Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetariańskie sny  

Strona 6 / 6 Wstecz
  RSS

Vegeta169
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 227
27/01/2012 7:47 pm  

A mnie za to regularnie śniła się ta sama rzeźnia. Byłam w kilku takich miejscach naprawdę, a mój umysł stworzył połączenie tego co widziałam/przeczytałam i stworzył właśnie taki ogromny piętrowy budynek. Co jakiś czas śniło mi się że tam jestem, próbuję jakoś przemówić do tych głupoli tam pracujących i znęcających się nad zwierzętami. Bez uzyskania rezultatu próbuję się stamtąd wydostać, ale tylko biegnę przez pomieszczenia w których odbywają się różne etapy "produkcji". Dawno mi się to nie śniło, ale przeczytałam właśnie Milczącą Arkę i już wiem że koszmary wrócą.


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
27/01/2012 8:19 pm  

I cyklicznie pojawiawia się w moich snach taka sytuacja: jem jakiś posiłek i znajduję w nim skrawki mięsa, najpierw się dziwię jak to się stało, że nic nie wyczułam a potem się wściekam, że teraz muszę zaczynać wszystko od początku.

No i znowu to samo. Tym razem śniła mi się kanapka z szynką.

call me Amber


OdpowiedzCytat
FABIAA
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 10
18/06/2012 10:54 pm  

Ja w moich wege snach jem jakis kawałek mięsa ( fuj jakoś nigdy nie lubiłam mięecha ) po czym uświadam sobie że ja nei jadam takich rzeczy i mam cholerne wyrzuty sumienia. Na szczęscie po przebudzeniu mogę odetchnąć z ulgą uffff 😀


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
19/06/2012 1:20 am  

Mi sie czesto sni ze goni mnie jakis facet z miska pelna zupy z krwi a ja przed nim uciekam co sił w nogach...on mnie dogania zwiazuje mi rece nogi i i chce mi to wlac w usta i sie budze...straszne to jest...
😡

Live and let live!


OdpowiedzCytat
MyszoSkoczeK
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 30
19/06/2012 1:25 am  

Ja miałem tylko jeden sen związany z wegetarianizmem a mianowicie śniło mi się, że jadłem krupnik (nie wiem dlaczego ta zupa nigdy go nie lubiłem) z wanny, w której była ruszająca się jeszcze świnia.Teraz jest to bardzo zabawne 😉 ale wtedy było przerażające.Nie powiem sen bardzo dziwny w moim mniemaniu 😮


OdpowiedzCytat
FABIAA
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 10
19/06/2012 2:31 am  

o kurcze wasze sny są przerażające miska krwi !!! Pół żywa świnia w wannie !! Maskara ....


OdpowiedzCytat
lisek
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 83
19/06/2012 3:43 pm  

Mnie się śniło, że prawie wszyscy ludzie na Ziemi przestali jeść mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Oby to był proroczy sen 🙂

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]


OdpowiedzCytat
SilentEnigma
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 152
24/07/2012 11:52 pm  

Kiedyś mi się śniło, że jadłam kanapkę (nie pamiętam dlaczego), połowa była z kurzym mięsem, połowa z ludzkim. Nie było pomiędzy nimi różnicy, obie części wchodziły mi raczej słabo.


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
11/10/2012 8:20 pm  

Kilka dni temu śniło mi się ze na rondzie matecznego w Krakowie dokladnie na przystanku mpk ktoś kroił ogromną żywą rybę zaczynając od ogona a ja to widzialam z daleka i nic nie mogłam zrobić, rzecz jasna obudziłam sie w fatalnym nastroju.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
pietras
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 42
08/11/2012 5:21 pm  

Jestem ciekawy czy mięsożercy maja takie koszmary że nie mogą jeść mięsa?


OdpowiedzCytat
SilentEnigma
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 152
15/11/2012 6:51 pm  

Śnił mi się dzisiaj zlot forum 🙂
Siedziałam na schodach z cienkunem i eRZetem, a reszta grała w koszykówkę na boisku 🙂


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
04/12/2012 10:38 pm  

Śniło mi się, że znów spożywam mięso 🙁 do tej pory jak o tym pomyślę odczuwam skurcze żołądka...


OdpowiedzCytat
Dżemożerca93
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 13
04/12/2012 11:50 pm  

Śniło mi się ,że upuściłam jajko na podłogę... Okazało się że w środku był kurczaczek. Straszny sen.


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
05/12/2012 11:29 pm  

Mnie raczej rzadko śniły się takie sny. Na szczęście nie miewam takich naprawdę koszmarnych koszmarów jak wy.
Ostatnio jednak zapamiętałam taki epizod. Gotowałam wegetariańską zupę. Ale to była wegetariańska zupa z klatką piersiową kurczaka. Taką obdartą ze skóry i obrzydliwie szarą. Zupa śmierdziała trupem. Gotuję ją, wącham ze smakiem, próbuję... I uświadamiam sobie, że przecież mięso to martwe zwierzę i nie jest wegetariańskie. Rozpacz. Krew na rękach.
Na szczęście po przebudzeniu przypomniałam sobie, że nie miałam mięsa w ustach od siedmiu miesięcy i w życiu nie uznałabym go za wegetariańskie 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca