Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nirvana  

Strona 1 / 3 Następny
ugibugi
rozmówca

Mam pytanko-kest ktoś kto, tak jak ja, UWIELBIA ten zespół? 🙄

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 8:27 pm
pontonica
bywalec

jest...:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 8:44 pm
bułek
forumowy expert

Jakoże nikt się jeszcze nie czepiał trzeba to zrobić 😉
Nie ten dział... Ten temat powinnien znajdować się w Różnościach|Muzyka a nie w Kuchni... :rotfl:

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 9:43 pm
ugibugi
rozmówca

No i się w muzyce znajduje

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 5:34 pm
Admin
stały bywalec

No i się w muzyce znajduje

Bo ktoś z modów przeniósł do właściwego działu, nieprawdaż?
A może po prostu więcej uwagi przy zakładaniu kolejnego tematu? Bo po co swoją bytnością na forum dodawać jeszcze pracy innym?
Uczulam...

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 5:59 pm
Patrice
bywalec

ja rowniez, 😉 pierwszy zespoł jaki miałam na koszulce to była Nirvana, a dokładnie Kurt z przodu koszulki i kurt z tyłu koszulki, w moim gim. wprowadziłam mode na Narvaną i Kombajna jak to mowili złosliwi koledzy 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 2:31 am
hipiska
weteran forum

Kocham!!!!!!!! Jeśl chodzi o muzykę to w ogóle jestem takim trochę pomieszaniem z poplątaniem 🙂
Nie mogę życ bez porządnej dawki punk rocka, gotyckiego metalu, melodyjnych ballad rockowych...Moje ulubione zespoły to : Dżem, Therion, Kult, Armia, Dezerter. Ale najnajnaj to była i zawsze będzie NIRVANA!!!!! Mimo, że nie zalicza się do żadnego z wyżej wymienionych gatnków muzycznych 🙂
No, a teraz słucham Rammstainu, bo muzyka ta dodaje mi energii 😀

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 5:42 pm
Stanisław
weteran forum

A lubisz tango argentyńskie ? 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 6:30 pm
hipiska
weteran forum

Tango argentyńskie? 🙂 Nie wiem, 😉 A czemu pytasz, Stanisławie? 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 12:46 am
Stanisław
weteran forum

Bo ja kojarzę hipisów z metalem, hard rockiem, popem i inną glośną muzyką. Czy mam rację ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 2:43 am
hipiska
weteran forum

Lubię głośną muzykę to fakt 🙂 Ale czasami słucham też nastojowej np. ballady Dżemu.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 2:58 am
Patrice
bywalec

to zalezy czy chodzi Ci o takich hippisow ktorzy mimo swojego młodego wieku ( jak ja 🙂 ) siegaja do korzeni folka, rocka,bluesa ktory kształtował się w latach 70 , czy moze takich ktorzy wierza we wzorce hippie ale słuchaja jedynie bardzo wspolczesnych zespołow, albo zupełnie ludzi ktorzy mowia ze sa hippie ale tak naprawde sa całkowitym zaprzeczeniem tego ruchu... 😉

[edytowane 1/8/2008 przez Patrice]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:01 am
StellaArtois
weteran forum

hipisów kojarzysz z popem? heh...a to dobre

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:15 am
Stanisław
weteran forum

Jeśli mam być szczery to hipisów kojarzę przede wszystkim z twardymi narkotykami i glośną, agresywną muzyką. Podobno to wrogowie git-ludzi z ktorymi kiedyś miałem przykre doczynienia i wspominam ich z jak najgorszej strony. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:22 am
StellaArtois
weteran forum

no nie wiem Stanisławie...mi się zawsze wydawało, że hipisi to ludzie miłujący pokój i pacyfiści, a czy folk, rock, blues można nazwac głośną, agresywną muzyką? disco z pola to to nie jest..., ale żeby od razu agresywna?

[edytowane 1/8/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:43 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca