Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Koncerty  

Strona 5 / 11 Wstecz Następny
Krusto
bywalec

Oby tylko do wakacji, bo w wakacje dopiero zaczyna się sezon festiwali 🙂 Na pierwszym miejscu to [b] [/b] OPEN HARD CORE FEST [b] [/b] (piaseczno) chociaż to koliduje z planami mojej ukochanej bo odbywa się to w tym samym czasie co łudstok 😉 Standardowo Bielawa no i może uda mi się zachaczyć na Dni Ognia w Ostródzie 😀
A najlepsze jest to, że cały czas jeździmy stopem.. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2007 9:15 pm
siwcia
stały bywalec

No i pomimo pewnych komplikacji udalo mi sie dotrzeć w sobote na Afryka reggae festiwal. Było git!!! Aliansi jak zwykle nie zawiedli, reszta kapel też dała nieźle czadu;) 😀 🙂 Już się nie mogę doczekac natepnego koncerciku 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2007 1:42 pm
siwcia
stały bywalec

No a teraz chyba mały zastój 🙁 Najbliższy dobry koncercik dopiero w marcu, ale na pewno nie odpuszczę: DE ŁINDOWS + farben lehre, koniec świata, zabili mi żółwia PunkyReggae Live 😀 🙂 Już się nie moge doczekać 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2007 5:27 pm
EvilOne
stały bywalec

Mystic Tour!! i będą w Radomsku!

więcej:

http://www.mystic.pl/?mod=news&more=160

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2007 11:01 pm
Reiha
stały bywalec

COMA, COMA, COMA - już jutro w Dekompresji w Łodzi 😀

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2007 3:10 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

COMA, COMA, COMA - już jutro w Dekompresji w Łodzi 😀

Coma - to jest TO :thumbup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2007 6:18 pm
EvilOne
stały bywalec

Hura!

1 czerwca Placebo na torwarze! hura! hura! hura!

o, już w przyszłą sobotę mystic... trza bilety w przedsprzedarzy zakupić, co by przyoszczędzić na sprawy "przedkoncertowe" 😉

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 10:49 pm
Reiha
stały bywalec

ja też bym chciała na Placebo 🙁 ale sądzę że nic z tego 🙁 czekam na dokładną relację szczęściarzy, którzy tam będą.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 9:54 pm

właśnie wróciłam z jednego... smutno mi. artysta może cholernie zmienić się w ciągu roku. choć grał cudnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2007 9:57 am
Reiha
stały bywalec

a w środę na Normalsów, bilety już zarezerwowane, wiosna idzie, życie jest piękne.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2007 12:18 am
EvilOne
stały bywalec

Ach, MYSTIC!! Odkryłam nowy, świetny zespół, dostałam kostke i nie mogę ruszać szyją:D i mam kaca jakby tego było mało. Jeszcze nie koniec trasy, będą w innych miastach, jeśli bedą w waszym-gorąco polecam. Było wspaniale.

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2007 1:16 am

już w tym tygodniu u mnie w mieście raggamuffin festival! Gwiazda z wielkiej brytanii YT i EastWest Rockers 😀 już się nie moge doczekać....

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2007 9:17 pm
punk
 punk
forumowicz

ostatni koncert to była Wiosna Reggae we Wro ale to dawno było . Najblizszy to Lubin Europiknik i beda grały : RIVENDELL, PSIO CREW, HAYDAMAKY, AKURAT, POLKAHOLIX 🙂 . Troche nie ten tego ..tak przed matura 3 dni ale dam rade , 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2007 5:12 am

ja dopiero po maturce sie wybieram np.Folharmonie-u mnie w Łodzi(oczywiście to tylko nazwa imprezy:D) a z takich większych to w tym roku mam do zaliczenia czechtek i parę takich:] juz się nie mogę doczekac:D

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2007 11:35 am
czarna
bywalec

A ja zapraszam tych co, sluchaja,lubia, itp. INDIOS BRAVOS I GIG CYC i mieszkaja blisko Gryfina(okolice Szczecina)na koncert plenerowy ktory odbedzie sie 2 maja(Dni Gryfina)o17 w lasku kolo stadionu:)

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2007 9:50 pm
Strona 5 / 11 Wstecz Następny
  
Praca