Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wszystkie zespoły z naszych list utworów.  

Strona 2 / 2 Wstecz
Admin
stały bywalec

a dlaczego nie mogę pisać postów jeden pod drugim? czy jest gdzies napisane, że to zabronione? (zapytania nie złośliwe tylko ze zdziwienia)

KajaLe, do tego służy opcja zmień. Wystarczy otworzyć ostatnio napisaną wiadomość i dopisać dodatkową treść. Generalnie tak się przyjęło, gdyż służy to przejrzystości forum. Oczywiście możesz się uprzeć i pisać jedną wiadomość po drugiej, ale wiedz, że ja będę musiał je potem edytować. Nie posądzam Cię o chęć dołożenia pracy adminowi więc jestem dobrej myśli 🙂

Proszę wszystkich o uspokojenie dyskusji. Szczególnie dziwi mnie postawa pana pmk, który wczoraj wysłał prośbę o usunięcie swojego konta, a dziś nie mógł się oprzeć, by jednak na nie wejść i napisać "fasolencja jesteś trollem!" co jasno wskazuje intencje autora. Cóż, gdybym natychmiast usunął konto pmk, jak sobie życzył, nie byłoby dziś tej rozmowy. Nauczka na przyszłość 😉 Pozdrawiam!

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 6:30 pm
.Cherry.
rozmówca

Może ja napiszę ? :

-The Killers <3
-Kings of Leon
-Franz Ferdinand
-AC/DC
-Dire Straits
-Kasabian
-Muse
-Mumford and sons
-Nirvana
-Dżem
-Metallica
-Moby
-Foo Fighters
-Snow Patrol
-U2
-Blue October
-Eric Clapton
-Bon Jovi
-The Beatles

/
gustuję w męskim głosie 😉

[edytowane 6/11/2009 przez .Cherry.]

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2009 7:10 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca