Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ktos slucha punk rocka??  

Strona 2 / 2 Wstecz
ewelinka
forumowicz

KSU 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 4:00 pm
StellaArtois
weteran forum

KSU

Bogaty w treść i wymowny post.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 4:30 pm
ewelinka
forumowicz

pytanie było czego słuchamy więc odpowiedziałam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 4:48 pm
JankeS
bywalec

KSU 🙂

Też ich słucham, a ubiegłoroczny koncert w Ustrzykach był jednym z najlepszych w których uczestniczyłem 🙂 Do mojej sympatii dochodzi więc jeszcze aspekt regionalny 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 9:08 pm
lashhaa
rozmówca

Stary Dezerter-no, no 😎 Stara Siekiera 🙂

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2009 5:25 pm
czapla_666
bywalec

Punk rocka slucham sporadycznie. Teraz wole meteal, heavy-metal...:D Z polskich klimatów polecam Tymoteusza. A zdrugiej strony slucham reagge, SDM, muzyki "bajkowej":D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2009 7:37 pm
Psubrat
bywalec

Wychowałem się na punku, ale mimo wielkiego patriotyzmu, polski był dużo gorszy od "imperialistycznego" ;). Oczywiście do dziś mile wspominam Defekt muzgó, Sedes, Włochatego, czy Dezertera, ale naprawdę dwie miszczoskie kapele, to nieśmiertelna Xenna i zabójcza Siekiera 🙂
Jednak naj naj naj od pierwszego wysłuchania było u mnie The Exploited. Do dziś ich co jakiś czas słucham. Poza tym GBH, DOA, SOD, no i świry z DRI, choćto już w zasadzie trochę HC.
A co powiecie o Dr. Hackenbushu? Jedni uważają to za punk, inni za rockmenów z nieokreślonej, swojej niszy 🙂

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2009 8:13 pm
StellaArtois
weteran forum

Z polskich klimatów polecam Tymoteusza.

nie wmówisz mi, że to metal jest :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2009 1:35 am
Vequel
rozmówca

Tymoteusz- katolicki zespół, dlategoż ludzie słuchający ostrej muzyki często go nie akceptują. Ale brzmienie ma genialne, ich wokale oraz instrumenty, tego się błogo słucha.
Żeby nie było jakiś nieporozumień- nie jestem katolikiem, a gdybym była to co z tego?

Może i nie metal, ale mocny rock. Również polecam

i nie chcę się z nikim kłócić ani przemądrzać, jak to może się zaraz potoczyć temat 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2009 11:32 pm
czapla_666
bywalec

Fasolencja, to byly dwa rozdzielone zdania. Napisalam, ze slucham heavy-metalu. Drugie zdanie to to, ze Tymoteusz jest dobrym polskim zespolem. Nie napisalam, ze metalowym. Vequel, zgadzam sie w 100%, ludzie-katolicy, moi znajomi rowniez nie akceptuja Tymoteusza;/

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2009 3:14 am
kingajkari
forumowicz

the clash, sham 69, dead kennedys, bad religion, sedes, the exploited, The damned, Sex pistols, The ramones, Buzzcocks, Charged Gbh, Crass
Tak ogólnie to tych najczęściej :rotfl:

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2010 1:50 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca