Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

DŻEM  

Strona 2 / 2 Wstecz

uwielbiam
a szczególnie 'Sen o Victorii' , 'wshisky' , 'Harley mój'. 😎

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 12:10 am
adamrozew
stały bywalec

Nic dodac nic ujac
Niektore kawalki jak sie slucha , to aż ciarki przechodza (zwlaszcza jak zna sie historie Riedla)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 5:27 pm
/ula/
bywalec

ulubiony kawałek dżemu (jeden z ulubionych w ogóle)- list do m (jakiś czas temu byłam na koncercie- usłyszeć to na żywo- bezcenne... zamykasz oczy i czujesz tą piosenkę każdym zmysłem...)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 12:59 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzisiaj słyszałam niepotwierdzoną jeszcze informację, że tyski ośrodek Paprocany ma zostać za niedługo zamknięty na 2 lata z powodu generalnej przebudowy, i w związku z tym ma nie być Ryśka w tym roku w Tychach, zamiast tego ma się odbyć w Chorzowie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2009 12:00 am
Vequel
rozmówca

ja za Dżemem nigdy nie szalałam, ale kilka piosenek naprawdę mi się spodobało
między innymi "Dzień w którym pękło niebo"
[url] http://www.youtube.com/watch?v=U31dhaBPiqA [/url]
w sumie to dzięki niej polubiłam ten zespół

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2009 12:50 am
hipiska
weteran forum

Co roku jeżdziłam na Festiwal Pamięci Ryśka, ale w tym roku nie byłam, ale słyszałam, że w tym Chorzowie było starsznie kiepsko - złe nagłośnienie , mała scena, duże obsunięcia czasowe.
Moźe t i lepiej, że nie byłam - przynajmniej się nie zdenerwowałam i mam w pamięci zeszłoroczny festiwal , który był OK 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 12:53 am
czapla_666
bywalec

W mojej miejscowosci co roku sa koncerty Dzemu. Jakos mi sie chyba znudzilo:P Na Woodstocku tez beda grali... Ale zobaczymy, moze przejde sie po raz n-ty:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2009 1:51 am
.Cherry.
rozmówca

Lubię bardzo.
Teraz gram Whisky na gitarze 😎

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 9:31 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca