Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Studniówka  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
20/12/2006 11:25 pm  

u mnie na studiowce [krakow, muzeum narodowe ]

heh , tez tam mialem przyjemnosc spedzic studniowke w prawdzie nie moja ale jednak 🙂 swoja droga to tak troche dziwnie wyszlo z tym polonezem po tych schodach i tych wszytkich przejsciach ale i tak bylo calkiem sympatycznie 🙂 a co do menu to moje bylo jak najbardziej wegetarianskie 🙂 tz , znajoma zglosila ze jej partner jest wege i nie bylo wiekszych problemow 🙂 fakt faktem ze kelnerze troche sie moali komu wege a komu nie i ze wszytkie potrawy byly zwiazane ze szpinakiem 😛 bulion szpinakowy , pierogi ze szpinakiem i jeszce cos bylo z tym pysznym przysmakiem 😛 🙂 ale nie mozna byc przecierz wybrednym 😛 🙂 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
angie007
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 38
21/12/2006 2:50 pm  

ja na swojej studniówce jadłam koreczki i owoce 🙂 bo oczywiście główne dania były mięsne. U mnie w klasie też były 3 dziewczyny wege (tak naprawdę to 2 a jedna ściemniała 😛 ) i pytali się nas czy chcemy żeby nam cos przygotowano specjalnego...nie chciałyśmy bo (przynajmniej ja) i tak bym nie ufała zawartości mojego talerza 😉 a na studniówkę koniecznie idzcie...dla mnie to była najlepsza impreza jak do tej pory 😎

A prayer for the wild at heart, kept in cages...


OdpowiedzCytat
Olaaa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 114
24/12/2006 6:19 pm  

od 19 do 6 rano troche cieżko mi bedzie wyzyć na mandarynkach i ciastach

Eeeeeeeeee... Nie znam statystyk, ale moim zdaniem 100% takich pospolitych, domowych ciast zawiera margarynę, a ta lecytynę... Ale co ja tam wiem...

A co do samej studniówki - chyba padnę ze stresu 😀 Mam w tym roku ale czarno to widzę ^^ KIeckę muszę zacząć szyć i to najlepiej od razu po świętach... A jak słyszę, że moje koleżanki poumawiały się na wizyty u fryzjerek już w październiku to... ręce mi opadają 😛 I to całe gadanie o podwiązkach, paznokciach, biżuterii przyprawia mnie o mdłości 😀 Bo rozumiem - sukienka ma być ładna, buty i torebka mają pasować... Ale po co robić z tego coś na miarę balu u ambasadora? 😀

I ciekawe z kim pójdę :/


OdpowiedzCytat
Olaaa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 114
24/12/2006 10:03 pm  

Heh, przecież to nie jest tak, że ja nie mam z kim iść 😉 Chłopak, z którym ewentualnie bym szła musi się jakoś prezentować i nie może przynieść mi wstydu - napić się, zarzygać i leżeć pod stołem... A wszyscy fajni są raczej zajęci ;] Więc póki co szukam ;]


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
25/12/2006 10:07 pm  

Ja tez mam w tym roku studniowke i oczywiscie ze sie wybieram. Mam zamiar dobrze sie bawic a jedzeniem raczej sie nie przejmuje, bo zazwyczaj na takich imprezach niewiele jem.

P.S. Wszystkim ktorzy zdecyduja sie isc na swoja100 dinowke zycze swietnej zabawy do bialego rana:p


OdpowiedzCytat
arcturus
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1
11/01/2007 4:17 pm  

Witam. Jesli studniowka odbywa sie w miejscu typu hotel, restaracja to nie powinno byc problemu z zalatwieniem odpowiedniego menu dla wyznaczonych osob. W kazdym razie tzreba uderzyc do osob odpowiedzialnych za jedzenie (nie do rodzicow czy nauczycieli, ale bezposrednio do kuchni) i poinformowac ich o liczbie wegetarian.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
12/01/2007 9:35 am  

eh, po skomplikowanych akcjach z szukaniem sukienki po sklepach (bo jednak zdecydowałam się nie szyc) doszłam do wniosku, że nasze społeczeństwo jest wypaczone. Jak zobaczyłam te wszystkie cekiny, złote nitki, sztuczne diamenty... płakać mi się zachciało. Dlaczego we wszystkich idiotycznych sferach zycia naśladujemy Stany Zjednoczone, ściągamy ich programy telewizyjne i wchłaniamy idiotyczne aspekty kultury... a co do tradycji i strojów na bal maturalny to wam powiem że wypadają lepiej od nas. Na filmach i nie tylko możemy zauważyć, że większość dziewczyn wygląda DZIEWCZĘCO i wdzięczne, tymczasem u nas zobaczyłam stare matrony, wyczesane i wytapirowane... aż żal mnie za dupe ścisnął za przeproszeniem, a najgorsze z tego wszystkiego jest to, że owe dziewczęta myślą ze są zajebiste i nie widzą co z siebie zrobiły ani nie widzą tego, jak brutalnie i nieestetycznie obdarły się z dziewczęcości.

