Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wędliny sojowe w Krakowie  

  RSS

IWON
 IWON
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
06/01/2008 7:25 pm  

Drodzy użytkownicy,czy ktoś może wie ,gdzie na terenie Krakowa są w stałej sprzedaży wędliny sojowe Polsoji?


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
06/01/2008 10:06 pm  

W sklepach ze zdrową żywnością, to duże miasto, pewnie jakieś są.

[edytowane 6/1/2008 od vegetena]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/01/2008 10:32 pm  

Pewnie na Zamenhofa.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
07/01/2008 3:15 pm  

A może w Tesco spróbuj, w P-ń można je tam dostać.

supergirl;)


OdpowiedzCytat
justynkaw
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1
13/01/2008 8:29 pm  

Cześć IWON:) Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz w Krakowie, ale jest sklepik na ul.Królewskiej (obok salonu Orange i Plusa) ze zdrową żywnością i tam na pewno dostaniesz wędliny sojowe. Próbowałam znaleźć podobny sklepik w okolicach rynku ale niestety mi się nie udało. Pozrawiam


OdpowiedzCytat
IWON
 IWON
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
14/01/2008 2:45 pm  

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.Ostatecznie kupiłam na Zamenhofa razem z innymi poszukiwanymi przeze mnie produktami,ale wiem,że bywają też w Tesco. 😉


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
14/01/2008 4:25 pm  

Wędliny sojowe dostaniesz w Carrefour w Zakopiance,zalezy tez jak trafisz i czy bedzie pelny wybór,ale mysle ze zawsze cos tam znajdziesz.Produkty POLSOJA znajduja sie na dziale garmazerii z innymi wedlinami i produktami miesnymi ja osobiscie kupuje tam parowki i kielbaski sojowe tofuburgery i sznycle wegetarianskie.Pozdrawiam 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
16/01/2008 1:24 pm  

Jest jeszcze fajny sklepik ze zdrową żywnością na Krupniczej- nie wiem, czy mają tam wędliny, ale na pewno można kupić różne wegetariańskie cuda. Podział artykułów na kuchnię indyjską, meksykańską, japońską, itp. też pomaga w wyborze. A propos: czy ktoś z Was wie, co się robi z algami? Jak to się je i jakie jest w smaku?

Zapomniałam dodać, ze mają naprawdę duży wybór fajnych herbatek

[edytowane 27/4/2008 przez Admin]


OdpowiedzCytat
jarek
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 70
27/04/2008 3:32 am  

Na ul. Kijowskiej , vis a vis najwyższego w tej chwili budynku w mieście jest bardzo fajny sklep ze zdrową żywnością . Jest tam duży wybór wszelakich wegetariańskich wędlin , nie tylko od " Polsoji" , ale od jakiegoś czasu również wędliny wyprodukowane w Czechach , zbliżone cenowo do naszych krajowych , ale jeśli chodzi o recepturę to tylko częściowo oparte na bazie soji. Warto czasami je kupić , tak dla urozmaicenia jadłospisu...


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
27/04/2008 4:05 am  

alg dodaje się przeważnie do sałatek ,ale stanowią one też podstawę niektórych rodzajów sushi, w sałatkach nie czuc tak ich charakterystycznego smaku, który nie każdemu odpowiada, a tak poza tym ,to ja chcę do Krakowa!!! 😀


OdpowiedzCytat
AQARIUS
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
25/03/2009 11:56 am  

Witam
Uważam, że nazewnictwo typu: wędliny, kiełbaski, kotlety etc. 'zastrzeżone' są dla produktów pochodzenia zwierzęcego. Mnie takie nazwy produktów trochę śmieszą, i bardzo źle się kojarzą.
Kłaniam się


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
25/03/2009 3:40 pm  

Witam
Uważam, że nazewnictwo typu: wędliny, kiełbaski, kotlety etc. 'zastrzeżone' są dla produktów pochodzenia zwierzęcego. Mnie takie nazwy produktów trochę śmieszą, i bardzo źle się kojarzą.
Kłaniam się

zastrzeżone nazwy to "schab", "cielęcina", "dziczyzna", ale nie kotlet... to jest tylko skojarzenie wielu ludzi, że te produkty są z mięsa

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
  
Praca