Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gory - lubicie?  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
20/10/2007 10:25 pm  

albo pomilczeć we dwoje 😉

moze w te wakacje uma mi sie wyrwać wgóry 😉

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
21/10/2007 1:43 am  

ja wybieram się na ferie, a moze na swięta........najbarsdziej marzą mi isę Karpaty ukraińskie.........

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
uriel99
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 13
21/10/2007 3:31 am  

kocham góry, jakoś leżenie na plaży mnie nie pociąga.
zawsze jak tylko mogę to odwiedzam nasze tatry i łażę po nich ile się da.
kiedyś jeszcze były do tego narty, ale teraz po wypadku (i to w warunkach domowych) już już nie mogę szusować na nosalu.
górskie wędrówki, górskie widoki i góralskie jedzenie (jestem "mięsożercą" więc nie będę tu polecał) z grzańcem i moja mała paczka kumpli to wszystko czego trzeba do odpoczynku od codzienności

serdecznie pozdrawiam drogich wege i nie wege.

uriel99


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
21/10/2007 3:34 am  

Ja też kocham góry... również nie mam z kim po nich chodzić, dzisiaj zerwałem z dziewczyną...

=


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
22/10/2007 12:39 am  

oj 😡 bardzo mi przykro Ensifer ...
miejmy nadzieje ze szybko znajdzesz towarzyszke podrozy 😉

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
23/10/2007 9:08 pm  

Jak sami widzicie ludzi po gorach lazi duzo.
Jesli jest ktos zainteresowany to wybieram sie w Tatry do Zakopca 31.10 na dlugi weekend listopadowy i zapraszam wszystkich zainteresowanych. Na dzis dzien sa trzy Osoby i wszystkie wege 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
24/10/2007 2:39 am  

kusząca propozycja....skad jedziecie?

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
24/10/2007 6:38 pm  

Może byc i przez Goutier'a 🙂 A właśnie apropo Mont Blanc, nad biurkiem mam pocztówke na której widać wierzchołek Mont Blanc i do tego Aiguille du Midi ( L'Aiguille du Midi 3842 m et le Mont Blanc 4807) piękne... 🙂 jest tutaj ktoś przypadkiem kto uprawia czynna wspinaczke, lub zaczyna, bądz chce zacząć? Najlepiej z okolic śląska ( Katowice itd.), a moze ktoś kto zna rejony wspinaczkowe Jury Krakowsko- Częstochowskiej? 😉
spróbowałam i powiem szczerze to jest coś.... a w Tatrach byłam w tym roku między innymi z moim kotkiem i musze przyznać ze miny ludzi widzacych nas jak idziemy z kotem na smyszy( na szlaku ) były poprostu zabójcze 😀


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
24/10/2007 7:04 pm  

Ja też mógłbym się załapać na te impreze?? 😀

=


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
25/10/2007 1:27 am  

Ja też mógłbym się załapać na te impreze?? 😀

Nie ma problemu nikomu nie bronie. Z gory zaznaczam ze nie organizuje wyprawy i nie jestem przewodnikiem. Kazdy jedzie na wlasna odpowiedzialnosc i idzie swoim tempem by nie ograniczac drugiego. Nie jade tam odpoczywac tylko chodzic po gorach od rana do wieczora.
Wyjezdzam z Gdanska prawdopodobnie PKP a jak bedzie ciezko z polaczeniem to autem.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
05/11/2007 2:26 pm  

Wyprawa udala sie pod kazdym wzgledem nawet jedna Forumowiczka sie skusila i... zreszta moze sam cos na ten temat napisze 🙂
Pogoda piekna slonce, chmury, deszcz, snieg, grad, lawinki itd. Jeden z najlepszych moich zimowych wyjazdow w Tatry. Czas odliczac dni do nastepnego 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
kitten
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 18
07/11/2007 7:19 pm  

:thumbsup:


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
29/12/2007 11:12 pm  

Nie wiedziałam gdzie to wklepać, wiec wklepałam tutaj 😀 : mam do odsprzedania buty wspinaczkowe Bufo Spider ( raz ubrane), rozmiar 41, ale jak wiadomo z ta numeracja to roznie bywa.Po naprawde okazyjnej cenie. Jak ktos jest zainteresowany to najlepiej na gadu : 2875369 😉
P.S Naszczescie udało mi się je wymienić w sklepie i nie musze ich sprzedawać 😉 więc sorki za alarm

[edytowane 4/1/2008 przez Patrice]


OdpowiedzCytat
Patrishja
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 91
02/01/2008 9:35 pm  

byłam na wycieczce klasowej w Bieszczadach- och! zakochałam się w tych górach! bardzo mi się podobało! wydoki były dla mnie porażające, zwłaszcza, ze nigdy wcześniej nie byłam w górach. byłam za to nad morzem-bez rewelacji, pobad to biorąc pod uwage fakt, ze nie umiem pływać...heh, dobrze że było co zwiedzac, bo bym z nudów umarła;)

pat;)


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
10/01/2008 10:22 am  

Za Bieszczady - WIELKIE gratulacje z mojej strony 🙂
A gdzie dokładnie byliście jeśli można wiedzieć? Udało się wam tam nieco "pochodzić" czy też było to raczej w formie oglądania z daleka?
Pozdrawiam 😀


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca