Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukam pokoju do wynajęcia w Poznaniu  

Strona 2 / 2 Wstecz
Jurrij
świeżaczek

Mamy do wynajęcia pokój dla jednej, niepalącej osoby, w dużym, (około 60m^2) mieszkaniu w kamienicy na Łazarzu, nieopodal Parku Wilsona: 1 minuta do przystanku tramwajowego, skąd odjeżdżają 10, 8, 5, 14, 18.

Pokój przytulny (ok. 11 m^2), umeblowany (łóżko, szafka, komoda, szafa, biurko, telewizor, kwiatek). W mieszkaniu można znaleźć pralkę, lodówkę, odkurzacz, itp.
Kuchnia bardzo duża, wyposażona.

W drugim pokoju mieszka wegetarianka oraz weganin.
Jest to mieszkanie wegańsko-wegetariańskie i chcemy, aby takie pozostało 😉

Pokój wolny od 1 sierpnia.

Opłaty:
Czynsz 400 + około 110 zł opłat (Internet, woda, prąd, wywóz śmieci) + gaz (ok. 40 zł normalnie, w zimie rachunki za gaz mogą wynieść nawet ok. 200zł).

Wymagana kaucja zwrotna 500 zł.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod adresem e-mail: jurrij@interia.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2010 3:28 pm
tru
 tru
stały bywalec

Ja już znalazłem ale testuję działanie forum 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2011 2:24 am
Tjat
 Tjat
świeżaczek

Witaj,

jeśli jesteś wege(tarianką/ninem), to z pewnością zainteresuje Cię pokój jednoosobowy w wege mieszkaniu 🙂
Pokój jest przytulny, około 11 m^2, jest bardzo dobrze oświetlony, umeblowany - podwójna szafa, komoda, łóżko, szafka, biurko...

Mieszkanie jest dwupokojowe, z dużą łazienką i dużą, wyposażoną kuchnią. Jest miejsce na rower 😉

Opłaty wahają się w granicach 550 zł w miesiącach niezimowych. Jak przyjdziesz, to zobaczysz rachunki z kilku miesięcy, więc ocenisz, jak to jest naprawdę 🙂

Mieszkanie znajduje się nieopodal parku Wilsona, więc mamy dobry dojazd praktycznie w każde miejsce Poznania.

Pokój jest wolny od sierpnia.

Zdjęcia mogę Ci przesłać na maila.

Pisz na tjat@interia.pl lub dzwoń na nr 609 639 724 (Kasia).

Cześć!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2011 8:43 pm
paumaj
świeżaczek

ogłoszenie nieaktualne

[edytowane 1/10/2011 od paumaj]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2011 10:20 pm
tru
 tru
stały bywalec

Moja koleżanka jest zainteresowana. Podacie nr telefonu na prywatną wiadomość ? Ona napisze też maila
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2011 2:53 am
paumaj
świeżaczek

Odpisałam:) mam nadzieję, że otrzymała maila. Dzięki. Pozdrawiam. Paulina

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2011 2:38 pm
kazik84
bywalec

Szukam współlokatorki/współlokatora do mieszkania dwupokojowego na Ratajach, do pokoju jednoosobowego. Mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, lodówka, Internet. 560 zł miesięcznie (ze wszystkim). Wolne od grudnia. W mieszkaniu jest kot.

Kontakt: 519 106 539; gg:6858114; mail: kazik84@vp.pl.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2011 11:04 pm
Anonim
bywalec

"Podoba mi się" to ogłoszenie, fajnie że się zbierasz...ale ja bym jednak przemyślała umieszczenie swojego numeru telefonu na forum publicznym 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2011 11:11 pm
kazik84
bywalec

Nie spodziewałam się, że taki wiele osób się zgłosi.

Podałam telefon. bo kontakt jest szybszy. Nie codziennie sprawdzam maila czy gg.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2011 11:44 pm
Anonim
bywalec

To teraz bedą zboczeńcy do Ciebie dzwonić 😛
(ja tak żartuję tylko)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 12:25 am
kazik84
bywalec

Już to przerabialam przy poprzednim mieszkaniu - nie miałam problemów 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 8:04 pm
Anonim
bywalec

No ale wtedy nie byłaś prosto po rozstaniu (a może byłaś-nie wiem).
🙂
Ja to jestem taka zacięta, że jestem gotowa poszukać Ci jakiegos zboczeńca coby do Ciebie dzwonił, żeby tylko udowodnić, że "na moje wyszło" 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 11:04 pm
eRZet
weteran forum

Ja to jestem taka zacięta, że jestem gotowa poszukać Ci jakiegos zboczeńca coby do Ciebie dzwonił, żeby tylko udowodnić, że "na moje wyszło" 😉

No to ja mogę 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 11:09 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca