Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[ używki ] wegetarianizm a zdrowy tryb życia?!  

Strona 8 / 12 Wstecz Następny
  RSS

Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
08/09/2008 4:37 pm  

Sporadycznie dekstrometorfan, tetrahydrokannabinol i kilka innych substancji psychoaktywnych.

sam twoierdzisz, ze te substancje dzialaja na psychikę

Polecam także dietyloamid kwasu D-lizergowego

polecasz narkotyk

Czy to przestępstwo? Owszem.

i w dodatku przyznajesz sie do przestepstwa

a oto link do zasad netytykiety http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Cytat

Treści, za które określono sankcje w ustawach szczególnych, a które:
...
promują środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.);

Ja już mam okreslone cele w swoim zyciu i uksztaltowany charakter, ale zwroc uwage, ze na to forum zaglada wiele zbumtowanych nastolatkow, czesto z roznymi problemami, a podpowiadasz im (i nie tylko Ty), jakie srodki odurzajace moga jeszcze zastosowac, oprocz tych bardziej popularnych. Ja i wiele innych osob na pewno nie wiedzialy o ich istnieniu, ale teraz sie dowiedzielismy. Ciekawe ile osob zle wykorzysta te wiedze.
Poza tym chwalisz sie tym suszonym Turnera diffusa, jak pan w radiowej reklamie wiagry 😛

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
09/09/2008 1:08 pm  

Ja już mam okreslone cele w swoim zyciu i uksztaltowany charakter, ale zwroc uwage, ze na to forum zaglada wiele zbumtowanych nastolatkow, czesto z roznymi problemami, a podpowiadasz im (i nie tylko Ty), jakie srodki odurzajace moga jeszcze zastosowac, oprocz tych bardziej popularnych. Ja i wiele innych osob na pewno nie wiedzialy o ich istnieniu, ale teraz sie dowiedzielismy. Ciekawe ile osob zle wykorzysta te wiedze.
Poza tym chwalisz sie tym suszonym Turnera diffusa, jak pan w radiowej reklamie wiagry 😛

Jeżeli tak definiujemy netykietę, masz rację było to naruszenie regulaminu. Natomiast kompletnie nie trafia do mnie to, że na forum są osoby o "nieukształtowanych charakterach", które mogły by zacząć się odurzać. Po pierwsze wiedza jest cenna i nie ma sensu ukrywać jakiejś jej gałęzi tylko po to by ktoś nie zrobił sobie krzywdy. Każda wiedza to odpowiedzialność ale nie ma substancji złych i dobrych są tylko złe i dobre zastosowania. Ja osobiście uważam, że substancje psychoaktywne to dobra zabawa, niebezpieczna to fakt ale no risk, no fun 🙂 To, że żyjemy w państwie faszystowskim, gdzie zabronione jest głoszenie własnych poglądów i opinii tylko dlatego, że nie pasują do wizji rządzących na temat tego jak powinien wyglądać obywatel to już inna sprawa. A reklamy viagry nie pamiętam ale to porównanie trochę pachnie próbą zaczepki na siłę i to dość śmieszne mówiąc szczerze.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
09/09/2008 8:43 pm  

To, że żyjemy w państwie faszystowskim, gdzie zabronione jest głoszenie własnych poglądów i opinii tylko dlatego, że nie pasują do wizji rządzących na temat tego jak powinien wyglądać obywatel to już inna sprawa.

Ty już zacząłeś brać te grzybki? 😮 Tak na serio - podaj prosze jakieś argumenty, że w Polsce, tym złym i "faszystowskim" (sic!) państwie, zabronione jest głoszenie własnych poglądów (no chyba, że ktoś faszystą/nazistą/czy jakimś innym kryminalistą). Skoro tak narzekasz wyjedź do USA - tam można nawet powiesić sobie portret Hitlera na ścianie i robić Heil Hitler.

=


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
10/09/2008 12:06 pm  

Szanowny Enisfer ma chyba problemy z kojarzeniem faktów. Temat jest o używkach a rozmowa od dłuższego czasu dotyczy substancji prawie definiowanymi jako narkotyki. W Polsce nie można ich polecać zatem nie można głosić swoich poglądów. Innym przykładem niech będzie tzw. "kłamstwo oświęcimskie" czyli niemożność publikacji wyników własnych badań naukowych jeżeli ich wyniki nie zgadzają się z wynikami poprawnymi politycznie. Jeżeli ideologia skaża naukę można mówić o państwie opresyjnym.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
10/09/2008 5:47 pm  

Innym przykładem niech będzie tzw. "kłamstwo oświęcimskie"

W takim razie co w komorach gazowych robili naziści? Grali w karty? Może ich w ogóle nie było? Tak po prostu, masa świadków, że one były, a ich przecież nie było! Sam w takiej byłem, ale to szczegół. To pewnie nędzna rekonstrukcja komunistów albo jakichś innych poprawiaczy historii... Tjaa, ja nie wiem w ogóle, skąd ludzie mają takie genialne inaczej teorie. EOT z mojej strony, możemy kontynuować w innym wątku.

