Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Metal  

Strona 3 / 9 Wstecz Następny
FilthyFury
forumowicz

Czy ktoś z was oprocz Ktoska zna takie oblicze Metalu wiedzie chociaz co to Death Metal znacie takie Klasyki jak Morbid Angel, Death,Deicide, Vile, czy nawet polski Vader?

Zna.

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:49 pm
Kejuw
forumowicz

Ludzie co sadzicie o Naszych rodzimych kapelach znanych na caly swiat typu Vader, Behemoth czy Lost Soul?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:50 pm
Ktosiek
stały bywalec

Behemoth tylko stary - blackowy 😉 a co do Vaderka, to jak wiesz, tylko kilka kawalkow. Tego ostatniego nie kojarze 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:53 pm
Kejuw
forumowicz

Jeszcze nie powiedziane ze to nie bedzie ktosu niespodzianka tylko mega niespodzianka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:54 pm
Kejuw
forumowicz

Mysle ze ostatni album Vadera moge wszystkim polecic jest dosc melodyjny

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:55 pm
Kejuw
forumowicz

Czy wy ludzie tez prezentujecie swoim kumplom koszulki z kapelemai na urodziny bo mysle ze przestalem byc orginalny?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:57 pm
Ktosiek
stały bywalec

Moze poczekaj az znowu odezwie sie FilthyFury 😉 cos tam pisal/a ze zna klasyki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 11:58 pm
Kejuw
forumowicz

A jaki wy ludzie metal lubicie ? chcialbym znac wasze gusta ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 12:02 am
tru
 tru
stały bywalec

też słucham metalu - linkin park i butterfly town
fajnie wyglądają, też staram się być metroseksualny to się podoba kobietom

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 1:09 am
FilthyFury
forumowicz

fajnie wyglądają, też staram się być metroseksualny to się podoba kobietom

To jest żart?

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 1:17 am
xxl
 xxl
weteran forum

Ktoś tu mówi o szwedzkim graniu?
Zgłaszam się!

Anata, Necrophobic, Dismember, Bloodbath, Abyss, Hypocrisy i wiele wiele innych 😉 miodzik. No i obowiązkowo Opeth! Uwielbiam death metal, mrrr ];> Nie tylko szwedzki, oczywiście.

A z polskich? Behemotha czy Vadera w życiu nie słyszałam (serio) i nie mam zamiaru próbować, nie podoba mi się ten cały szum wokół nich. Wolę np. Decapitated.

Kocham też metal (i rock) instrumentalny i alternatywny. Oprócz tego sporo punka, okazyjnie thrash. Ogólnie siedzę głęboko po uszy w rocku. I świetnie mi z tym 😉

pozdrawiam

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 1:37 am
Admin
stały bywalec

Kejuw, zanim cie admin upomni: jak zapomniales czegos dodac, to kliknij edytuj czy jakos tak 😉

Admin już zwracał uwagę w [url=modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=2604#pid33972][u]tym temacie[/u][/url], ale Kejuw chyba nie czytał 😉 Więc może raz jeszcze, może pogrubionym ;>

[b]Kejuw, pod każdym postem jest taka opcja "zmień", na którą powinniśmy klikać, gdy chcemy dopisać coś do swojej poprzedniej wypowiedzi, zamiast pisać jeden post pod drugim w odstępie kilkudziesięciu sekund ;> Wtedy będzie łatwiej czytać forum[/b] 😎

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 3:19 pm
Amvaradel
rozmówca

Wychowałam się na metalu. Na tekstach uczyłam się angielskiego, a rysowania od prób przerysowania Eddiego z Iron Maiden 🙂 Stare dobre czasy. Teraz słucham mniej muzyki, bo często tęsknię po prostu za ciszą, ale co jakiś czas lubię sobie wrzucić klimaty Theriona, Dimmu Borgir, Tiamat (starsze rzeczy), Samael, Lake of Tears... kawałek Summoning ustawiłam sobie jako dzwonek w komórce 😉

http://ekoprzewodnik.pl/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2007 5:34 pm

Zapomniałam jak sie nazywa ten ordynarny mroczny chrapiący wydzior... grokking? Nie to chyba jakaś skandynawska praktyka duchowa.

Metal- o tak to bajka. Nie angażuję się w ten odłam, póki co, ale te metalowe wibrujące niskie głosy... to mi się podoba. Empyrium bywa ciekawe. Za to Children of bodom to horror i Finntrol to też okropność. Ale to zależy gdzie i z kim się słucha. :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2007 5:56 pm
xxl
 xxl
weteran forum

... grokking?

Czyżby chodziło o growling? 🙂 Kocham soczyste warczenie, mrr.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2007 7:40 pm
Strona 3 / 9 Wstecz Następny
  
Praca