Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianizm na koszulkach.  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  RSS

jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
30/12/2008 12:48 am  

wulgarne !nie podoba mi się 😮

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
rednoska
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 34
30/12/2008 2:11 am  

Ostatnio widzialam fajna koszulke z napisem WEGETARIANIZM WZMACNIA ORGA(NI)ZM 😀 😀 SAMA BYM SOBIE TAKA KUPILA 🙂

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/12/2008 2:49 am  

[b]Patyk [/b] ta podlinkowana przez Ciebie koszulka wcale nie jest fajna, jest seksistowska i za bardzo nie wiem, jaki przekaz ze sobą niesie? nie podoba mi się, pomysł beznadziejny i zero treści i jeszcze te ludzkie piersi u kury...


OdpowiedzCytat
Patyk84
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 4
30/12/2008 3:02 pm  

Jednak chyba przeniose sie pracowac do masarni 😉 - jestescie zbyt dobrzy! gdyby np. sprzedawca fast fooda wysmial Was za wasza diete byscie odeszli z opuszczonymi glowami i cicho sza. Czyz niepotrzeba troche wulgaryzmu w walce z killerami krowek, swinek, kurczaczkow ? Czym jest wulgaryzm w porownaniu z rzezia zwierzat ? Oni morduja w Wy glaszczecie sie po pupie - wojna wymaga poswiecen a wulgaryzmem szybciej dotrzesz do ludzi niz zwyklym prosze czy dziekuje.
Przecientny czlowiek widzial by na koszulce osmieszenie kfc.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/12/2008 3:30 pm  

wszystko ok, zastanawia mnie tylko ewidentny atrybut kobiecości przytwierdzony do kury :hallucine: nie wiem po co on tam i nie założyłabym takiej koszulki, która obraża kobiety 😎


OdpowiedzCytat
Patyk84
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 4
30/12/2008 5:33 pm  

obrazek mozna zmienic piersi zmazac i zrobic normalnie tak jak byc powinno
Szczensliwego Nowego Roku moje drogie Warzywka 🙂 Do uslyszenia w 2009r.


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
30/12/2008 11:01 pm  

wulgaryzmem nic nie zdziałasz tylko stracisz szacunek i ludzie odstraszeni jednym takim przypadkiem wyrobią sobie opinię o wege jak o jakiejś jednolitej grupie. ja bym takiej nie założyła 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
30/12/2008 11:35 pm  

absolutnie się zgadzam. coś mi się wydaje że wymyślił to jakiś napalony dojrzewający dzieciak .myślący tylko o sexsie 😮

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
rednoska
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 34
30/12/2008 11:46 pm  

z reszta seksistowskie teksty nie cieszą się zwykle powodzeniem i szacunkiem u ludzi dobrze wychowanych

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
31/12/2008 3:39 am  

Ja chętnie bym nosiła koszulki i naszywki z wegetarianizmem i różnymi napisami. Zamówię przez Vivę! po nowym roku 😉

Co do szkoły i propagowaniu wegetarianizmu-u mnie w klasie wszyscy wiedzą o moim wegetarianizmie i niestety nie biorą tego na poważnie. Myślą,że to dla małych dzieci-śmieją się i robią drwiny z tego. Ja swoje murem i nie daje się im ;D Ważne,żeby nie dać się takim osobom stłamsić i zawsze trwać przy swoim.

Co do logo-wymyślił już ktoś co mogłoby się na nim znajdować? Wykonanie dało by się jeszcze jakoś pokombinować. Znam osoby,które wykonują różne avatary itp. również z akcjami związanymi ze zwierzętami i spróbować z nimi współpracować tez by się dało 🙂

[b] Patyk84[/b]-nie wiem,czy ten obrazek ma być śmieszny czy głupi... Poprostu jak dla mnie jest on bezsensu. Wulgaryzmem nic nie zdziałasz,możesz jeszcze pogorszyć sprawę ;/ Jeżeli to miałoby propagowac wegetarianizm to inni brali by nas za jakiś świrów i ... (wolę się nie wypowiadać dalej) :/

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
23/10/2009 12:41 pm  

Zapraszam do oglądania i zamawiania wege koszulek z nowo otwartego sklepu Wegetarianie.pl Wzory są nienachalne i pomysłowe. Na razie wzorów niewiele, ale będą przybywać 😉 Pan Tofu z wegańskim przesłaniem też będzie pojawiał się w nowych odsłonach.
[url= http://www.wegestudio.pl]www.wegestudio.pl[/url]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
kingajkari
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 45
25/10/2009 1:12 pm  

Mam pytanie czy wiecie w jakich sklepach ( NIE INTERNETOWYCH )
Można je kupić ?
Chodzi o wszystko dotyczące weGe
koszulki,torby,czapki,naszywki
po prostu wszystko ! 😀

I a pro po koszulki Patyka zgadzam sięw 100 % z rednoska

[edytowane 25/10/2009 przez kingajkari]

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?


OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
25/11/2009 5:35 pm  

hmm ja mam taką koszulke i uważam że to jest naprawde świetne:P
co prawda to jest koszulka popisana markerem na plecach jest obrazek roślinki a na piersiach JESTEM WEGE 🙂
i co dziwne ludzie nic nie komentowali! 😀
hehe uwielbiam takie różne drobiazgi np kolczyki kwiatki, naszyjniki i takie tam 😀
POZDRAWIAM 😛


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
25/11/2009 6:20 pm  

Co do pptyk84 to mi tez sie nie podoba ten wzor...

zWiErZaKoMaNkA wiem o czym mowisz...u mnie w klasie jest to samo... A w szkole jestem sam wege, ale po za moja klasa juz sa ludzie bardziej normalni...

A po za tym po co chodzic do sklepu kupowac i przeplacac... Mozna zrobic samemu jakis wzor czy nawet znalesc cos w neci i kupic zwykla czysta podkoszulke i isc z nia na prasowanke...
Tak samo mozna zrobic vlepki, breloczki, kalendarzyki, otwieracze, kubki i inne pamiatki... czyms takim zajmuje sie ta firma http://ultra-styl.pl/index1.html ...I chodz robi ona w 95% artykuly dla kibicow, to dla vege tez by bez problemu zrobila...jak ktos chce to firmy produkujace szaliki dla kibicow tez by zrobili dla wegetarian...fajny wzor dla takiego szalika jest glowny napis "GO VEGAN" pod spodem i na gorze jakas mysl lub cytat. I po bokach tam gdzie sie znajduje normalnie herb klubu lub miasta mozna jakies logo weganskie dac

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
14/12/2009 1:44 pm  

Obejrzyjcie te koszulki, uwazam,że są swietne,jak kto woli na powaznie,czy z humorem kazdy znajdzie cos dla siebie 😉 narazie mam jedną z nich ale juz sie przyczajam na kolejne 😉
http://t-shirts.cafepress.co.uk/vegetarian?page=1

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca