Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

badania  

  RSS

karotka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 84
16/06/2007 7:38 pm  

Mam do Was bardzo ważne pytania... Chcę zrobić sobie badanie krwi (głównie chodzi o czerwone krwinki) i badanie grupy krwi. Gdzie mogę je zrobić? Płaci się za nie? Trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego? Bardzo proszę o odpowiedź


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
16/06/2007 8:11 pm  

Badanie grupy krwi kosztuje ale niedużo, a za krwinki nic.:D,Ja tam szłam po skierowanie do rodzinnego:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
16/06/2007 9:38 pm  

Bez skierowania to tylko płatne, ze skierowaniem za darmo. Grupa krwi nie wiem...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
16/06/2007 10:53 pm  

O buba, spisałem się wcześniej na ten temat a tu widzę, że mój post 'wyparował'...głupi net ;/
Co do badania - możesz je zrobić w większości przychodni i ośrodków zdrowia. Standardowa morfologia kosztuje 9 zł. Możesz też pójść do swojego lekarza rodzinnego, powinien bez większych przeszkód wypisać skierowanie.
Co do grupy krwi, osobiście dowiedziałem się jaką mam, gdy poszedłem oddawać krew (sprawdzają na miejscu w 3min.) ale wydaje mi się, że wystarczy pogadać z lekarzem i wypisze skierowanie na obydwa 😀


OdpowiedzCytat
karotka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 84
17/06/2007 1:32 am  

:* dzięki, kocham Was 🙂
to popędzę do rodzinnego i niech się ze mną męczy, w końcu od czegoś jest 😀

a tak mniej więcej to co jaki czas jest dobrze robić badania? 😮
robicie?

[edytowane 17/6/2007 przez karotka]


OdpowiedzCytat
  
Praca