Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

A ja jak zwykle z pytaniem...  

  RSS

glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
20/02/2007 2:19 am  

Przepraszam ze w kolko zawracam Wam glowe, ale mam pytanko. Jak moge zamowic ta broszurke "Wegetarianizm a Chrzescijanstwo" klikam na ta ikonke i klikam i nic...chyba jest jakis blad, albo ja cos namieszalam;) Pliiissss...pomozcie, bardzo jej potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie.

glukoza


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
20/02/2007 3:15 am  

"Publikację tę można otrzymać gratis po wcześniejszym pokryciu kosztów jej wysyłki. (Np. 2 znaczki poczt. na list wysłane na poniższy adres = kilka egzemplarzy tej publikacji).

Roman Rupowski
ul. Rybacka 4/16
45-003 Opole
tel. /77/ 4536895
kom. 0600074740
namor2@o2.pl "

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
20/02/2007 3:28 pm  

Szczegóły tutaj:
[url=Reviews-index-req-showcontent-id-19.html] www.wegetarianie.pl/Reviews-index-req-showcontent-id-19.html[/url]

Ponadto broszura dodawana jest gratis przy zamówieniu jakiejkolwiek książki z oferty przedstawionej na stronie [url=vegapol] www.vegapol.wegetarianie.pl[/url]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
21/02/2007 2:31 am  

Dziękuje bardzo:) Zawsze mozna na Was liczyc. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje:)

glukoza


OdpowiedzCytat
R@u
 R@u
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1
25/02/2007 9:55 pm  

Ja też mam pytanie... Nie jestem jeszcze wegetarianką, ale musiałam się zarejestrować, bo nie mogłabym tego napisac 🙂 chcę przejsć na wegetarianizm, ale nie wiem, czy będa mogły potem wystąpić jakieś powikłania (poza tym, że mnie wyrzucą z domu), no bo jeśli od urodzenia pożeram tony mięsa, to taki nagły przeskok mógłby mi zaszkodzić. Czy Wy mieliście po tym jakieś problemy? O czym powinnam pamiętać, żeby organizm dobrze funkcjonował?


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
25/02/2007 10:01 pm  

Takich tamatów było bez liku!

Warto zakupić sobie książkę kucharską np.
http://www.kdc.pl/?page=content&content_id=899&category_id=10101&main_category_id=10 i wcinac dobre wege dania i uzupełniać wit. B 12. Przeglądnij sobie w necie sklepy wege to zobaczysz czym sie żywią wege ludki.

To wszystko chyba... na teraz...

[edytowane 25/2/2007 od Olla]


OdpowiedzCytat
  
Praca