Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Top 10  

  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
26/04/2007 8:45 pm  

Kliknęłam na taki napis i moim oczom ukazało się... o my God :/
[url] http://www.wegetarianie.pl/MeG-top.html [/url]

[edytowane 26/4/2007 od Lily]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
26/04/2007 9:18 pm  

ciekawe co zwabiło 12959 osób na chwilę dzisiejszą że akurat najczęściej odwiedzana była właśnie ta fota
ciekawe ciekawe...Może chodzi o to wspaniałe dopasowanie stanika do koloru szminki


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
27/04/2007 1:33 am  

Nie wiem co mnie bardziej wystraszyło:)

A tak na serio. Gwiazdy gwiazdami, jeden lubi tą drugi inną, ale prawda jest taka, że skoro oprócz Kelly kochamy oglądać pokrwawione zwierzęta i to one tak naprawdę zawojowały top 10... tyle ładnych dziewczyn w galeriach, nawet jest Forest Whitaker, laureat oscara, taki dobry aktor że głowa mała, a tu rzeź i rzeź. Czyżbyśmy właśnie to chcieli oglądać?

hide and seek


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
27/04/2007 2:17 am  

Bardzo dziwne 😮


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
15/07/2007 2:13 am  

hmm... Moja siostra ma wiekszy dekolt ... 😎 😀

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
Patrishja
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 91
02/01/2008 9:40 pm  

porażające...
czyli, że co, ta Jakjejtam, córka Księcia Ciemności, Ozzy'ego, jest równie makabryczna i przerażająca, jak foty poniżej?

pat;)


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 163
03/01/2008 6:33 pm  

nie, jest natomiast najcześciej ogladana z tych wszystkich zwierząt z top 10.
Osobiście nigdy nie oglądałam tych zdjęc i aż mnie ciarki przechodzą.
A że ludzie sa żądni sensacji to prawda, im bardziej brualne, obsceniczne, łamiące zasady moralne tym chetniej ogladane, o czym ładnie śwadczy nr 1 🙂
no, chyba że to żart, bo coś podejrzanie to wyglada 🙂


OdpowiedzCytat
Patrishja
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 91
04/01/2008 7:40 pm  

w sumie, ja tez tych fot nie widziałam...
może to nie żart...;)

pat;)


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
04/01/2008 10:47 pm  

Aż mi gardło do uszu podskoczyło... Całe życie za wszelką cenę staram się unikać tego typu 'dokumentów' a tu jaka niespodzianka. PS najdziwniejsze jest to że na takie makabryczne zdjęcia nacinam się akurat na stranach typu wegetarinie.pl empatia.pl greenpeace.org itp - gratka dla spragnionych sadyzmu :(( Sad but true

W sumie to powinienem być przyzwyczajony. Za każym razem kiedy otwieram lodówke (kostnice) widze coś podobnego

[edytowane 4/1/2008 od vegetena]
[Nie pisz jednego postu pod drugim, ale je edytuj, kiedy chcesz coś dopisać. Pozdrawiam, moderator]

[edytowane 4/1/2008 od vegetena]

[edytowane 15/1/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
15/01/2008 1:41 pm  

Mysle ze popularnosc te zdjecia zdobyly sobie w taki sposob ze malo gdzie mozemy je zobaczyc. Zdjecia ze znanymi osobami widzimy codziennie i nawet nam sie nie chce kliknac kiedy juz wiemy co mozemy na takim zdjeciu zobaczyc. Jest to znane wiec malo interesujace bo ile mozna ogladac wciaz te same sceny?
Nowe nieznane kusi i to bardzo 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
09/02/2008 1:59 pm  

o gustach ponoc nie grzecznie jest mówić tak więc pozostaje bierna 😉

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
09/03/2008 11:00 pm  

Zauważyłam, że jak oglądam filmy z brutalnymi scenami "zabijania" (a raczej malretowania) ludzi to mnie tonie rusza. Ale jak mordują biedne zwierzątko, to od razu albo łzy cisną się do oczu, albo... różnie to wygląda. Likwidator mam to samo w lodówce. Otwierając ją nieraz muszę wstrzymywać oddech, inaczej pawia można puścić, albo zemdleć :casstet:
Może na jesień się wyprowadzę 😉 i będę w końcu miała wegański (w przelotach wegetariański) domek :rotfl:

Mnie akurat Kelly nie przeraziła, widziałam nie raz gorsze zdjęcia...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
  
Praca