=


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
12/09/2008 3:30 pm  

W takim razie co w komorach gazowych robili naziści? Grali w karty? Może ich w ogóle nie było? Tak po prostu, masa świadków, że one były, a ich przecież nie było! Sam w takiej byłem, ale to szczegół. To pewnie nędzna rekonstrukcja komunistów albo jakichś innych poprawiaczy historii... Tjaa, ja nie wiem w ogóle, skąd ludzie mają takie genialne inaczej teorie. EOT z mojej strony, możemy kontynuować w innym wątku.

Ja mówię o Iwanie a Enisfer o Poganie. W ogóle nie jest w tej chwili ważne czy ja uważa, że holokaust był wydarzeniem historycznym czy prowokacją. Chodzi o to, że w nauce, w tym w naukach historycznych, nie ma prawd oświeconych. Jeżeli ktoś zbiera materiał dowodowy, przeprowadza historyczne śledztwo i dochodzi do przełomowych wniosków to, (jeżeli nie dopuścił się fałszerstwa!) nie można mu zabronić publikacji wyników badań, choćby nie wiem jak bardzo ktoś miał się oburzać. Proszę zresztą zauważyć, ze pierwotnie tzw. "kłamstwo oświęcimskie" oznaczało negację holokaustu, obecnie jest to już nie tylko negacja ale też podawanie innej liczby ofiar niż ta "oficjalna" czyli ustalona przez Światowy Kongres Żydów, któremu z niewiadomych przyczyn został przyznany monopol na rację. To wszystko zmierza w bardzo złym kierunku.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
12/09/2008 3:38 pm  

Kudłaczu.
ja mieszkam 4 km od Treblinki.
polecam Ci wyprawę w takie miejsce, naprawdę, są relacje ludzi, którzy wtedy żyli i widzieli dym z kominów i czuli słodkawy zapach palonych ciał.


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
12/09/2008 3:51 pm  

Przepraszam Cię fasolencjo ale ręce mi opadły w tym momencie. Czytałaś ostatni post? Ja wcale nie twierdzę, że holokaust nie miał miejsca. Po prostu uważam, że absolutnie nie można wsadzić nikogo do więzienia za to, że ma w tym temacie inne zdanie.

Ps. A co do relacji świadków, to więcej osób widziało UFO niż holokaust

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
12/09/2008 4:03 pm  

Ps. A co do relacji świadków, to więcej osób widziało UFO niż holokaust

większośc z tych ludzi nie żyje, poz tym bardziej odpowiednie słowo to szoa 😉


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
12/09/2008 7:12 pm  

To z tym UFO to taki argument, jak żadny 😀 Ja też jestem za tym, żeby nie wsadzać do więzienia za poglądy lub inne zdanie, chyba że mówimy o skrajnościach lub o fałszerstwie.

=


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
16/07/2009 12:34 am  

Znalazłem świetną stronkę na temat picia alkoholu. Proszę, przeczytajcie 😎 o
http://zdrowie.med.pl/alkohol/alk_01.html


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
16/07/2009 10:28 pm  

MIT:
Alkohol poprawia sprawność psychofizyczną

Ojej, nie poprawia? A to ci niespodzianka :rotfl:

MIT:
Alkohol może zastępować pokarm

To też jest mit? No nie...

Bardzo mnie ubawiła kiedyś ta stronka, osobiście dziękuję za odświeżenie pamięci 😉


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
16/07/2009 11:04 pm  

MIT:
Alkohol może zastępować pokarm

To też jest mit? No nie...

A co, żywisz się alkoholem ? 🙂


OdpowiedzCytat
Mischief
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 16
17/07/2009 9:22 pm  

Wg mnie masz rację. Wegetarianizm nie powinien odnosić się tylko do bezmięsnej diety, ale także do stylu i sposobu życia. Używki itp. nie są najlepszym sposobem na bycie `roślinożernym`. Paląc, pijąc, czy biorąc będąc wege, czy wegan w rzeczywistości oszukujemy sami siebie.

` Z tych samych elementów można zbudować huśtawkę dla dzieci i szubienicę. `


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
17/07/2009 9:52 pm  

A co, żywisz się alkoholem ?

A ty nie? 😉

Paląc, pijąc, czy biorąc będąc wege, czy wegan w rzeczywistości oszukujemy sami siebie.

Wybacz, Mischief, ale się nie zgodzę. Zapewne dlatego, ze kompletnie nie rozumiem Twojego punktu widzenia.


OdpowiedzCytat
Strona 8 / 12 Wstecz Następny
  
Praca