Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wojna wegańsko-wegetariańska?  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
28/04/2007 5:58 pm  

zdecydowanie jestem dziewczyną 😎 😀
Agresywna to ja moge być zaraz, chcesz się bic? 😎 😎 😎


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
28/04/2007 6:02 pm  

Lol.
Wojna wegańsko-wegetariańska - patrząc na wszystkie wypowiedzi w tym temacie, zastanawiam się, czy to pytanie nie przekształcić w "wojna ludzko-ludzka"?
Ludzie chyba muszą mieć jakieś powody żeby obrzucać się nawzajem błotem. I pokazywać że wiedzą więcej, robią więcej, są lepsi od innych i bardziej wyjątkowi od innych. To przecież takie zajmujące.

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
28/04/2007 6:09 pm  

vanitty...ten tegos....proponujesz mi zapasy??hmmmmmm zrobie z ciebie wiatraczek 😉


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
28/04/2007 6:14 pm  

🙂 🙂 🙂 Pfyyy niech sie szanowny kolega nie ośmiesza 😀 😉
Może i masz jakieś tam mięsnie ale ja za to jak wpije sie moimi ostrymi ząbkami i twoje ramie to bedziesz syczał z bólu
Ha i zobaczymy kto wygra 😎


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
28/04/2007 6:18 pm  

A propo przedszkola, co, vanityy? 😉 😛

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
28/04/2007 6:22 pm  

hehehe Owo no co racja to racja 😉
gryzienie to troche na poziomie przedszkola, ale trzeba się jakoś bronić 🙂


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
28/04/2007 6:41 pm  

jesli weganie to hipokryci kim sa w takim razie wegetarianie??
powiedz mi kim ty jestes vega 71??aaaaa swiadoma veganka(przez v),buddystka chodzaca w skorach i zabijajaco zwierzeta dla swoich pupilkow ,to jest wlasnie szacunkek,to jest wlasnie droga do nirvany buhehehehehe

zamieniam sie drzewo 😛

Uwielbiasz pochopnie osądzać ludzi prawda?
To ja Cie teraz osądzę podstawnie...jesteś zarozumiałym kretynem który mysli że jest najmądrzejszy a tak na prawde to nie umie sie bronić inaczej niz oskarżając ludzi.


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
29/04/2007 5:34 pm  

jeszcze cos,czy skonczylas??
miedzy oskarzaniem,a szydzeniem jest pewna roznica(wyczuwasz ja czy nie??raczej nie)-jesli dla ciebie weganizm i jego progadandowanie polega na okresowym jedzeniu miesa,noszeniu skorzanych ubran,dawaniu zwierzetom do jedzenia inne zwierzeta i usprawiedliwianiem tego itd jeszcze dlugo moglbym wyliczac,to albo jestes slepa albo glupia.
zreszta,czekasz na innych zeby cos zrobili za ciebie czyli doloze ci ze jestes leniem


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
30/04/2007 1:31 am  

visel należysz do osób którym bardzo ciezko jest przetłumaczyć niektóre rzeczy...ale cóż.....i tacy Ludzie sie zdarzają.... 😮


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
30/04/2007 6:40 am  

niektore nastolatki maja w swoim avatarze fotke potatuowanej,"bardzo uglaskanej"idolki.
jak to bylo na rozdaniu nagrod..?"a moim nauczycielom mowie FUCK YOU" buheheheh

zamieniam sie w sluch czego nie rozumiem-jak chcesz to znajdz moje gg i smialo.pomoge ci:3528324

ps.jak nie masz odwagi to za kilka dni ukaze sie ze mna wywiad w OLSZTYNSKIM(warminsko-mazurskie)fanzinie o nazwie "awaiting the end"-juz sie drukuje.
milej lektury

ps.vanityy-wampirku,czyzby krwi ci bylo potrzeba??
😉

[edytowane 30/4/2007 od visel]


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
02/05/2007 11:21 pm  

Krwi to może niekoniecznie 🙂
Pogryzę Cie tak na znak przyjażni międzyludzkiej 🙂


OdpowiedzCytat
elhija
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 85
06/05/2007 3:18 am  

To jest bardzo delikatna sprawa. I przykra. Wege atakują vegan. Tylko z taką dyskryminacją się spotkałam. A logicznie by się wydawało, że powinno być odwrotnie. Przez pewien czas myślałam, że logiczne argumenty vegan docierają do wege i dlatego powodują bunt i "agresję". "a po co Ci to?"-po co?? Głupie pytania. Dla mnie wegetarianizm jest drogą do veganizmu.
Po cóż tyle mówić o cierpieniu zwierząt?
Zwierze umiera "chwilę"-zamknięte cierpi lata...-nie wiem, czy rozumiecie co chciałam przez to powiedzieć...

...poi...


OdpowiedzCytat
bartekd
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 121
06/05/2007 2:09 pm  

Zwierze umiera "chwilę"-zamknięte cierpi lata...-nie wiem, czy rozumiecie co chciałam przez to powiedzieć...

Skąd wniosek, że każde zwierzę życjące w zamknięciu musi cierpieć?

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
06/05/2007 6:21 pm  

to mial byc zart bartku,ktorego nie rozumiem??


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
25/05/2007 5:09 pm  

dajcie im pistolety i noze moze szybciej sie to skonczy,
visel, zamiescilbys ten przedruk gdzies tutaj?

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca