Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kogo lubimy z naszych polityków  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
02/02/2007 6:50 pm  

Niechetne były wypowiedzi na temat wyborów wegetarian na funkcje polityczne ale temat jest okrutnie ważny , jrśli chcemy godziwie żyć to ani chowanie głowy w piach ani głosowanie na zasadzie mniejszego zła nic nam nie pomoże Tu zwracam uwagę na tzw sondaże przedwyborcze które robią wiele zła i są włscowie nakręcana -w interesie pewnych osób które mają największy wpływ na media POzostańmy do końca wierni swoim kandydatom -co Wy na to Moi ulubieńcy wsród nie-wegetarian to na razie Marek Borowski-rzeczowy , inteligentny , szczery (nie kręci , nie daje wymijających odpowiedzi,mówi tak albo nie wprost ) , a także K. Marcinkiewicz Chetnie poznam sympatie i motywacje innych oób Myślę ze powinnismy się współnie naradzać


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
18/02/2007 3:35 pm  

Mi sie podoba cala ta ekipa co teraz rzadzi, uwielbiam ich, gdy spogladam w te "niewinne" twarzyczki, "inteligentny" usmiech, gdy slucham te zarliwe przemowy ... piesci mi sie same zaciskaja, cale moje cialo spreza sie jakby do skoku przez plot albo przez granice jakas i dzieki nim mam silownie za darmo, uwielbiam ich, szczegolnie tego malego z przykrotki raczkami i nozkami co nazwisko zaczyna mu sie na G jak g..., tylko dzieki niemu cwicze powstrzymywanie sie od odruchu wymiotnego, dzieki mu za to gdyby nie on ...

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
parky
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 23
20/02/2007 9:42 pm  

A ja lubię Anete Krawczyk,za to po prostu że jest... 😛


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
20/02/2007 10:31 pm  

Ona jeszcze nie jest polityczka... Cale szczescie.

W temacie -- ze smutkiem stwierdzam, ze wsrod politykow pierwszej, drugiej i trzeciej linii nie ma zadnego, ktorego lubie. Co najwyzej sa tacy, do ktorych czuje raz na jakis czas sympatie (Sikorski, Komorowski, Onyszkiewicz). Nie oznacza to, rzecz jasna, ze nie ma porzadnych politykow, ale to jedynie, ze ci porzadni sa niewidoczni.

I ciekawostka.

[i] Osiągnięcia i nagrody:

11.06.2001 r. otrzymał na Kapitolu z rąk senatora Roberta B. Kennedyego, Medal im. Alberta Scheitzera [u] za działalność na rzecz ochrony zwierząt i środowiska naturalnego [/u][/i]

Zagadka, o ktorym to polskim polityku mowa?

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
21/02/2007 7:17 pm  

A czy ich da się wogóle lubić??


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
28/02/2007 10:35 am  

Drogi-a Rith-izolacja od polityki to nie jest żadne rozwiązanie tylko kręcenie sobie bicza na tyłek i ułatwianie im zadania Pomimo odrazy lub obojętności trzeba brać w tym żywy udział -jak śpieawją w pewnym rapie Bo bez walki nie ma nic , przede wszystkim nawet wroga treba poznać , jak najlepiej , nie nabierać się np na pięknosłówie, krosomówstwo -jak u Leppera który jest dla mnie wielkim rozczarowaniem (znieczulica wobec zwierząt) Moja kolejna propozycja do analizy -jako pozytywną postać wymieniam od siebie posła GAdzinowskiego , chodzi o niezależnośc poglądow , szerokie horyzonty, daleko mu do fanatyzmu religijnego , pozatem pozytywny stosunek do zwierząt -czytałam jego artykuł w którym poruszył udrękę naszych swinek hodowlanych, poczucia humoru też mu nie brakuje co wg mnie dobrze o nim swiadczy Przyjrzyjcie mu się


