Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

horoskopowi wege/tarianie/anie  

Strona 10 / 14 Wstecz Następny
  RSS

Marci
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 57
02/12/2006 11:28 am  

Jestem słodką rybką 🙂

Marci


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
22/12/2006 3:22 pm  

Po dluzszej przerwie powracamy z nasza ankietko-zabawa 🙂 mimo uplywajacego czasu nie zmienilo sie zbyt duzo 🙂 ale zawsze cos 😛 🙂

waga X12
ryba X12
wodnik X10
Skorpion x10
byk X10
rak X9
lew X9
baran X9
bliznieta X6
[b]koziorozec X5 [/b]
strzelec X5
panna X5

Jedyni w swoim rodzaju :
euridice - byko - bliźniak
sasha - panno-waga
Owo - skorpio-strzelec
Czyzby juz nie bylo nikogo "jedynego w swoim rodzaju" 🙂 ?

Z tej ankiety nie wyjdzie żadna zależność!!
[b]To troche taka zabawa dla 1-szaków!! [/b]

nie wiem jak Ty Olla ale ja to trktuje smiertelnie powaznie ! nawet mi przez glowe nie przeszlo ze mozna by z tego zrobic zabawe 😮 🙂 😛 heh , Ollcia ( jesli moge sie tak spoufalic 🙂 ) to nie wszytko musimy brak smiertelnie powaznie , codziennosc dostarcza nam juz i tak niekeidy zbyt mocnych wrazen wiec mozna sie kiedys odprezyc wlasnie przy takim czyms 🙂 nie uwazam ze jest to jakas super intelektualna rozrywka ale niekiedy warto podjesc do pewnych rzeczy z przymruzeniem oka 😉 pozdrawiam 🙂

[edytowane 22/12/2006 od ALchemik]

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
22/12/2006 6:13 pm  

Cholera nadal jesteśmy przedostatni! 😡

Jak widać wszystko na poważnie 😛 😀


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 102
22/12/2006 6:20 pm  

krusto, ja tez cierpie...łacze sie w bolu...
hehe(jak widac wszystko na powaznie):)


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
22/12/2006 6:36 pm  

Cholera nadal jesteśmy przedostatni!

heh , nie moja wina Krusto ze my wodniki jestesmy z natury "lepsze" i to tylko kwestia czasu jak znajdziemy sie na szczycie 🙂 😛 ale z racji tego ze ida swieta i cobys nie byl taki smutny zrobie male szahcrajstwo . Zobacz teraz na ranking 😛 🙂

Jak widać wszystko na poważnie

ba ! smiertelnie powaznie 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
luca_rudegirl
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 107
22/12/2006 7:01 pm  

a jestem panna 😀

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
23/12/2006 1:13 pm  

Przed przedostatni 😀 JUHUUUUU 😛


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 102
23/12/2006 4:08 pm  

na dzis dzien taki prezent urodzinowy dostalam ze koziorozce sie wzbily...:)

Rogacze przybywajcie!


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
23/12/2006 7:40 pm  

Urodzinki? W takim razie Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam...


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 102
23/12/2006 9:50 pm  

dzieki Krusto:) urodzilabym sie 2 dni wczesniej i nie bylybym zaszczytnym rogaczem:)pzdr


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
23/12/2006 11:19 pm  

Przed przedostatni JUHUUUUU

heh , niby mala rzecz a jak cieszy P 🙂 😀
Urodzinki , no to jak urodzinki to nie moze sie obsjsc bez piosenki 🙂 wprawdzie Krusto jzu jedna zaspiewal to jednak znam jeszce druga ktora chetnie zanuc 🙂 " niechaj gwiazdka pomyslonsci nigdy nie zaaaaaagasnie nigdy nieeeeeeeeeee zagasnie ...... 🙂 naparwde najlepszego BlankA 🙂 nie wiem czego Ci moge zyczyc ale zycze Ci zeby wszytko to czego bym Ci mogl zyczyc sie seplnilo 🙂 jeszce raz najlepszego 🙂 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 102
24/12/2006 12:28 pm  

dzieki bardzo:)a ja zycze wam wszystkim milej wigilii:)


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
24/12/2006 1:04 pm  

ja jestem upartym bykiem(11 maja). 😉

koskaan


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
24/12/2006 5:57 pm  

RYBKI
Niezwykle wrażliwe, obdarzone doskonałą intuicją. Z natury łatwo popadają w nałogi. ( a widzicie?? 😉 )

Opiekunem Ryb jest Neptun, planeta tajemnicza. W Paniach spod tego znaku jest coś nieodgadnionego, co trzyma ludzi na dystans. W dyskusji posługują się często argumentem ,wiem, że tak będzie", co w niektórych wzbudza dreszczyk emocji, a inni powątpiewają w ich kompetencje. Zawsze zostaną zauważone, Neptun daje im charyzmę. Mają świetną intuicję. Powinny pracować w mediach, bo kino, telewizja i fotografia to dziedziny, które ma w swojej opiece Neptun, ich władca. Bardzo angażują się w swoją pracę, która często staje się ich całym życiem. Ponieważ z natury łatwo popadają w nałogi, szybko stają się pracoholikami. Jeśli w taki sposób poprowadzą swoje życie, nietrudno się domyślić, że będą miały kłopoty z utrzymaniem związku.

Wszystko prawda:):):) tylko nie mam problemów z utrzymaniem związku, ale to można temu komuś co to napisał wybaczyć....
ale jaja:D:D:D

nic tylko kariera w mediach mnie czeka:) bede prowadzic 997 albo programy rolnicze na jedynce;)

hide and seek


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
24/12/2006 6:27 pm  

O NIE!!!!!!!
patrzcie co o moim chłopaku napisali 🙁 🙁 🙁

lubi eksperymenty ze środkami odurzającymi, nie stroni od kieliszka i wplątuje się w kilka miłosnych przygód naraz. Jeśli się podda swoim nastrojom, nie zniesie brutalnej rzeczywistości bez porannego klina. Nie jest jednak zwykłym alkoholikiem, jest niezwykłym pijakiem z ogromną dozą uroku i wrażliwości, który po raz setny próbuje pogodzić się z rzeczywistością. Tak naprawdę nie chce zerwać z czymś, co przynosi mu niecodzienne doznania. Jeśli wkroczył na ścieżkę ,poszukiwań", nie powróci do rzeczywistości i nie stanie się porządnym, przeciętnym obywatelem.

O nie!!!! jutro rano przyjedzie to awantura będzie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teoretycznie napisali też że urodzony biznesmen;) w rzeczywistości... jakby tu określić nie obrażając... no to nieprawda:D oj cięzkie życie mnie czeka, ciężkie.....:D:D:D:D:D:D

hide and seek


OdpowiedzCytat
Strona 10 / 14 Wstecz Następny
  
Praca