Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

marzenia   

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
17/08/2008 9:47 pm  

a ja bym bardzo chciała się naprawdę zakochac 😛


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
17/08/2008 10:25 pm  

Ja takze Fasolko 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
17/08/2008 11:25 pm  

a ja bym bardzo chciała się naprawdę zakochac

Ja się zakochałem i chciałbym... jak najszybciej się odkochać! Miłość jest ślepa.

=


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
17/08/2008 11:27 pm  

Ja też bym chciała dziewczynki ,ale cóż czasem nie dostajemy tego czego tak bardzo pragniemy.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
17/08/2008 11:55 pm  

chciałbym... jak najszybciej się odkochać!

o, w tym to ja jestem mistrzem 😛


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
18/08/2008 1:52 am  

Przed chwilą stało się najgorsze... znowu jestem sam! Eh, marze żeby znaleźć sobie kogoś na stałe 🙁

=


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
18/08/2008 3:56 am  

nie szukajmy na silę,dajmy się ponieść sile wiatru on sam nas powieje na szczęśliwe pole i to właśnie tam będzie czekała na nas miłość.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
18/08/2008 6:36 pm  

A ja zawsze chciałam być czarownicą, latać po świecie i robić pranie mózgu złym ludziom tak żeby stawali się dobrzy 😀
dziś mam 25 lat i sama staram się być po prostu dobrym człowiekiem...


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
18/08/2008 10:39 pm  

Ach gdyby tak każdy sie postarał choć trochę to może ten świat zaróżowiał by trochę:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
20/08/2008 5:37 pm  

ja bym tam wolała żeby się bardziej zazielenił 🙂 jakby się zaróżowił to by się spełniło marzenie Paris Hilton 😉


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
21/08/2008 1:32 pm  

Marzenia... Czasami myślę, że jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem, że nic mi do szczęścia nie potrzeba, oprócz samego docenienia przeze mnie życia, radości, którą mogę poczuć, bo mam dlaczego.

Ale gdyby trochę się zastanowić, pójść w tym myśleniu niekoniecznie optymistycznym kierunkiem, to kilka rzeczy do poprawienia na pewno bym znalazła...

Chciałabym móc wpłynąć na ludzi, tak, by oni wpłynęli na innych i stopniowo, powoli, zmieniali świat na lepsze. By było tu coś, co można nazwać realistyczną utopią.
Chciałabym i bardziej przyziemnych zmian w sobie, nie spędzać apatycznie dnia i nocy, by z energią zabierać się do swoich zajęć. Chcę się cieszyć, być radosna.

Dzielić się radością z innymi

Dużo chcę. Więc powinnam zacząć marzenia spełniać.

To pozdrawiam radośnie


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
21/08/2008 2:19 pm  

A ja od dłuższego czasu marzę o tym, żeby moje starsze, coraz bardziej mięsożerne dziecię polubiło choć trochę dietę wegetariańską. Ostatnio - po powrocie z obozu - skrzywił się na ulubiony jeszcze niedawno, panierowany serek, "bo na obozie takie pyszne schabowe, nadziewane szynką i serem robili i on by coś takiego na obiad wolał". Chciałabym jeszcze, żeby zrozumiał jakie bzdury wygaduje, jak powtarza, że sam jeden to on dla świata i środowiska nic nie jest w stanie zrobić. Moje tłumaczenia nie docierają mimo, że chłopak naprawdę inteligentny jest. Nie wiem, może to odwieczna kwestia konfliktu pokoleń i z założenia to, co matka mówi, to trucie jest...


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
21/08/2008 6:11 pm  

Niektore rzeczy przychodzą z wiekiem, Iwono 😉
Są przecież ludzie, którzy na wege przeszli po trzydziestce.

Myślę, że to taka typowa forma buntu dzieci wegetariańskich rodziców. Domyślam się, że moje też pewnie będą miały coś takiego.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
21/08/2008 6:20 pm  

iwona cierpliwosci chlopak sam zrozumie to co probujesz mu przetlumaczyc:-)ja przeszlam na wegetarianizm dopiero ok 2 tygodnie temu a mam 21 lat oswiecilo mnie na szczescie i nie zamierzam sie zmieniac choc nie mialam zadnego wegetarianina w rodzinie a on przeciez ma ciebie i szybciej pojmie twoje nauki daj mu troche czasu zeby wydoroslal i zastanowil sie nad zyciem i wartosciami zobaczysz poskutkuje:-)


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
21/08/2008 6:24 pm  

do tego dochodzą jeszcze rozpowszechnione w naszym społeczeństwie stereotypy, że mężczyzna musi jeśc mięso, bo inaczej nie będzie miał siły, mój brat w momencie przejścia na wegetarianizm doświadczył wielu drobnych (ale jednak) upokorzeń, śmiano się z niego i w ogóle...do tego trzeba dojrzec i lepiej postaraj się nie gadac mu nad głową codziennie o dobroczynnym wpływie wegetarianizmu, bo to zadziała w odwrotny sposób 😉


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca