Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

DŻEM  

Strona 1 / 2 Następny
ugibugi
rozmówca

Uwielbiam!!!!!!!!! 🙂 Mam nadzieję, że ktoś z was również..... 😎 Jakie są wasze ulubione utwory? Jak wam się podobało na tegorocznym festiwalu w Tychach?

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 5:38 pm
patusiek16
stały bywalec

Wiesz mi się też ostatnio spodobał po obejrzeniu filmu skazany na bluesa , bardzo podoba mi się do m. słucham teraz jakiegoś radia na fotce i tam bardzo często puszczają ta piosnkę.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 9:07 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Tak mi się przypomniało......Miał być koncert w moim mieście......Oczekujący tłum ludzi......
Niestety wokalista nawalił............. nie wyszedł na scenę .......... muzycy z zespołu zagrali koncert bez wokalu........To był pierwotny skład zespołu......Zastanawiam.się ... Jak często coś takiego mu sie przytrafiało ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 9:33 pm
StellaArtois
weteran forum

chyba bardzo często...kiedyś byłam bardzo zafascynowana Dżemem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 9:35 pm
Stanisław
weteran forum

Niestety wokalista nawalił............. nie wyszedł na scenę .......... muzycy z zespołu zagrali koncert bez wokalu

Czy chodzi o Ryśka Riedla. On podobno nadużywał narkotyki i alkohol 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 9:53 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Oczywiście ,że tak.........chodziło o Ryśka....no cóż....
Ale zespół w nowym wydaniu tez mi sie podoba. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 10:01 pm
ugibugi
rozmówca

Riedele już taki był...Potrafił spóźniać się na koncert kilka godzin, a czasami w ogóle się nie pojawiał....
Ale był wyjątkowy i nie ma o czym mówić :thumbsup:

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 11:38 pm
Patrice
bywalec

Dżem co tu duzo mowic, cuudo, kazda z piosenek jest mała historia Ryśka i innych skazanych na blues, moze niektorzy powiedza ze teksty banalne, ale nich mowia co chca, razem z moja Mama uwielbiamy Dzem i jak tylko graja w poblizu badz tez na Festiwal im. Ryska staramy się przybywać 😉
"Chociaż puste mam kieszenie
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię
Zawsze będę zył juz tak..."
piekne, albo jak na ostaniej Rawie mowi, zegnajac się ;"dobranoc wszystkim , skazanym na blues" i delikatny dzwiek harmonijki....szkoda ze nie potrafił wyjsc z nałogu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 2:24 am
ugibugi
rozmówca

Riedel nie miał silnego charakteru i niestety nie potrafiłł wyzwolić się z nałogu.... 🙁
Ale prawda jest taka, że pewnie gdyby nie narkotyki nie napisałby wielu utworów, które rzeczywiście są takim jakby jego pamiętnikiem.

A co myślicie o Sebastianie Riedlu i zespole "Cree" ?

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:17 am
StellaArtois
weteran forum

nie słyszałam nigdy..fajny jakiś??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:19 am
ugibugi
rozmówca

Wiesz co, ja go po raz pierwszy słyszałam na tegorocznym festiwalu im. Ryśka Riedla w Tychach. Głos ma praktycznie taki sam jak ojciec, ale charyzma już nie ta...W zasadzie brak charyzmy. Nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:30 am
StellaArtois
weteran forum

on chyba brał udział w jakimś barze czy w czymś w tym stylu, ten Sebastian...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:32 am
ugibugi
rozmówca

A nie wiem...Być może...

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:37 am
hipiska
weteran forum

Zapisuję się do grona fanów 😀
W życiu piekne są tylko chwile, oj tak.... :((
W Tychach ok było. Szkoda, że nigdy nie zapraszają Kultu 🙁
Pozdrawiam wszysich ludzi, którym muzyka w duszy gra 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 5:46 pm
Saint
forumowicz

a ja idę 19 października na koneeeeert 🙂

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 3:29 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca