Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetariańskie sny  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
14/03/2010 1:22 am  

Hipisko ja od dawna wierze w symbolike snow.
Mnie zawsze jak jestem w stresujacym czasie zycia sni sie ze przed czyms uciekam. A to jakis psychopata, burza (kiedys mialam TAKI koszmar o burzy, ze gdybym zobaczyla cos takiego na zywo zeszlabym na zawal serca...) itp. Albo jak boje sie ze z czyms nie zdaze sni mi sie ze biegne na pociag a on mi ucieka.
Kiedys bardzo czesto nawiedzaly mnie sny w ktorych atakowaly mnie lisy, rozne to byly sytuacje ale zawsze krecilo sie wokol lisa najczesciej wscieklego. Takie sny oznaczaja kogos falszywego w otoczeniu osoby ktorej to sie sni no i... okazalo sie to prawda... 😮 ach i nie zebym nie lubila lisow, sa to jedne z moich ulubionych zwierzat 😀

Kiedys tez snilo mi sie ze proponowano mi kielbase "zjedz, tam przeciez prawie nie ma miesa" :rotfl: nie zjadlam 😎

[edytowane 13/3/2010 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
14/03/2010 1:35 am  

Ja nie miewam snow, a jak juz jakis mam to raz na rok...
I mialem ostatnio cos takiego jak sen... i snilo mi sie ze jpojechalem na Dabrowe do rodziny i mnie poczestowali kurczakiem i go zjadlem...I chyba to byl powod ze do nich w tedy nie pojechalem, bo zamierzalem ich po latach odwiedzic 😀

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
14/03/2010 1:41 am  

Masz sny tylko ich nie pamietasz. Ciekawe dlaczego niektorzy czesto zapamietuja swoje sny a inni nie... 😮


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
14/03/2010 1:48 am  

No tak, slyszalem ze podobno czlowiek podczas nocy potrafi miec iles setek snow lecz wstanie zapamietac jest tylko kilka(jak dobrze pojdzie)...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Paulina.mk
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 29
14/03/2010 6:48 pm  

Zapamiętuje się tylko wtedy, kiedy obudzi się we właściwej fazie. Ja nie mam szczęścia i rzadko kiedy przypominam sobie co mi się śniło 🙂


OdpowiedzCytat
Nayra.
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 12
20/03/2010 9:47 am  

Ja chodzę do gimnazjum (matko jaka ja mała), na zielonych szkołach nie mam zbyt miło, bo wiadomo, kto by się spodziewał, że ktokolwiek może być wege. Jadłam głównie pomidory(bo to chyba jedyne co podawali niewegetariańskiego) i owoce, które za własne pieniądze kupowałam. Jeden z kolego, wyśmiewał moje podejście do jedzenia i stwierdził, że takie wybrzydzanie jest głupie. Najgorsze było to, że siedział ze mną przy jednym stole i przy okazji wyśmiewał zabijanie zwierząt. Mam dość silny charakter i po ludzku z nim romawiałam, choć przyznaję, że miałam zamiar rzucić się na niego. Koniec wstępu. Już po powrocie do domu, śniło mi się, że jestem na tym wyjeździe i, że on podał mi(bez mojej wiedzy) mięso, którego nie zauważyłam między kotletami sojowymi. Po jego zjedzeniu, powiedział mi to. Zdałam sobie wówczas sprawę, że to byłoby najgorsze co mogłoby mnie w życiu spotkać. To był prawdziwy koszmar.

Innym podobnym snem było zjedzenie przezemne parówki, którą pomyliłam z sojowym produktem tego typu. Na szczęcie, moja (niewegetariańska) rodzina, nie kupuje parówek, więc mam pewność, że te, które mam w domu są w 100% pochodzenia roślinnego 😉

A i jeszcze jeden, ale krótki, jadłam mięso zwyczajnie. Po chwili zauważyłam co robię. Czułam sie brudna i we śnie zaczęłąm mieć na sumieniu te życia, które właśnie jadłam.

[edytowane 20/3/2010 przez Nayra.]


OdpowiedzCytat
brzozka2410
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 47
21/03/2010 7:46 pm  

Na samym początku gdzieś w 1-2 tygodniu mojego wege życia 😛 sporo o tym myślałam i przyśnił mi się koszmar. Moja ciocia się przeprowadziła i postanowiłam ją odwiedzić. I jak się okazało mieszkała obok...ogromnej rzeźni 😮 a obok budynków były ciała martwych zwierząt. Ale na szczęście się już nie powtórzył. Zdarzały się tylko sny, że zjadam mięso a później mam wyrzuty sumienia. Czyli standard 😛

[edytowane 21/3/2010 przez brzozka2410]


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
12/04/2010 6:56 pm  

a ja miałam dziwny sen..raczej nie wegetariański...
nie wiem czy to przypadek czy nie..ale
w nocy przed katastrofą samolotu prezydenckiego śniło mi sie ze lecę w pustym samolocie,
stoję pośrodku korytarza ..a okienkami wpada niezwykła Boska światłość..
źródło tego było przed samolotem...

Mimo tej strasznej tragedii ,ten sen jest mi w pewnym sensie pocieszeniem,
bo wierze ze po prostu odeszli (wlecieli) do tej światłości ...

To juz drugi raz miałam taki dziwny tajemniczy sen mający związek z przyszłością ...
Na szczęście nie jestem jedyna bo ostatnio czytałam ze jedna dziewczyna juz kilka miesięcy temu wyśniła żałobę narodowa w kwietniu... ludzie się z niej śmiali a to się sprawdziło ..:o

Polska polityka strasznie działała mi na nerwy...ale tak bardzo mi przykro z tego co sie stało ...:(

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/04/2010 9:22 pm  

Snilo mi sie ze bylam na balu a na nim byl mezczyzna ktory mial z soba mysz bardzo podobna do takiej jaka mam w domu. Myszka byla przez swojego wlasciciela znienawidzona i dlategop on sie nad nie znecal i... wbijal w nia igly...krew sie lala a myszka przerazliwie piszczala! Plakalam i prosilam zeby mi ja oddal i ze ja sie nie zaopiekuje. Kiedy sie juz zgodzil to myszor byl nieprzytomny i sie nie ruszal. Na szczescie final snu byl pozytywny bo zwierze doszlo do siebie i zylo razem ze mna.
To tyle jesli chodzi o moje chore sny ;]


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
13/04/2010 10:10 pm  

Myszki Ci się śnią? Może odstaw to zielsko 😛

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
13/04/2010 10:33 pm  

a
Na szczęście nie jestem jedyna bo ostatnio czytałam ze jedna dziewczyna juz kilka miesięcy temu wyśniła żałobę narodowa w kwietniu... ludzie się z niej śmiali a to się sprawdziło ..:o

Ha! Byłaś na demotywatorach? 🙂
Wiarygodne źródło informacji 🙂


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
14/04/2010 12:57 am  

nie, wcześniej gdzieś to czytałam..ale na demotach tez widziałam...
Myślę ze cos w tym jest bo normalnie gadała z ludźmi o tym kilka miesięcy wcześniej..
według dat..
No ale kto wie..chociaż ja jestem skłonną uwierzyć... bo prorocze sny się zdążają wielu osobom ...
Moja ciocia wyśniła śmierć sąsiadki 😮

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
14/04/2010 1:57 am  

nie, wcześniej gdzieś to czytałam..ale na demotach tez widziałam...
Myślę ze cos w tym jest bo normalnie gadała z ludźmi o tym kilka miesięcy wcześniej..
według dat..
No ale kto wie..chociaż ja jestem skłonną uwierzyć... bo prorocze sny się zdążają wielu osobom ...
Moja ciocia wyśniła śmierć sąsiadki 😮

W tym wszystkim trzeba pamietać że internet to wspaniałe narzędzie do manipulacji faktami i ludźmi:)


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
14/04/2010 5:46 pm  

Myszki Ci się śnią? Może odstaw to zielsko

Nie byly biale wiec nie jest tak zle 😛

A dzis snili mi sie ludozrecy. Z grupka znajomych plywalismy jahtem po jakims morzu i trafilismy na wyspe na ktorej byli ludzie, nawet mili ale cos mi w nich nie pasowalo. Pozniej znikneli gdzies moi znajomi a ja uciekalam przed tymi ludozercami... rowerem uciekamlam po jakis polach... 😮

[edytowane 14/4/2010 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
mirecha
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
26/04/2010 1:08 am  

przedwczoraj mi się śniło, że jadłam delicje, takie prawdziwe delicje delicje z galaretką 😮
a wczoraj w nocy śniło mi się, że nie chcieli mnie wpuścić na...moją własną stypę... 😮

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca