Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wszystkie zespoły z naszych list utworów.  

Strona 1 / 2 Następny
Dorochet
forumowicz

Wiem że niektórzy mają po tysiące mp3 ale jeżeli komuś będzie się już chciało wysilić i je wymienić (nazwy zespołów, wykonawców) to byłoby hmm.. miło 🙂 Dlaczego ? Widząc podobne ulubione zespoły można dowiedzieć się o innych i poszerzyć zbiór. Mnie szukanie wykonawców których muzykę lubię idzie dość mozolnie więc liczę że uzyskam też jakąś małą poradę :rotfl:
Oto moja lista przebojów 😛
30 Seconds to Mars
Adema
Akon
Ben Moody feat. Anastacia - Everythink burns (pojedyńcza - jedna z fajniejszych)
Billy Talent
Black Eyed Peace
Breaking Benjamin
Bullet For My Valentine
Carrion
Clou
Coma
Crazytown
Disturbed
Earshot
Evanescence
Fall Out Boy
Flipsyde
Foo Fighters
Fort Minor
Good Charlotte
Green Day
Guano Apes
Hoobastank
Iron Maiden
Jay Z and Linkin Park
Jimmy Eat World
Linkin Park
Lost Prophets
Maroon 5
Metallica
Millen Colin
Mudvayne
My Chemical Romance
Nickleback
Nightwish
Nirvana
Panic At The Disco
Papa Roach
Pillar
POD
Poets Of The Fall
Ptaky
Red Hot Chili Peppers
Rob Thomas
Safri Duo - All The People in the World (znów pojedyńczy utwór)
Saliva
Simple Plan
Skillet
Slipknot
SR-71
Story Of The Year
Sum 41
Sunrise Avenue
System of a Down
Szymon Wydra & Carpe Diem
The Offspring
Three Days Grace
Trzeci Wymiar
Verba
Within Temptation
Yellowcard

Uff.. cała lista spisana 😀 Oto moje ulubione zespoły.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 5:45 am
StellaArtois
weteran forum

temat do bani, o to samo chodzi w tematach o ulubionych wykonawcach, itp.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 1:30 pm
pmk
 pmk
bywalec

Miałem nie komentować, ale muszę bo tego nienawidzę, jak to jest według ciebie temat do bani to go olej, mi się on nawet podoba, gdyż sam lubię czasem po nurkować w starych płytach, lub poszukać starych hitów i takie przeglądanie katalogów jest bardzo ciekawe.

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 4:23 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Parę świetnych zespołów poznałam dzięki rekomendacjom na [url]www.last.fm[/url], Tobie też polecam. Znacznie łatwiej i skuteczniej niż na forum.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 5:28 pm
StellaArtois
weteran forum

jest badylion podobnych tematów, nie wiem po co kolejny, tym bardziej, że i tak nikt nie przeczyta listy zespołów długości trzydziestu linijek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 5:59 pm
Dorochet
forumowicz

Wielkie dzięki [b]xxl[/b] strona bardzo się przyda 🙂
A co do fasolencji.. jeżeli nie podoba Ci się temat to nie za bardzo rozumiem po co do niego zaglądasz i piszesz już drugiego posta 😮 Sądziłem że temat będzie dobry do zabicia czasu i przy okazji pomocny bo jednak nawet taka strona jak last.fm nie doradzi takich wykonawców jak prawdziwy znawca 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2009 6:15 pm
StellaArtois
weteran forum

zaglądam bo mogę i mam takie życzenie, z tego samego powodu wyrażam swoje zdanie o tym temacie i nikt nie jest w stanie mi zabronić 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2009 6:48 pm
pmk
 pmk
bywalec

fasolencja jesteś trollem!

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 4:46 pm
StellaArtois
weteran forum

jestem dwoma.
raport

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 4:52 pm
pmk
 pmk
bywalec

co za szybka reakcja, więc jest tak jak myślałem ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 5:00 pm
KajaLe
forumowicz

temat do bani, o to samo chodzi w tematach o ulubionych wykonawcach, itp.

znów ocenianie, czepianie się i osądzanie 😀 😀 😀

zaglądam bo mogę i mam takie życzenie, z tego samego powodu wyrażam swoje zdanie o tym temacie i nikt nie jest w stanie mi zabronić 😎

trzeba powiedzieć coś mądrego 😀 😀 😀

i tak nikt nie przeczyta listy zespołów długości trzydziestu linijek.

ja przeczytałam i przekonałam się, jak niewielu znam aktualnych wykonawców 😀 😀 😀

[edytowane 27/7/2009 od xxl]

Kaja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 5:58 pm
xxl
 xxl
weteran forum

KajaLe, po pierwsze nie pisz postów jeden pod drugim, a po drugie sama się nie czepiaj, i to wypowiedzi sprzed dwóch tygodni. Ludzie, co się dzisiaj z Wami dzieje? 😡

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 6:06 pm
KajaLe
forumowicz

a dlaczego nie mogę pisać postów jeden pod drugim? czy jest gdzies napisane, że to zabronione? (zapytania nie złosliwe tylko ze zdziwienia)

a dlaczego nie mogę się czepiać wypowiedzi sprzed 2 tygodni? zabronione?? (trochę złośliwie)

Kaja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 6:11 pm
StellaArtois
weteran forum

znów ocenianie, czepianie się i osądzanie

Tak, masz rację, oceniłam. Oceniłam temat, ponieważ moim zdaniem są już podobne, ale skoro moderatorzy uznali go za potrzebny, tym bardziej mi pozostaje się z tym zgodzić. Do autora nic nie mam, mogę tylko powiedzieć, że słucha różnorodnej muzyki, nic ponadto.
Nie pisanie dwóch postów po sobie jest niepisaną zasadą obowiązującą na forach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 6:20 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Pisanie kilku postów pod sobą zmniejsza przejrzystość forum. Zawarcie wszystkiego w jednej wiadomości nie jest trudne, za to bardziej estetyczne. Taka przyjęta niepisana zasada w internecie.

Tak, czepianie się jest nie tylko zabronione, co stoi w regulaminie forum, ale jest przede wszystkim w złym tonie.

[url] http://www.wegetarianie.pl/htmlp-13.html[/url]

Na forum obowiązują ogólnie przyjęte zasady netykiety. Ze zwyczajowych przepisów zachowań w Internecie, najważniejsze to:
(...)
- unikanie pisania wiadomości, które nie wnoszą żadnych merytorycznych treści do dyskusji (pisanie nie na temat, wszelki "off-topic")

Ponadto na forum obowiązują następujące zasady:
(...)
9. Wszelkie spory o charakterze personalnym (osobiste sprzeczki, kłótnie) są naganne i absolutnie nie powinny mieć miejsca na forum.
10. Zabieranie głosu w dyskusji na forum jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu oraz zasad "netykiety".

Chyba wszystko jasne.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 6:21 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca