Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marilyn Manson  

Dita
 Dita
forumowicz

Jest na tym forum ktoś, kto jest moją pokrewną duszą i słucha Brian'a?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2009 11:02 pm
czapla_666
bywalec

Marilyn Manson:) Slucham. Nieczesto, lae kawalki kojarze:) Obok tego cos typu Metallica, Korn, Slipknot...:P Jakies konkretne kawalki Ci sie podobaja?:>

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 3:43 am
bułek
forumowy expert

Kiedyś słychałem. W klimatach nadal pozostaje i gdybym miał jego płyty to oczywiście słuchałbym nadal jego muzyki. Gościu daje rade. Najbardziej podobały mi się melodyjne kawałki (najchętniej przeze mnie słuchane są właśnie takie kawałki u różnych, że tak powiem wykonawców - np. Amon Amarth, Eluveitie, nawet Hatebreed [rzeźnia ale jest w tym nutka melancholii ;)], Killswitch Engage, rzadziej Slipknot, który jest spoko, ale odrzucają te maski).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 4:50 am
Dita
 Dita
forumowicz

czapla_666, słucham dużo jego utworów, niektóre mi nie podchodzą (trudno aby ktoś wszystkie lubił. Manson miał dobre i złe dni xD). Ale do takich ulubionych to może być this is the new shit, the nobodies, eat me, drink me (choć płaczliwa) no i jego nowa płyta z której pokochałam Devour, Running to the Edge of the World, Arma-goddamn-motherfuckin-geddon, Into the Fire...

bułek, u tych wykonawców Manson (moim zdaniem) był jeszcze ok, aczkolwiek nieczęsto słucham. Ale nie wiem czy słyszałeś o tym nowym kawalku nagrywanym z Lady Gagą...to już porazka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 3:53 pm
bułek
forumowy expert

bułek, u tych wykonawców Manson (moim zdaniem) był jeszcze ok, aczkolwiek nieczęsto słucham.

Teraz przeczytałem dopiero co napisałem na ten temat. Jak zwykle totalny zakręt że nikt tego nie może zrozumieć.
Manson z nimi nie współpracował, żeby było jasne;).
Chciałem powiedzieć że ogólnie lubie słuchać melodyjnego metalu, np. i tu wymieniłem. Wszędzie to wtrącam swoją drogą... to już jakaś obsesja;).

Wracając do tematu. Nowości Mansona nie słyszałem. Na "topie" nie jestem. Podoba mi się to co kiedyś grał (oczywiście nie wszystko).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2009 2:19 am
Dita
 Dita
forumowicz

Już rozumiem, dzięki ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2009 10:07 pm
Andros
bywalec

ja też czasami zachaczę w mojej kolekcji o MM, ale raczej starsze płyty, nową słuchałem i nie przypadła mi do gustu, poza utworemArma-goddamn-motherfuckin-geddon 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 9:09 pm
pontonica
bywalec

No tak, ja podobnie. Tak czekalam na ta nowa plyte a ona taka...niespecjalna. no spodziewalam sie czegos lepszego. Za to starsze kawalki mistrzowskie 🙂 a covery w ich wykonaniu...mrrrr 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2009 12:48 am
Dita
 Dita
forumowicz

Mówisz o plycie Antichrist Superstar? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2009 10:39 pm
pontonica
bywalec

...i od razu wiadomo o co chodzi 🙂
Oczywiscie tez ,ale nie tylko. Te starszo-mlodszo-srednie kawalki tez nie sa najgorsze 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2009 3:50 am
  
Praca