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
28/02/2007 9:27 pm  

No widzisz, Ulko, jak to pozory myla -- Ty narzekasz na Leppera, a to on jest laureatem nagrody, o ktorej pisalam w poprzednim poscie...
Co zas do Piotra Gadzinowskiego, to udzial w przedsiewzieciu pod nazwa NIE go w moich oczach dyskwalifikuje. Uczulona jestem na fanatykow, zarowno z lewa, jak i prawa.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Apulejusz
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 124
28/02/2007 9:39 pm  

Ja nie przepadam za żadnym politykiem.
Osobą ze świata polityki, którą szanuję jest Władysław Bartoszewski - były minister spraw zagranicznych. Jednak nie utożsamiam się z żadną partią.

[edytowane 28/2/2007 od Apulejusz]

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]


OdpowiedzCytat
parasolka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 54
01/03/2007 1:58 am  

Ja nie lubie nikogo z politykow , przynajmniej nikt mi nie przychodzi do glowy , a moze za malo sie interesuje ta cala nasza polityka. Albo przestaje mnie ona dotyczyc?


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
03/03/2007 11:16 pm  

Mam kilka zdań do sympatycznej Ireth na temat pozorów politycznych -z pewnością Cię zdenerwuje że napiszę klika zdań w obronie tak nielubianego przez niektórych NIE Trzeba im oddać sprawiediwość pod kilkoma względami-że zrobili po pierwsze kawał dobrej roboty w walce z przeróżnymi aferami (ujrzały one światło dzienne własnie dzięki NIE) , pozatem swego czasu byłam na bieżaco z lekturą tego czsopisma i może się zdziwicie ale wcale nie tak rzadko poruszano w nim temat okrucieństwa wobec zwierząt (osobiście też uważam że to jest temat dla czasopism politycznych ) Przed Swiętami wielkanocnymi ukazał się tam kiedyś obszerny artykuł M. Wiśniowieckiego -duże kolorowe zdjęcia prosto z rzeżni , wybebeszone zwierzaki , topory i do tego sarkastyczny , pełen czarnej ironii artykuł , straszny . Był artykuł na temat okradania z marnych groszy schroniska dla bezdomnych zwierząt z narysowanym chudym psem nad pustą miską , był artykuł na temat polowania a także na temat okrutnego traktowania zwierzaków przez niektórych przedstawicieli Kościoła . Myślę że tam pracuje kilku uczciwych ludzi Podobnie jak Ty ja też nie lubię skrajności i też nie chciałabym wybierać między np blużniercami a świętoszkami Ale trochę usprawiedliwiam tych przeklinających bo jak patrzę na tą paranoję wokól tez mam ochotę kląć , oczywiście z pewnościa nie lubię zbytniej wulgarności i pod tym względem rozumiem Twoją niechęc do NIE Ale nie daj się zwieść pozorom , Ja też własciwie ulegam podobnie jak Ireth pewnym podsumowaniom ale w stosunku do innych ludzi niż tych z NIE Ja mam takie odczucia wobec Samoobrony i LPR -poznałam kilku przedstawicieli i własciwie nie chce mi się już poznawać dalszych , już wiem czego się po nich spodziewać Wczoraj była dyskusja na trójce z jednym z LPR na temat tzw poczęcia -jeszcze jeden fanatyk tzw moralności zasiewający pełne nienawiści dyskusje , ludzie którzy widzą igłę a nie widzą belki -jako fanatycy moralności nie widzą np rzek krwi ipiekła rzeżni a dyskutują z werwą o szacunku do życia -Zdaje się że chodzi o to aby nas było więcej na tym padole łez , wojen , rzeżni , Gdybym miała się tu znależc jeszcze kiedyś raz -już teraz mowię NIE


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
04/03/2007 1:31 am  

Oczywiscie, Ulko, ze w NIE pracuja tez przyzwoici ludzie -- oni pracuja wszedzie. Co do artykulow na temat cierpien zwierzat, bylo ich tez kilka w POLITYCE (konie, psy, karpie); zgadzam sie, w tej kwestii wsrod politykow panuje hipokryzja na ogol. Bierze sie ona stad, ze jak sadze, uwazaja zwierzeta za byty nizsze, a siebie za korone stworzenia... 🙁

