Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

WEGE-IDOLE 🙂  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
07/06/2008 2:48 pm  

ja gdzies czytalam ze Lennon byl wege. Lubie go

może był wege ale za bardzo nie przepadał za zwierzętami, czytałam kiedyś ze dla checy zrzucił świnke ( taka prawdziwą) z któregoś tam piętra....wogole był taki dość złośliwy, śmiał się sz niepełnosprawnych, nie lubił dzieci...


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
16/06/2008 3:53 pm  

Serio Patrice!?!?!? w szoku jestem. jeśli to prawda to będzie mi przykro uwielbiam "imagine" a wy? A co do idoli to kilku by się uzbierało ale... nie mogę mieć pewności że to ich wege/wega to szczera prawda a nie tylko próba lansu.....? jak myślicie?

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
16/06/2008 8:13 pm  

Serio Patrice!?!?!? w szoku jestem. jeśli to prawda to będzie mi przykro uwielbiam "imagine" a wy?

No wydaje mi sie ze to dośc wiarygodna informacja 🙁 ja tez uwielbiam Imagine, Give peace the chance etc. etc. uważam ze jesli chodzi o przekaz artystyczny, komponowanie to miał cholernie wielki talent, , szkoda ze bedac tak wielkimi artystami nie moga byc tez dobrymi ludzmi, nie chodzi mi tu o styl życia, bycie hippisem, bo ja to osobiście uwilebiam, 🙂 ale o niekrzywdzenie innych, nie wiem czy słyszeliscie ze Salwador Dali tez dosc nieładnie obchodził się ze zwierzetami, ? i tu nastepna wtopa bo obrazy miał zarąbiste...ehhh


OdpowiedzCytat
Andżela
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
16/06/2008 11:46 pm  

A więc: Paulo Coelho, Leonardo Da Vinci, Albert Einstein 😀

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.


OdpowiedzCytat
ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
12/07/2008 2:21 am  

Dla mnie z tych znanych wegetarian
Kurt Cobain


OdpowiedzCytat
pijanaxpowietrzem
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 105
25/07/2008 2:02 am  

Natalie Portman i Leonardo da Vinci.

Watashi wa Monió desu.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
30/07/2011 2:57 am  

Staaaary to temat, ale chyba najbardziej tu będzie pasował mój link:

[url] http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Masakra-w-Norwegii-to-nic-w-porownaniu-z-KFC,wid,13642839,wiadomosc.html?ticaid=1cbfe&_ticrsn=5[/url]

Może nie lubię go jakoś szczególnie, ale chodzi o jego wypowiedź. Co myślicie?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/07/2011 3:27 am  

Czytałam to i chciałam wrzucić na forum ale nie wiedziałam gdzie.

Generalnie to było baaardzo nietaktowne ale... biorąc pod uwagę ogrom cierpienia odsuwając gatunkowizm na bok to ma koleś racje. Ale ja bym tego nie powiedziała bo mało komu da to do myślenia, tylko zrobił wariatów z wegetarian.

Czytaliście komentarze? Achhh jakie perełki tam mozna znaleźć. Chyba zacznę spisywać złote myśli mięsożerców 😉

ps moją wege idolką jest Jane Goodall :heartpump: chyba piszę to na tym forum z setny raz no ale nie mogę no... jest przecudowna! 😀

[edytowane 29/7/2011 od Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/07/2011 2:11 pm  

Racje to pewnie ma, ale mi się wydaje, że to było trochę w stylu Marilyna Mansona. Taki mały skandalik dla mediów. A niech sobie o mnie pogadają...


OdpowiedzCytat
palafka
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 11
01/08/2011 6:40 pm  

Czytając niektóre nazwiska nie miałam pojęcia, że te osoby są wege : ) miłe zaskoczenie. Moje dwie idolki to Ellen DeGeneres i Portia de Rossi. W sumie poznając ich życie przekonałam się do próby zmiany diety.


OdpowiedzCytat
Felodrema
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
16/08/2011 1:36 am  

Ja to w sumie nie mam idola. Jakoś to określenie niezbyt dobrze mi się kojarzy. Mniejsza o to. W tym temacie mogę napisać, że bardzo lubię muzykę RHCP, a za naprawdę piękną uważam Mel Riot - wegankę, modelkę - jak to się zwie w tym środowisku - alternatywną.
[Linka dam, co by nie być gołosłowną 😀 http://de-de.facebook.com/pages/Mel-Riot/135270566509819 ]


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
16/08/2011 7:02 pm  

Nie mam idoli wśród wegan, czy wegetarian.

Niemniej jednak bardzo wysoko cenię sobie niemięsożernych sportowców, w szczególności kulturystów.
Powód jest prosty - ich życie przeczy panującej błędnej opinii, że bez jedzenia mięsa nie można osiągnąć dobrej (muskularnej) i silnej sylwetki.


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
22/08/2011 5:35 am  

Paul McCartney i Kurt Cobain, zdecydowanie.

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
Daiana
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 148
05/09/2011 7:34 pm  

Skąd bierzecie te informacje, że Cobain był vege? Z tego co wiem nigdy się takowym nie nazwał - próbował tylko diety (!) wege bo miał problemy żołądkowe (spowodowane przez heroinę). Natomiast Charles Cross cytował, że ulubionym daniem Kurta w 1993r była pizza z pepperoni.

Żeby nie offtopować - moim wege idolem mogłabym nazwać Kiedisa, który wraz ze swoim synkiem są weganami 🙂
<- tak w temacie 😀


OdpowiedzCytat
magda00245
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 44
05/09/2011 11:18 pm  

Agata Buzek 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca