Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wojna wegańsko-wegetariańska?  

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

kroz
 kroz
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 59
06/06/2007 12:47 pm  

wiesz co, jestes po studiach, wiec wydawac by sie moglo, ze jestes inteligentna i wyksztalcona, ale nic bardziej mylnego, nie ladnie jest zaczynac od "to po kolei maluchy", jest to conajmniej lekcewazenie 2 osoby, a argument, ze jestes biotechnologiem i wegetarianka, to jestes takze specem od zywnosci i zywienia?? 😮 to tak jakby polonista uczyl fizyki kwantowej...
a teksty :" idź se płody ratuj" sa juz ponizej pewnego poziomu...
wiecej twoich postow nawet nie bede komentowal, nawet jak beda traktowaly o mnie... nie bede sie ponizal dyskusja z toba


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
06/06/2007 2:29 pm  

to moze przez niepokalane poczecie zaszla w ciaze krowa,a nie maria 😉
jakis czas temu stalem na przystanku,obok pastwisko,kilka krow mlecznych,jedna cieli sie,po chwili przyjezdza rolnik,zaladowuje cielaka na przyczepke i odjezdza-ciekawe dokad??

ps.nie wiem czy weganizm idzie w parze z ateizmem buhehehehehe


OdpowiedzCytat
animals75
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 70
07/06/2007 2:33 pm  

wszyscy jesteśmy równi i mamy jeden cel... dobro zwierząt... a kłótnia między nami jest tylko na rękę tym co na zabijaniu i znęcaniu się nad zwierzętami zarabiają...

Przemo


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
10/06/2007 9:11 pm  

wszyscy jesteśmy równi i mamy jeden cel

2 kłamstwa w tak krótkim zdaniu, trza umić:D Niestety picie krowiego mleka nie ma nic wspólnego z ratowaniem zwierząt. Za to w rzeczy samej jest to wspomaganie- finansowe- tych co się nad zwierzętami znęcają.


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
13/08/2008 11:07 pm  

Tak, ale wegetarianie i tak robia duzo nie jedzac zwierząt;/


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
13/08/2008 11:25 pm  

i co, zbanowani rok temu użytkownicy mają Ci teraz odpowiadac?


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
14/08/2008 12:36 am  

Nie wiedziałam, że są zbanowani .!.


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca