Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Miłość do Admina =D  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
28/10/2007 2:25 pm  

Wg mnie grafika jest ok, zmiany mogą być, ale nie muszą 🙂 Jak będą, to prosiłabym o powiadomienie, bo mam sentyment do teraźniejszego wyglądu stronki. I jak coś trzeba zrobić z grafiką, czy czymkolwiek, to ja się piszę, mimo, że jeszcze nic chyba nie postanowione 🙂


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
05/11/2007 1:17 pm  

heh, specjalnych oznak miłości to ja od użytkowników nie oczekuję, ale dziękuję za wyrażoną sympatię i miłe słowa 😉 No i za Waszą obecność. Szczególnie gdy czytam, że komuś pomógł fakt istnienia tejże strony, wówczas ciepło się robi na sercu. Sam też wiele zawdzięczam jej istnieniu, poznałem dzięki niej kilka ciekawych osób, wśród nich taką bardzo bliską sercu 🙂

Ktoś jednak może mieć coś przeciw :>

Nie, nie Lily, raczej nie ma obaw 😉

Liczyłam, że Admin się odezwie na swój temat. Więc albo jeszcze go tutaj nie było, albo siebie nie lubi ;p

Byłem, czytałem, lubię siebie, jak najbardziej, tak sądzę 😛 Kamma już mnie wyręczyła, wyjaśniając powody milczenia, diagnoza trafna, jak na zawodowego psychologa przystało 🙂 Poczucie taktu i skromność nie pozwalają mi pisać zbyt rozwlekle o sobie, łaknących wiedzy o osobie admina odsyłam zatem do moich wypowiedzi na forum, tak naprawdę nie jest ich wcale mało (naliczyłem ponad pół tysiąca 😉 )
Poza tym jestem zdania, że z racji roli, jaką tu pełnię, nie powinienem tak frywolnie wypowiadać się i zabierać głosu w dyskusjach, tylko trzymać pewien "urzędowy" dystans, oczywiście nie do przesady, raczej na zasadzie balansowania pomiędzy rolą admina i byciem użytkownikiem forum, tak jak my wszyscy.
Także wybaczcie, jeśli nieraz moja rola sprowadza się jedynie do administrowania forum, ktoś to musi robić, a z racji ograniczeń czasowych, czasem nie ma już możliwości na podyskutowanie w tematach.

A ja mam taką małą prośbę do Admina. Może by tak zmienić troszkę szatę graficzną naszej stronki. Może jakiś inny układ okien, zmiana kolorów, hmm...coś nowego, świeżego by się przydało.

Być może Naszakiciu. Ale admin zarobiony jest ostatnio, nie ma tak wiele czasu. Choć jeśli Ty lub ktoś z użytkowników przedstawiłby konkretny projekt, to możnaby zaaplikować nową szatę graficzną (np. na zasadzie wyboru skórki - każdy ustawiłby sobie w profilu taką, która mu bardziej odpowiada). Ale raczej tylko zmiana kolorystyki wchodziłaby w grę, układ okien wymagałby sporo pracy, w obecnej sytuacji nie byłbym w stanie się temu poświęcić.

No i jeśli o braku czasu mowa. Poszukuję osoby chętnej do pomocy. Szczegóły w tym temacie:
[url=XForum-viewthread-tid-2925.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-2925.html[/url]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
YolinMic
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 169
05/11/2007 5:09 pm  

jesli juz cos i zmieniac ( kolor) to proponuje ( przynajmniej czesciowo) bardzo ciemny zielony / czarny bylby jeszcze lepszy ale chyba nie wchodzi raczej w gre.
I od razu wyjasniam dlaczego, bardzo ciemny kolor strony jest o wiele, wiele ekologiczniejszy od bialego - komputer zuzywa mniej pradu niz przy bialej lub bardzo jasnej stronie
ale ogolnie bardzo mi sie podoba ten portal taki jaki jest 😉
Ciesze sie, ze jest, poniewaz dzieki temu wszyscy interesujacy sie wegetarianizmem maja dostep do wielu informacji, nie mowiac juz o konaktach, byc moze dzieki temu wielu nie ma uczucia, ze sa sami , badz z innej planety
Ja tez poznalam pare ciekawych ludzi z czego sie bardzo ciesze 🙂 🙂 🙂 i zaczelam sie interesowac weganizmem,

[edytowane 5/11/2007 przez YolinMic]

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
05/11/2007 6:58 pm  

Ja tam do Admnina nic nie mam(na razie; )tylko jak patrze na jego avatar to boje sie ze jakas zla nowina w poscie bedzie,jednakze ten avatar to sama prawda:) okey przyznam sie dziwnie sie poczulam gdy na poczatku mojego pisania na tym forum patrze na moja notke a tu ,,edytotowane przez admin'' no ale teraz juz wiem dlaczego:)i takie pytanie go niego/dp was czy jest cos takiego jak dzien wegetarian albo co?


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
05/11/2007 8:22 pm  

Widzę, że admin jest wprost rozchwytywany. Pogratulować 😉 . Zjawia się co prawda rzadko, ale porządek robi i chwała mu za to 😀 . Pozdrawiam.

=


OdpowiedzCytat
Aleksandra_23
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 33
06/11/2007 11:00 am  

Robi porządek:)Jak sam powiedział od tego tu jest:)Wiecie co,a ja myslę,że ta stronka jest genialna.Czy tez czujecie płynącą z niej sympatię?I tu,w tym miejscu chcialabym za to podziękowac Adminkowi-ze wpadł na pomysł założenia strony,oraz Wam wszystkim-bo przeciez sam Adminek by nic nie zdziałał:P


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
07/11/2007 3:21 pm  

dla admina? hm ... szacunek oczywiscie ... i pozdrowienia i wytrwalosci w dalszej pracy, no moze sie kiedys zakocham 😉

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
07/11/2007 8:15 pm  

no, braad, to by dopiero było 🙂
Słodko w tym temacie, ale i nic dziwnego 🙂
Yolin, fajny pomysł z tym ciemnym kolorem tła, głosuję ZA wszystkimi kończynami!

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
YolinMic
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 169
09/11/2007 6:41 pm  

dla admina? hm ... szacunek oczywiscie ... i pozdrowienia i wytrwalosci w dalszej pracy, no moze sie kiedys zakocham 😉

.........no, no Braad ... ?? ? 😉

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
09/11/2007 6:43 pm  

Hmmm, co to miało znaczyć?? 😀

=


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
10/11/2007 9:50 pm  

Ja mam do Admina wielki szacunek z powodu jego anielskiej cierpliwosci. Ilez tu sie trzeba z ludzmi nauzerac, natlumaczyc, nasprzatac...

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
YolinMic
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 169
11/11/2007 3:52 pm  

zgadzam sie z Toba Ireth w 100%, wydawalo mi sie, ze ja mam anielska cierpliwosc , ale to nic w porownaniu z adminowa cierpliwoscia 😉

a tu przyklad zupelnie czarnego (jakiegostam forum) wcale sie tak zle nie czyta, jakby sie wydawalo, wiec moze ta zielen bylaby ciekawa, eko- alternatywa do bialego koloru

http://www.silesiapunkforum.livenet.pl/phpbb2/viewtopic.php?p=20001&sid=b240b8ae7851493981e7d346bbe2bf69

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca