Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

poszukiwana wspollokatorka - wroclaw  

oliwkowa
forumowicz

szukam wspollokatorki do mieszkania studenckiego. mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu. prosze o kontakt osoby bez nałogów no i najlepiej studentki, lub osoby mlode i pracujace. oczywiscie wegetarianki najmilej widziane.
sama jestem poczatkujaca wegetarianka. studiuje filologie na Uniwersytecie wroclawskim. nie pale, nie pije, i co tu duzo mowic - jestem kujonem 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2006 1:14 pm
arghorth
początkujący

Przepraszam, ze tak nie w temacie, ale nie potrafie rozpoczac nowego tematu ....

Wynajme mieszkanie we Wrocławiu, najchetniej 3 pokojowe, moze być 2 ale dobrze by było z wiekszym metrazem. Najmilej widziane mieszkanie od Lesnicy po Kozanow/Astre, ale kazde wchodzi w gre! Wynajmem zainteresowane jest malzenstwo wegetarianskie, niepalace, bezdzietne. Jestesmy zainteresowani wynajmem na conajmniej rok, moze dwa lata. Bede wdzieczna za pomoc. Kontakt - arghorth@o2.pl lub 606 913 810 . Anna

Pozdrawiam !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2008 8:31 pm
daga
 daga
świeżaczek

witajcie, ja też tak obok głównego tematu.
czy ktoś by mi mógł polecić albo zaoferować kąt noclegowy /najlepiej wege/ na pierwszy weekend stycznia przyszłego roku? będę we wrocku pierwszy raz i nie mam pojęcia co i gdzie 🙂 pzdr, agnieszka gg2015678@o2.pl

[edytowane 7/12/2008 przez daga]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2008 12:11 pm
  
Praca