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
04/03/2007 3:59 pm  

Nie wiem czemu, ale mam jakiś sentyment do Tuska i Rokity...

hide and seek


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
06/03/2007 2:18 pm  

Tuska jest dosć trudno rozszyfrować tak do końca , trzeba by z nim beczkę soli zjeść , na razie osobiście byłabym ostrożna Rokita , owszem jest b.uczciwy i ma dobre checi ale dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane Chciałabym się mylić co do plotki że to min on się przyczynił do zaqiązania konkordatu , boję się przesadnej miłości polityków do kościoła , choć nie popieram wojny z kościołem , niech sobie żyją oddzielnie . Podoba mi się natomiast jedna posłanka z lewej strony ale nie znam nazwiska -brunetka w srednim wieku , b.dowcipna , mądra kobieta , ta co ma trochę na pieńku z Pietrzakiem -może ktoś się domyśla o kogo mi chodzi


OdpowiedzCytat
Wolfescu
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 6
07/03/2007 3:31 pm  

Droga Ulko, bardzo fajnie, ze w lubianej przez Ciebie gazecie NIE, ktos czasem przejmuje sie losem meczonych zwierzat. Mi osobiscie tez sie to podoba, podobnie jak stosunek tejze gazety do kosciola. Szkoda tylko, ze zapewne nie pamietasz jak redaktor naczelny tegoz wspanialego periodyku, w cotygodniowych konferencjach prasowych klamal non stop w zywe oczy broniac tych, ktorzy wprawdzie nie nad zwierzetami, ale nad ludzmi sie znecali, katowali, a nierzadko i mordowali w dosc mrocznych latach mej mlodosci. Dla mnie wspolpraca z kims takim jak Urban skresla czlowieka kompletnie.

No i jeszcze pytanie - skad to rzekome krasomowstwo u Leppera? Ilekroc mam watpliwa przyjemnosc go slyszec, czuje kompletne zazenowanie jego prostactwem, wiec trudno mi pojac jak moglas slyszec w jego ustach pieknoslowie... Nie rozumiem tez Twego rozczarowania jego "znieczulica wobec zwierzat" - wybacz, ale na jakiej podstawie oczekiwalas czegokolwiek innego od lidera partii ewidentnie "chlopskiej", rolniczej? Wszak to jego elektorat stanowia ci, ktorzy owa znieczulice i okrucienstwo najczesciej reprezentuja.


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
08/03/2007 10:41 pm  

Witaj Wolfescu-celnie wystawiłeś ocenę Prostactwo , że ja wcześniej tego nie umiałam nazwać własciwymi słowami Co prawda dosć slabo się interesowałam tą osobą , ale potrafił czasem wzbudzać sympatię odwagą , zuchwałością wypowiedzi ,Dziś odbieram go już inaczej-zwłaszcza gdy go widzę na tle świńskich tuszy , pasuje dokładnie do swojego elektoratu . Takie postawy moze nawet nie wynikają ze złej woli, tylko z prymitywizmu i ciasnych horyzontów (, Jest cos takiego jak drabina ewolucyjna ) Co do Urbana to myślę że nawet przestępcom daje się szanse powrotu do społeczeństwa -a on się chyba do nich nie zalicza, Nie mam prawa go oceniać ani dobrze ani żle (chodzi o dawne czasy ) bo po prostu nie wiem czy cos narozrabiał , a to że kłamal -to już chyba cecha większości politykow Nie można być takim mstliwym Ale oczywiscie do sympatii nie można nikogo przekonywać a tym bardziej zmuszać , Myślęże takie róznice poglądow , ocen ludzi nie powinny zbytnio poróznić wegetarian Raczej szukajmy właśćiwych osób spośród tych które mają szanse w aktualnej władzy -każdy z nas ma swoje oceny , może z tego wynikną jakieś współne wnioski


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca