Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetariańskie sny  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  RSS

MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
26/04/2010 3:35 am  

[b] Nayra. [/b] mi sie snilo cos podobncego ale z ta rznica ze odwiedzilem rodzine ktora nie wie ze jestem wege i mnie poczestowala miesem i to jadlem...

Myszki Ci się śnią? Może odstaw to zielsko

Po zielonym kwiecie prawdziwej natury nie ma takich odlotow, no chyba ze jest podlewany domestosem lub zwie sie "dopalaczami" ;)...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
lisek
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 83
27/04/2010 9:40 pm  

A taki sen?
Wszyscy ludzie na Ziemi są weganami.
Czy to tylko sen?

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
27/04/2010 9:50 pm  

A taki sen?
Wszyscy ludzie na Ziemi są weganami.
Czy to tylko sen?

🙂 tak to zdecydowanie tylko sen 😉


OdpowiedzCytat
Paulina.mk
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 29
27/04/2010 10:42 pm  

A mi się śniło, że siedziałam z mamą przy drewnianym stole na plaży, blisko morza. Na stole leżały talerze, pokrywki i wszystko inne z naszego domu. Do zjedzenia były sałatki i różne kolorowe rzeczy, których nie znam. Na środku stołu wielki talerz przykryty pokrywą. Tak sobie rozmawiamy z mamą, i ta w końcu nakłada mi to coś z wielkiego talerza. Kawałek mięsa. Po prostu kawałem mięsa, ale ja wiedziałam, że ten kawałek był z ciała mojej siostry Mai. Powiedziałam mamie, że tego nie zjem, że to moja siostra, a mama na to "Nie wygłupiaj się z tymi zwierzętami! Masz to zjeść i już! To jest zdrowe!" Siedziałam przed talerzem i płakałam, pomyślałam, że Maja nie żyje. Później mama z wściekłością wzięła mięso i tak, żebym to dobrze widziała, zjadła je. Powiedziałam mamie "Maja nie żyje. Twoja córka nie żyje", a mama "Głupia. To był zwykły kawałek świni."
Czy ktoś, kto wierzy w symbolikę snów, może mi wytłumaczyć, co to miało oznaczać? :scared:

[edytowane 27/4/2010 przez Paulina.mk]


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
28/04/2010 12:53 am  

Rany, niezły sen. 😮

A mi się chyba wczoraj coś z mięsem śniło... Ale nie pamiętam tego snu dokładnie. Wiem tylko, że byłam gdzieś i prawdopodobnie był tam grill czy coś takiego. Rozmawiałam i czekałam na jedzenie. Byłam głodna. Wybrałam chyba kiełbase. a gdy dostałam to już na talerz zorientowałam sie, że przecież to jest ohydne, a ja jestem wege ! Obudziłam się i byłam w takim szoku. Że ja mogłabym to zjeść, do tego miałam na początku ochotę.
Blee.


OdpowiedzCytat
lisek
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 83
28/04/2010 12:00 pm  

A taki sen?
Wszyscy ludzie na Ziemi są weganami.
Czy to tylko sen?

🙂 tak to zdecydowanie tylko sen 😉

Jesteś pesymistką, całkiem niepotrzebnie 🙂

[edytowane 28/4/2010 od xxl]

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
13/05/2010 3:33 pm  

oj joj, snilo mi sie ze musialem znowu mieszkac na Dabrowie u cioci i kazali mi jesc mieso a ja nie chcialem i awantura wyszla...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
13/05/2010 4:35 pm  

nie lubię pewnych snów, które potem znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Oczywiście jak śni mi się na jaką ocenę zdam egzamin i jego przebieg, a potem jest dokładnie tak samo to jest to nawet miłe i zabawne. Ale jak śni mi się czyjaś śmierć albo w noc przez katastrofą w Smoleńsku wielka nagrobna płyta na której leżą tysiące kwiatów, a na około stoi tłum ludzi i słychać szloch...to to już nie jest zabawne.
Jak przez krótki okres (3 miesiąc ciąży) wróciłam do jedzenia nabiału to śniły mi się okropnie cierpiące przy dojeniu krowy i rzeźnie.

A macie takie sny, w których dzieje się coś złego..."budzicie się"...ale okazuje się, że to budzenie było tylko w śnie i wy dalej śpicie. Potem kolejny raz się budzicie, chcecie zapalić lampkę koło łóżka, ale ona nie działa, bo to dalej sen...to są chyba dla mnie najbardziej traumatyczne sny. Zdarzało mi się "budzić" we śnie ok 5 razy zanim naprawdę się obudziłam 😮


OdpowiedzCytat
Roach
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
14/05/2010 6:53 am  

"Proroczość" moich snów długi czas nie pozwalała mi normalnie żyć... Żyłem w strachu że to co widziałem naprawdę się stanie- i działo się. Tłumaczę sobie to w ten sposób, że właśnie tym strachem sam powodowałem te wydarzenia, do tego niefortunne przypadki... Nie wiem. Jestem racjonalistą, nie wariatem, mimo tego co chciano mi wmówić.


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
16/05/2010 2:03 am  

Mam nadzieje ze moje sny nie sa prorocze, bo ostatnio snilo mi sie ze jade na Retkinie i tam ledwie wysiadlem z tramwaju a juz sie doczepili ze obcy jestem i co tu robie i wszyscy chodzili w barwach LKSu...
Ale najgorsze jest to ze tam mam naprawde pracowac od czerwca 🙁 😡

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
24/05/2010 1:06 pm  

Mnie się śniło, że tej wiosny nagle zrobiło się tak zimno, że liście zaczęły spadać z drzew a ptaki odlatywać na południe...

Drugą sprawą jest to, że ciągle mi się śni że ratuję szczeniaczki lub kotki przed tym, że ktoś chce je zabić, utopić... 🙁


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
03/07/2010 1:54 am  

Śniło mi się niedawno, że poszłam z mamą na zakupy do spożywczaka, a tam w dziale garmażeryjnym pewien mój niezbyt bliski znajomy 😉 - weganin, sprzedaje krowy i sarny z ciasta. Naturalnej wielkości.


OdpowiedzCytat
Biofeedback
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 107
23/07/2010 12:36 am  

Mi się śniło że tubylcy-zombie chcą mnie zjeść. Strasznie śmierdziało im z ust.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
28/10/2010 12:45 pm  

Nie pamiętam co mi się śniło - prawdopodobnie coś związanego z jedzeniem, bo obudziłam się z ... pogryzionymi do krwi wargami. 😮

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
17/02/2011 1:17 pm  

A mnie się śniło, że była u mnie zakonnica. Chciała pożyczyć włoszczyznę na zupę. Oddałam jej moje najdorodniejsze marchewki 😉
A wcześniej śniło mi się, że chciałam pokryjomu jeść mięso. Karkówkę chyba 😮


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca