Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

J Music  

Strona 1 / 16 Następny
Gugu
 Gugu
forumowicz

Hallooo mam pytanie skoro mowa o muzyce . Cyz jest ktos kto słucha japonskiej muzyki , j rocka lub j popu ????

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2008 5:49 pm

Taaaak, monió slucha^^
moi ulubieni:
Miyavi(Przyszły mąż)
Alice nice
Maximum the hormone
Pierrot
Nirgilis(chodzi tu przezde wszystkim o piosenkę snow kiss)
L.MC
Hearts grow(yura yura)
I jeszcze ogólnie mnóstwo openingów i endingów z różnych anime^^
Pozdrawiam:*

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 5:07 pm
Sagamore
stały bywalec

Ayumi H.
plus instrumentalne kawałki jeśli się liczą ofkoz 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 3:47 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Jak dla mnei Hikaru Utada przoduje :D:D:D:D
A tak, to Hamasaki, Ellegarden, Miyawi też niekiedy, openingi i endindgi a anime 😀

Atashi wa nihongo ga suki da yo :D:D:D

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 5:34 pm
Sagamore
stały bywalec

ja pamiętam jeszcze taki kawałem z gry (chyba z 8 lat temu grałem, więc wybaczcie jeśli coś pokręciłem) Final Fantasy 7 - "Prelude"
anyway straszliwie urokliwy - Japończyki to strasssssssznie dobrzy kompozytorzy 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 7:12 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Ja kocham Final Fantasy, szczególnie 7 ^^ Ogólnie Nobuo Uematsu robi świetną muzykę ^^
Yoko Kano polecam, Sagamore ^^ Robiła do Ghost In The Shell oraz do gry on line Ragnarok ^^

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 9:16 pm
Sagamore
stały bywalec

dzięki już się zapoznalem 😉
podobno kawałki z Chrono Cross (kolejna wiekowa gra) -Another world, Times Scar i Main Theme też są warte polecenia
takie perełki potrafią podnieść czasami człoweika na duchu 🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 1:19 pm
Nantosvelta
forumowy expert

U mneina całe życie będzie soundtrack z Hack/Sign 😀
Jest świetny na każdą imprezę. Wszyscy śpiewają

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 8:22 pm
leslie
bywalec

moja kumpela sluha j muzyki i moje siostry 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 12:46 am
Sagamore
stały bywalec

U mneina całe życie będzie soundtrack z Hack/Sign

fajne szczególnie Aura i Key of the twilight

coż ja polecę pewno znane Blue i SpaceLion z Cowboy Bebop (pomaga gdy po pracy leżę w fotelu )
pzdr

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 2:58 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Sagamore, a słyszałeś Hack/Sign Extra? The world wymiata, zresztą Fake Wings także 😮

Tylko jest jedna piosenka z Hack/Signa,, której nie da się nigdzie znaleźć :(( A jest taaaaaka ładna :(( :(( :(( Nazywa się To Nowhere

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 8:35 pm
Sagamore
stały bywalec

Tylko jest jedna piosenka z Hack/Signa,, której nie da się nigdzie znaleźć ( A jest taaaaaka ładna ( ( ( Nazywa się To Nowhere

sprawdź tego link'a po rejestracji powinna być możliwość pobrania -nie sprawdzałem tego jednak ..

http://www.mangadome.info/downloads.php?cat_id=27&rowstart=15

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 2:28 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Sagamore, jeżeli en link działa i ściągnę sobie tą piosenkę, to Cię kocham nad zycie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sagamore, teraz mogę Ci napisać: marry me :rotfl: Tyle lat czekałam na ta piosenkę i w końcu przestałam jej szukać 🙁 A tu niespodzianka :rotfl:
Masz odemnie wielkiego buziaka

[edytowane 28/8/2008 przez Nantosvelta]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 9:13 pm
Sagamore
stały bywalec

drobiazg Nantosvelta ,
cieszę się że mogłem Ci pomóc 🙂

No i dzięki za buziaka, takiego słodkiego jeszcze nie dostałem 😉
pzdr

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 1:57 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Od Usi (Utady 🙂 ) Najbardziej mi się podoba płyta Exodus z 2004 roku. Być może dlatego, że jest bardziej rockowa :rotfl: Bardzo gorąco polecam Utada United! (koncert). Niestety, z tego co słyszałam ciężko go zdobyć 🙁 Dezeli ktoś mieszka na Śląsku, to polecam wpaść do mnei z RW i zgrać :rotfl: Na koncercie Usia grala całkiem inne aranżacje do różnych swoich piosenek. Ma się czego żałować, że się nie było na koncercie 😀 Robi wielkie wrażenie. Szczególnie najpierw Devil Inside (nazwałam ją: DI Seducing mode 😀 ) po DI leci Kremlin Dusk i You make me want to be a man. Robią wrażenie. Ale ppo tych 3 leci Be my last i koncert kocha sie nad życie :rotfl: W pewnym momencie Usia nawet prawie mdleje i co mówi do publiki? Że jest z nią wszystko w porządku :rotfl: Ale niekiedym nie umie utrzymać powietrza 😀 Wytrzymała cały koncert 😀 Warto pooglądać i posłuchać. Już nawet mam mp3 :rotfl:
A To Nowhere za niedługo będę umiała na pamięć 😀
A tak mi się przypomniało, że ledwo się przeprowadziłam, to jakiś sąsiad mi techno puszczał 😮 skończył, jak zaczęłam mu śpiewać za ścianą :rotfl: dzisiaj słyszałam jakiś polski pop 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 3:11 am
Strona 1 / 16 Następny
  
Praca