Naprawde, miałam problemy ze znalezieniem tej sukienki... no ale jest śliczna mała czarna z do połowy odkrytymi pleckami:) jeszcze tylko dorwę nieskórzane butki i będzie git:)

hide and seek


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
12/01/2007 9:48 am  

no ale jest śliczna mała czarna z do połowy odkrytymi pleckami:)

fotka, fotka, fotka!

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
12/01/2007 9:46 pm  

Właśnie fotooo! 🙂

Ja również mam studniówkę niedługo,ale nie pójdę-chociażby mnie wołami chcieli z domu wyciągnąć 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
12/01/2007 11:15 pm  

Nie lubię swojej szkoły, nie będę tam chodzić "po godzinach" 😛 ,nie wyobrażam sobie siebie w sukience i w butach na obcasach, poza tym stanowczo nie jestem człowiekiem imprezowym, towarzyskim 🙁
Ja po prostu wolę w domu siedzieć niż gdziekolwiek wychodzić.

Jednakże na płytę ze studniówki czekam z niecierpliwoscia- chce zobaczyć wszystkie kreacje 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
13/01/2007 1:01 pm  

co do fotek to te ze studniówki pokaże;)

hide and seek


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
13/01/2007 2:31 pm  

a ja sie dzis wybieram na bal studniowkowy 😀 wszak nie moj ale zostalem zaproszony do towarzystwa wiec nie wypadala odmowic 😛 ja podobnie jak Evil mialem porblemy z kreacja ;/ wachalem sie do konca czy zawdziac cos szalonego z cekinami czy moze plecki odslonic czy moze jakies sexy naciecie na udzie 🙂 ale zdecydowalem sie na klasyczna mala czarna 😛 😀 wracajac do menu to watpie zeby bylo cos wege ale wkoncu ide sie tam pobawic a nie najesc 😛 😀 martiw mnie berdziej jak wniesc napoje wysokoprocentowe bo ponoc ma byc szczegolowa kontrola ;/ ale czlowiek nie jest taki zeby sobei nie poradzil 😀 no wiec pozdrawiam wszytkich i ........ poloneza czas zaczac 😀

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
14/01/2007 12:11 pm  

Alchemik, jak się już obudzisz(albo do domu wrócisz 😉 ) to powiedz jak było 🙂

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
15/01/2007 2:42 pm  

ehhhhhhhhh...... :red: brak slow cobym mgol wyrazic jak bylo 😀 ale mimo wszytko sprobuje 😛 naparwde za przeproszeniem bylo zajebiscie 😀 🙂 jedna z lepszych imprez na jakiej bylem 🙂 mozecie4 mowic co chcecie ale studniowka ma ten swoj taki urok ktorego niemaja inne imprezy 🙂 orkiestra , kreacje , mnoswto osob , dekoracje , ehh cos pieknego 🙂 przyznam ze z poczatku bylo troche sztywno ale kiedy jzu sie wszytko rozeszlo po orgazizmie to nie moglem zejsc z parkietu 🙂 😛 naparwde wybawielm sie tak ajk sie dawno nie wybawielm 🙂 a co to posilkow to powiem tak ze jechalem caly czas na chipsach paluszkach i bananach bo wszytkie potrawy byly miesne ale nie narzekam 🙂 a mialo to nawet swoje dobre strony , a mianowicie kiedy byl cieply posialek parkiet sie opustoszyl i zostalem tylko ja z moja znajoma i mielsimy tyle miejsca ile dusza zapragnie 😛 fakt faktem ze patrzyli na nas dziwnie ale o jzu nie moj problem , oni mieli miesko a ja maielm wolny parkiet , chyba uczciwy uklad 🙂 wiec jeszce raz wszytkim polecam coby szlo na studniowke , jak by ktos nie mial z kim isc to ja chetnie pojde 😛 😀 juz nie moge sie doczekac mojej studniowki ale to dopiero za rok ;/ 🙂 postarams ei wrzucic kilka zdiec do galeri jak jakeis znajde 🙂 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Sroczka
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1
20/01/2007 8:01 pm  

A na mojej studniówce owszem, były dania wegetariańskie... Dostałam rybę zamiast schabowego... bez komentarza... 😡

Wolnosć kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem!


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca