Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy zdarzyło wam się zjeść mięso, będąc ofiarą głupiego żartu lub przez pomyłkę?  

Strona 18 / 23 Wstecz Następny
  RSS

redbeast
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 7
21/04/2012 8:10 pm  

Kiedys na imprezie po paru piwkach wcisneli mi kanapki z szynka. Zapewniali mnie, ze to na pewno bez miesa, a ja smaku nie czulam... 🙁


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
21/04/2012 8:33 pm  

Mi nikt nic takiego nie zrobił i nie zrobi. Zawsze sam robię sobie jedzenie i nie korzystam z posiłków "na mieście"


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
19/05/2012 11:58 pm  

...no bo kto robi popcorn z masłem? 🙁

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Kinia781
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
24/05/2012 2:07 am  

Zdarzyło mi się zjeść mięso i nie był to ani głupi żart, ani pomyłka...
Uwielbiam grzyby, pod każdą postacią a duszone z cebulką najbardziej, kilka lat temu odwiedzili nas dziadkowie przywożąc z sobą pierwsze w sezonie leśne grzyby, które pachniały w całym domu. Moja chęć na nie była tak wielka, że wolę sobie nie przypominać. Głodna po treningu wpadłam do domu, zaczynam jeść i coś mi nie pasuje - babcia myślała, że jak przemyci trochę boczku to nie wyczuję... I tak pojadłam - było ostro, od tej pory już nikt nie próbował takich numerów 🙂

www.otreby.eu


OdpowiedzCytat
Paulinaa1993
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 30
14/06/2012 12:34 pm  

ja byłam u koleżanki, jej babcia usmażyła naleśniki leżały na stole i nie widziałam procesu ich powstawania
były przepyszne, więc zapytałam się co zrobić żeby takie wyszły, okazało się że sekretem była słonina zamiast oleju do smarzenia :oo:


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
14/06/2012 12:58 pm  

Znam to 😛 Moja mama też smaruje słoniną patelnię. Kiedyś sobie smazyłam, jak zobaczyła że używam oleju to wręcz na mnie nakrzyczała bo takie jej się niedorzeczne wydawało... scena jak w filmie, strzeliłam wszystko(nie lubie jak mi sie ktoś do gotowania wtrynia! 😀 ) i wyszłam. Jak wróciłam to było " a smaż se już na tym oleju, ale na pewno Ci nie wyjdzie" - wychodzi 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
14/06/2012 1:05 pm  

Naleśniki tylko i wyłącznie na suchej patelni 😎

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
14/06/2012 1:12 pm  

Zależy jaka patelnia- żeby było szybciej, smażę na dwóch. Na jednej cacy, na drugiej smarowanie musi być, bo przywiera.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/06/2012 1:18 pm  

Naleśniki tylko i wyłącznie na suchej patelni 😎

Ja nigdy. Zawsze na masle.

Na suchej to chyba musi patelnia być pokryta teflonem i powłoka nie porysowana.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
14/06/2012 2:19 pm  

Na maśle się nie smaży... za szybko się spala, można na nim usmażyć jajecznicę, ale nie naleśniki, do których patelnia musi być porządnie rozgrzana.
U mnie w domu się smażyło na oleju, ale w szkole jak kiedyś smażyliśmy to też kiedyś koleżanka przyniosła słoninę, zdziwiło mnie to.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/06/2012 2:22 pm  

Mi tam zawsze wychodziły dobre na masle. 😮


OdpowiedzCytat
karolaaaa
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 10
18/06/2012 8:12 pm  

ja niestety miałam kilka wpadek :(( łyk soku z koszenilą + plus moja downa naiwność do zjedzenia kawałka ,, ziemniaka " z patelki , który okazał się rybą 😡 niestety często próbowano mi wcisnąc mięso lub inne tego typy rzeczy np. do kanapek , abym nie zauważyła , że jest pod sałatą 😉 teraz zanim cokolwiek zjem dokładnie muszę przepatrzyć , a od wypadku z rybą gotuje sb sama :rotfl: celowo zakupiłam sb nawet własne naczynia , aby moi rodzicom kolejny genialny pomysł nie wpadł do głowy 😮


OdpowiedzCytat
firaga
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 32
22/07/2012 1:15 am  

Ojciec zaprosił mnie na grilla. Jako że żadnych wege szaszłyków dla mnie nie było (próbowali mnie przekonać do karkówki, a jakże) zaproponowano mi naleśniki :o. Po zjedzeniu jednego zostałam uświadomiona że jego żona smażyła to na patelni wysmarowanej słoniną :mad:. Dobrze że chociaż było piwo i sałatka :P.

Punkt Zapalny - recenzje płyt, relacje z koncertów, felietony, lifestyle, proza własna i biadolenie o niczym.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
23/07/2012 5:00 pm  

W drodze do pracy w poniedziałek rano 😡 wziąłem sobie z półki wafle ryżowe.
Takie fajne, paprykowe. Tylko okazało się, że jest tam mleko, proszek serowy i tyyyyyyle różnych dziwnych rzeczy, że nie wiem, jak się tam mieszczą.
Mój błąd - czytać składy należy nawet na waflach ryżowych 😉
Więcej grzechów nie pamiętam.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
24/07/2012 3:49 am  

No właśnie, mięso może nie, ale niedawni bez zastanowienia schrupałam dwie kromki chrupkiego pieczywa... Patrzę potem na skład z ciekawości, a tam mleko w proszku 🙁 Jak się jest weganką, to nie wolno ufać nawet pozornie roślinnym produktom 😉


OdpowiedzCytat
Strona 18 / 23 Wstecz Następny
  
Praca