Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zawody wegetarian  

Strona 9 / 9 Wstecz
  RSS

verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
16/04/2008 12:29 am  

Niestety, ja chyba bym sie jednak wylamal, bo za niesmialy jestem :scared: Dzisiaj malo nie spadlem z roweru, jak zobaczylem szarzujaca na mnie tirowke 😉 Ale pewnie Ci nowi chetni z nawiazka by wyrownali ten brak 😉 Jak chcecie to moge ze soba zabrac ten piec 😀 Pozdrawiam 🙂
P.S. Polknalem dzisiaj na wycieczce tyle owadow, ze chyba nie powinienem sie nazywac juz wiecej wegetarianinem 🙁

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
16/04/2008 12:38 am  

Ale jak to było ? Wybiegła Ci na środek jezdni ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
16/04/2008 12:45 am  

Ale jak to było ? Wybiegła Ci na środek jezdni ? 😮

Nie, ja nigdy srodkiem jezdni nie jezdze 🙂 Jechalem poboczem, a ona jak mnie zobaczyla zaczela isc w moim kierunku 😀 Ja wtedy udalem, ze jej nie widze 🙂 Co nie jest zreszta takie trudne przy moim wzroku 😛 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Nu91
 Nu91
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 40
22/01/2014 6:11 pm  

Studiuję kosmetologię, a obecnie pracuję jako dekoratorka sklepu, często moja praca polega tak jakby... na funkcji grafika komputerowego 😉

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza


OdpowiedzCytat
marzena_tym
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 5
21/04/2014 7:20 pm  

Ja oprócz miłości do stylu wege, mam jeszcze oczywiście inne zainteresowania. Uwielbiam przyrodę i wszystko co tym związane,a zawodowo montuję drewniane domki ogrodowe, dzięki czemu spędzam masę czasu na powietrzu i robię to, co lubię;P. Co prawda z wykształcenia jestem pedagogiem, ale jakoś nie wyszło nic z tego. Każdy powinien robić rzeczy, które sprawiają mu 100% przyjemności-to moja opinia. Szkoda, że nie zawsze jest to możliwe. Jednak każdemu tego życzę i pozdrawiam:)


OdpowiedzCytat
Strona 9 / 9 Wstecz
  
Praca