Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rammstein się rozpada 🙁  

Strona 2 / 2 Wstecz
Andros
bywalec

przez ostatnie 8 lat niedobrze mi się robiło jak miałem iść na niemiecki 😛 ale rok temu mi się pogląd zmienił o 360stopni i bardzo polubiłem ten język, no i też miło jest wiedzieć o czym śpiewają niemieckie zespoły 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 2:01 am
leslie
bywalec

Ja tez neicierpie niemieckiego okropny jezyk i nudny jak nauczyciel od niego :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 2:41 am
Deleted
forumowy expert

Powiem krótko: Deutschland, Deutschland über alles 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 3:06 am
Kudłacz
bywalec

przez ostatnie 8 lat niedobrze mi się robiło jak miałem iść na niemiecki 😛 ale rok temu mi się pogląd zmienił o 360stopni i bardzo polubiłem ten język, no i też miło jest wiedzieć o czym śpiewają niemieckie zespoły 😉

Nie żebym się czepiał, ale jeżeli o 360 stopni to wykonał pełen obrót i wrócił do stanu początkowego 😉 Teksty Rammsteina są dobre, jak się kuma kontekst (np. Benzin). Widział ktoś swoją drogą film Lyncha pdt. "Zagubiona Autostrada"? Tam Rammstein współtworzył ścieżkę dźwiękową. Polecam!

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2008 5:44 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca