Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

woodstock 2009  

Strona 5 / 5 Wstecz

wiem ze na wood byla wioska wegetarian, ale nie wiem gdzie, na otwarciu małej sceny folkowej zapraszali na senę i witali m.in. wegetarian, dregdoli, brodaczy itd widział ktoś?:P a poza tym to nie widziałam żadnych wege:(

Krisznowcy podnieśli cenę jedzenia:/ ale i tak się tam "stołowałam" ..

Piszcie jak tam Wasze odczucia po wood?;>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2009 1:58 am
hipiska
weteran forum

Czyli było spotkanie forumowe czy nie? 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2009 2:24 am

Też chciałabym wiedzieć:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2009 8:06 pm
Vequel
rozmówca

mnie jednak nie bylo ;/
kiedy pojechałam do wrocławia by jechac z kolezanka, tej wypadly nagle chrzciny w 2 dzien 0.0 z ktorych pod naciskiem rodzicow zrezygnowac nie mogla ;/
aale tydzien spedzilam we Wrocku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2009 8:27 pm
Ktosiek
stały bywalec

A ja parokrotnie przechodziłam koło Wegewioski.
W końcu była widoczna, bo przez ostatnie 2 lata jej nie zauważyłam 😉
Nie zaszłam, jakoś tak głupio wchodzić ni z gruszki, ni z pietruszki. Zwłaszcza, że była za płotem.
Poza tym bujałam w obłokach z moim (przyszłym)wegetarianinem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 2:54 am

Koło Jezusów była?!! ja widziałam piękny napis zamocowany pod sceną folkową.. Nie byłam w błotku, obserwowałam tylko:P ale z prysznicu od strażaków skorzystałam^^ żetonów nie używałam, zakupy robiłam w mieście lub u HK. To nikt się z wegetarian.pl nie spotkał.. Pozdrawiam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 3:09 pm
Andros
bywalec

Hej, szkoda, że się nie spotkaliśmy chociaż było nas troche. Ale cóż, ogólnie był to mój pierwszy wood, było całkiem w porządku. Jedzenie? No cóż, z dwojga złego lepiej do HK, kórych jedzenie średnio mi smakowało, mięsożerni znajomi mówili, że super, dla mnie ważne, że wege i tanio. Później chodziliśmy rozkręcać z dwójką znajomych tańce w namiocie gdzie śpiewali mantre. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2009 2:20 am
Pankrege
początkujący

Widziałam jakąs wioske wege ale możliwe że było icg wiecej 🙂
Przy głównej drodze po prawej stronie w lasku, tak ?:)

ja na woodstocku byłam po raz piąty i napewno bede tam jeszcze jezdzic.
mam nadzieje, że za rok zawitam do wioski wege 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2009 1:19 am
BlessYa
forumowicz

Na woodzie było wspaniale! Kocham tych ludzi i cały ten klimat! wracam za rok! 😀

Gracja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2009 5:39 am

Ja chcę już słoneczko, wakacje i Wood:D mam nadzieję, że poraz 3 tam zawitam(:
aa i jedzonko od HK bym se zjadła!!! mmm Kto nie wie jak strawa owa wygląda zapraszam do galerii do folderu "inne"^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2010 8:34 pm
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca