Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

marzenia   

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
21/08/2008 7:06 pm  

a jesli chodzi o moje marzenia chcialabym zeby byl pokoj i milosc na swiecie aby zwierzeta mialy takie same prawa jak ludzie zebysmy zyli w szczesciu wolnosci i wspolnocie:-)a moj kolejny sukces:moja siostra z mezem chca przejsc na wegetarianizm :-)))mam nadzieje ze bede miala wiecej takich na koncie;-)


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
21/08/2008 7:15 pm  

moja siostra z mezem chca przejsc na wegetarianizm :-)))mam nadzieje ze bede miala wiecej takich na koncie;-)

No proszę ledwo 2 tygodnie sama jesteś wegetarianką a już zaczynasz przekonywać bliskich do swoich poglądów. Powodzenia !
Ja dopiero po miesiącu powiedziałam najbliższym ,że zmieniłam dietę . 😉 Nie wiem dlaczego....bałam sie reakcji.......być może .


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
21/08/2008 7:17 pm  

A może dlatego, że miesiąc brzmi nieco poważniej.
Pamiętam jaką znajomi mieli pompę kiedy powiedziałam, że jestem wegetarianką od tygodnia.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
21/08/2008 7:24 pm  

dziekuje ayna:-) zaczynam dzialac wkoncu trzeba cos robic;-) ja balam sie tylko reakcji mamy ale mam swiadomosc ze jestem wolnym czlowiekiem i nikt nie moze mi mowic co moge a czego nie:-)wkoncu odnalazlam siebie i czuje ze zyje w zgodzie ze swoja dusza mam tylko jeden problem...ogarnia mnie czasem taka straszliwa niemoc ze nie moge zbawic swiata:-(ale wy pewnie czujecie to samo.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
21/08/2008 7:29 pm  

A może dlatego, że miesiąc brzmi nieco poważniej.

No coś Ty , przed własnym mężem miałabym miałabym się chwalić ? On potem sam się dziwił ,że nic nie zauważył. 🙂 Po prostu nie wiedziałam czy mi się uda. To była taka próba ,żeby nie zapeszyć pewnie nie mówiłam i tak już zostało.........


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
24/09/2008 7:00 pm  

ogarnia mnie czasem taka straszliwa niemoc ze nie moge zbawic swiata:-(ale wy pewnie czujecie to samo.

Motylu ale nie masz zbawiać świata tylkosamą sieie , ale prez swój przykład możesz pomóc innym. Tak ucza sie ludzie. Przeznaśladownictwo. Zbawić może tylko sam Jezus.

Marzy mi sie być szcześliwą osobą i mieć wokół siebie spełnionych szczęśliwych ludzi. Myślę, że moje marzenie się spełni...

[edytowane 16/10/2008 przez Olla]


OdpowiedzCytat
XadmozX
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 29
25/09/2008 1:31 am  

Ja to marze:
- o tym żeby mniej danego mi czasu marnować i nie narzekać
- żeby nie dać się wmanewrować w oceny i porównania innych i siebie
- o dzikich górskich wyprawach i poznawaniu dalekich kultur (to udaje się realizować)
A jeśli chodzi o społeczeństwo to najlepiej oddaje sprawę piosenka Niemena
"Dziwny jest ten świat"!

Ogólnie jestem szczęśliwy i wiem czego w życiu chcę!


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
21/10/2008 2:19 am  

Ja to marze:
- o tym żeby mniej danego mi czasu marnować i nie narzekać
- żeby nie dać się wmanewrować w oceny i porównania innych i siebie

podpisuję się rękami i nogami...ciągle się uczę BYĆ tu i teraz, a nie myślami w przyszłości albo przeszłości


OdpowiedzCytat
Czarnaaaa
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 38
21/10/2008 12:34 pm  

quote:ciągle się uczę BYĆ tu i teraz, a nie myślami w przyszłości albo przeszłości

Dokładnie tak, to jest chyba najtrudniejsze... nie myśleć o tym co przyniesie jutro.
No ale życzę Wam i sobie żeby udało nam się po prostu "żyć chwilą"
;* :]


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca