Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ktos slucha punk rocka??  

Strona 1 / 2 Następny
rednoska
forumowicz

🙂 🙂 Witam serdecznie wszystkich 🙂 🙂

Może ktoś tak jak ja słucha starych punk rockowych kapel takich jak np. cela nr.3 karcer, liberum veto, defekt muzgó smar sw czy zakon żebrzących no i wiele wiele innych... Jakie są wasze ulubione kapele??

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 3:41 pm
StellaArtois
weteran forum

witaj na forum 😀 ja kiedyś słuchałam takiej muzyki ale teraz wolę inne klimaty 😉 może powiedz coś więcej o sobie? ile masz lat, skąd jesteś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 3:54 pm
rednoska
forumowicz

Witam 🙂 jestem z malej miejscowosci na dolnośląsku... mam 19 lat w tym roku skończyłam liceum... Jestem wrecz fanatyczka psow bullowatych mam w domu jedna tak suczke i w adopcji wirtualnej jednego samczyka, wegetarianka jestem od 15 roku zycia chetnie uczestnicze we wszelakich protestach i pikietach ekologicznych... ciezko pisac cos o sobie... lepiej odpowiadac na pytania 😛
www.photoblog.pl/pedzelina - to jest moj blog

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 10:49 pm
StellaArtois
weteran forum

photoblog? nie tak od razu 😀 jeszcze się nie znamy, a Ty już pokazujesz twarz 😉 lubisz radio? w sensie magii radia, które nie jest medium towarzyszącym ,ale pobudza wyobraźnię?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 2:52 am
rednoska
forumowicz

szczerze to nie ciagnie mnie do mediow typu radio czy telewizja. chodz radia czasem poslucham - ale najpredzej jakis internetowych stacji. a na fotoblogu nie mam zadnego swojego zdjecia 😛

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 3:29 am
StellaArtois
weteran forum

to Twój pies na awatarze? piękny 😀 studiujesz coś, pracujesz gdzieś? ja kocham radio, ale nie rmfy itd, tylko te, gdzie jest dużo słowa mówionego, np trójka, biska 😉 słuchowiska, reportaże, wywiady z ciekawymi ludźmi, to jest to! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 3:41 am
rednoska
forumowicz

Tak to moja sunia znalazlam ja jak bylam w Wawie... nie studiuje na studia pojde za rok, a tym czasem jestem na starzu w PKPS-ie - trojke wlasnie jak juz radio puszczam to jej tylko slucham 🙂

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 1:04 pm
Ktosiek
stały bywalec

Kiedyś więcej słuchałam.

Przerzuciłam się na bluesa, jazz, rock klasyczny, folk metal, folk, muzykę celtycką, alternatywę i ostatnio - fado.
Tak sobie rozbudowałam gust muzyczny, że nie mam już czasu zająć się punkiem 😉

Czasem jeszcze posłucham Eye for an Eye, The Billa, Los Fastidios i hiszpańskiego ska.
Nawet miesiąc temu zdarzyło mi się pojechać na koncert The Billa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 2:29 pm
rednoska
forumowicz

No wiadomo ja nie tylko punk roka slucham - czesto slucham ska, oi-a irish-folku hc 🙂 a wczoraj wlasnie znalazlam na chomiku muzyke celtycka - mozesz mi z niej cos polecic ??

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 2:32 pm
pawel747
bywalec

No dobra, dopiszę się... :red:
Punka na co dzień już nie słucham, ale tych gości kocham:
http://pl.youtube.com/watch?v=mJao1m_RQA0
Ten utwór na płycie ma dwie minuty, tu go trochę przeciągnęli 😀 Ich pierwszy krązek jest chyba jednym z moich ulubionych w ogóle. Czytałem gdzieś, że grają właśnie celtyckiego punk rocka, hmm... 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 12:45 am
Ktosiek
stały bywalec

a wczoraj wlasnie znalazlam na chomiku muzyke celtycka - mozesz mi z niej cos polecic ??

Polskie, dość znane zespoły to: Forann, Beltaine czy Rimead.
Ten ostatni znajdziesz szukając soundtracku do Witchera, właśnie słucham ich "Sentinels of Brokilon" - wstęp dosć długi, ale utwór przyjemny. 😉

Czytałem gdzieś, że grają właśnie celtyckiego punk rocka, hmm... 😮

Jeśli chodzi o celtycki punk rock, to dla mnie sztandarowym zespołem jest Flogging Molly 🙂

PS: Pawle, jestes naprawdę strasznie otwarty na muzykę. To piękne 🙂

[edytowane 4/1/2009 przez Ktosiek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 2:24 pm
Vequel
rozmówca

z polskich starych punkowych kapel polecam baardzo Kosmetyki mrs Pinky, albo Brygada Kryzys, Siekiera, czy Tzn Xenna, Bunkier

Z celtyckich zespołów mogę polecić "Omnia", albo takie zespoły jak "Dead can dance", "clannad" albo Enya, które może nie tyle że są celtyckie, ale są w klimacie. No i Kate Bush polecam z tego typu muzyki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 3:09 am
pawel747
bywalec

Brygadę znam nawet nieźle i mogę powiedzieć, że lubię; Siekiery i Tzn. Xenna mam jakieś nagrania na składankach i też są niczego sobie. 🙂 Spora sympatia mi do punka pozostała...

Te z drugiego akapitu to chyba przede wszystkim są nie punkowe, bo celtyckie prędzej... 🙂 Wszystko bardzo fajna muza, tylko Omnii nie znam, wieczorem spróbuję poszukać czegoś na youtube - pewnie będzie fajnie... 🙂

Jeszcze z punka - ostatnio przez mojego wege-kumpla pokochałem "Legendę" Armii :thumbsup: I wróciła mi duża sympatia do Kultu, z którym miałem kilkuletnią rozłąkę. Dobra muza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 12:35 pm
Vequel
rozmówca

o taak, Kult albo Armia. Dezerter też jest spoko, szczególnie najstarsze piosenki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 10:29 pm
pawel747
bywalec

Rewelacyjna ta Omnia! Szkoda, że płyty bardzo drogie, w przeliczeniu 70 zł plus wysyłka. Miałbym wielką ochotę coś kupić, ale tyle kasy trudno byłoby mi dać nawet za płyty z samej góry mojej listy życzeń... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 1:11 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca