Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie VS. Weganie : kogo więcej??  

Strona 7 / 19 Wstecz Następny
  RSS

Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
12/06/2007 11:26 pm  

Visel,aleś ty uszczypliwy,no ale na szczeście traktuje to z przymrozeniem oka.. 😉
a co do podpuszczki w serach ELHIJA to wybieram tylko ta mikrobilolgiczną. 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
AGUCHA
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 30
22/06/2007 2:42 pm  

Wegetarianka od ponad 7 lat.
Od trzech tygodni nie spożywam jajek ani nabiału, ale weganką się jeszcze nie nazwę, bo na to potrzeba czasu.


OdpowiedzCytat
MaryJane
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 13
26/06/2007 8:33 pm  

Weganka. Od bardzo niedawna.

W serze żółtym i topionym jest podpuszczka, którą robi się z enzymów cieląt.

Mary Jane


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
11/07/2007 1:24 pm  

Wegan 🙂

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
Ridareta
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 137
11/07/2007 4:37 pm  

Wegetarianka, ale mam nadzieję kiedyś przejść na weganizm.


OdpowiedzCytat
karotka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 84
11/07/2007 5:27 pm  

[b] wegetarianka[/b] - nie piję mleka, nie jem nabiału, ale np. gofra sobie nie odmówię (a zawiera mleko i jajka)
Jak będę sama mieszkać to zastanowię się nad weganizmem, na razie nie mogę.... 😉


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
12/07/2007 3:39 am  

Jestem laktowegetarianką. Ogólnie muszę unikać dużej ilości spożywanego krowiego mleka, nie trawię laktozy. Weganką może kiedyś będę, na razie nie czuję tego.
Jestem Wegetarianką od ponad 4 lat i nie czuję się gorsza od weganów. Jeżeli ktoś uważa się za lepszego ode mnie, bo nie je np. nabiału to niech najpierw zbada swój iloraz inteligencji. Uważam, że osoba inteligentna cieszyłaby się z każdej namiastki niejedzenia mięsa.
Do wegan:
w takim układzie, jeżeli nie jesteście wegan od urodzenia t też nie jesteście idealni. Przykro mi to stwierdzać, ale nie lubię egocentryzmu.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
12/07/2007 4:29 am  

Wegetarianin w pelni tego slowa znaczeniu.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
MaryJane
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 13
12/07/2007 11:17 pm  

może coś ogólnie o tym temacie postu
gdy w wieku 14, 5 przeszłam na wegetarianizm nie zdawałam sobie sprawy, iż jedząc nabiał nadal krzywdzę zwierzęta, teraz kiedy mam większą wiedzę na ten temat, jestem weganką, uważam, że zwierzęta zostały stworzone nie dla ludzi, żyją dla siebie: ,,jesteśmy zwierzętami solidaryzującymi się z innymi zwierzętami";
ale oczywiście to, że ktoś jest wegetarianinem czy nawet mięsożercą nie oznacza, iż taką osobę można z tego powodu obrażać, tolerancja przede wszystkim!

GO VEGAN! 😎

Mary Jane


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
13/07/2007 3:54 am  

ale oczywiście to, że ktoś jest wegetarianinem czy nawet mięsożercą nie oznacza, iż taką osobę można z tego powodu obrażać, tolerancja przede wszystkim!

Raz ktoś rozsądny przemówił 🙂

Az walcząca z miłością do żółtego sera 😉


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
13/07/2007 2:41 pm  

miesozerca


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
14/07/2007 4:11 am  

Zawsze zastanawiali mnie ludzie gotowi zamordować za to, że ktoś zamordował...


OdpowiedzCytat
hexberry_87
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 6
14/07/2007 2:19 pm  

wegetarianka


OdpowiedzCytat
kamip-plokami
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
16/07/2007 5:37 pm  

wegetarianka.

tak w ogóle... to witam wszystkich, jestem tu nowa. jeśli chodzi o sam wegetarianizm tez. wege chciałam być od 12 roku życia, ale rodzice nie pozwalali. teraz mam 15 i niestety nie jest to stuprocentowy wegetarianizm, gdyz musialam isc z mama na kompromis (pod tytułem"zupy na miesie i ryby od czasu do czasu" 😡 ) ale i tak sie ciesze ze moge odrzucic tak wiele ze swojej diety 😉 nad weganizmem sie nie zastanawiam raczej, gdyz po pierwsze bym nie wytrzymala, a po drugie nie czuje takiej potrzeby.

pozdrawiam!


OdpowiedzCytat
alexams
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1
20/07/2007 2:17 am  

weganka, ale czasami popełniam małe grzeszki za pomocą sera żółtego. W przyszłości mam w planie czysty weganizm

Alexa


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 19 Wstecz Następny
  
Praca