Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W jakim wieku przeszliście na wege?  

Strona 3 / 19 Wstecz Następny
  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
12/08/2008 11:05 pm  

Brawo za decyzję ,witamy 🙂

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Cheery
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 53
13/08/2008 2:27 am  

Witam ,witam również
Mnie też bardzo miło Was poznać 😀


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
13/08/2008 3:51 am  

około 15 - 16 lub 17 roku zycia, jakoś tak, nie pamiętam dokładnie to było kilkanaście lat temu 🙂
całkowicie z dnia na dzień (w połaczeniu z uprzednią dwuletnią walką z rodzicami)
cieszę się wyśmienitym zdrowiem, wyniki badań krwi mieszczą się w samym środku norm, można pokazywać jako wzór
pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Hefalump
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 11
13/08/2008 2:45 pm  

Na wegetarianizm przeszłam w wieku 15 lat, podczas okresu pierwszego ,,młodzieńczego buntu" 😀 Anarchistyczne skłonności raczej mi już przeszły, nie jedzenie mięsa pozostało. Pamiętam,że na początku bardzo często wchodziłam na stronę serwisu wegetarianie.pl. Dawno mnie tu nie było i wracam 😛 Trza znowu się poudzielać:)


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
13/08/2008 2:59 pm  

Ja wegetarianką zostałam w wieku 14 lat i kilku miesięcy 😛
Kiedy rpzeczytałam psot pewnego użtkownika na forum o serialu Charmned w dziale offtop który był wegetarianinem to mnie przekonał, a miał z 8 argumentów i duzo sie rozpisał 😉


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
13/08/2008 4:02 pm  

W wieku 49 lat od razu odstawiłam mięso i jego produkty jedząc jeszcze ryby jakiś czas.Na początku zdarzały mi się od czasu do czasu wyskoki na grillu,że dałam się namówić na kiełbaskę ale skutki mojego postępowania były przykre ale to było dawno.Obecnie nie wyobrażam sobie innej diety. Dla mnie mięso nie kojarzy się z jedzeniem i jego produkty również.Widząc przejeżdżający transport zwierząt- o mało serce mi nie pęknie i już cały dzień mam z głowy.Pozdrawiam serdecznie aramgad i cieszę się,że dołączyłaś do nas 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
13/08/2008 5:31 pm  

Hm, a ja na wege przeszłam wieku 15 lat, z tymże teraz mam 16 😎 to już ponad rok... wcześniej zainspirowana "Aparatką" nieudolnie próbowałam przestać jeść mięso 😮 Ale wreszcie mi się udało być wzorową wegetarianką i czuję, że bez tego nie umiałabym być szczęśliwa 😀 Po za tym dzięki wege odkryłam swoją drogę życiową 😛 Wybieram się na Technologię Żywności i Żywienie Człowieka :spryciarz: Będę pracą zbawiać świat 🙂 To mój pierwszy post - Serdecznie witam nowych przyjaciół :red:

[edytowane 17/8/2008 przez vegesmile]

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
13/08/2008 5:37 pm  

Serdecznie Cię witam w naszym gronie Vegesmile. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
13/08/2008 6:09 pm  

Ja tez cię witam serdecznie, w grupie zawsze raźniej 😉

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
13/08/2008 11:22 pm  

Tak właśnie 🙂 zamierzam znaleźć tu zrozumienie, którego brak wokół mnie 😉 A kto jeszcze nie kupił sierpniowego Vege natychmiast do kiosku! 😛

[edytowane 17/8/2008 przez vegesmile]

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
14/08/2008 12:01 am  

A co tam takiego ciekawego jest?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Fenelcia
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 18
14/08/2008 1:14 am  

Witam wszystkich

[edytowane 16/5/2009 przez Fenelcia]


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
14/08/2008 1:17 am  

Witamy Cię 🙂 (no tak, już mówię "my" a dopiero co się zarejestrowałam) 😀 Do patusi: nawet nie umiem powiedzieć co takiego :o, wszystko mnie zainteresowało 😎

[edytowane 17/8/2008 przez vegesmile]

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
14/08/2008 1:42 am  

ja zostałam weetarianką jak miałam 15 lat, dokładnie rok temu (10 sierpnia 😉 ). właściwie można powiedzieć że decyzja podjęła się sama, intuicyjnie coraz częściej zastępowałam mięso sojowymi odpowiednikami. jako że z początku wiedzę o żywieniu miałam marną prawie codziennie jadłam kotlety sojowe lub inne prtodukty z soi. i wyjadłam się ich chyba za wszystkie czasy bo gdy faza sojowego kotleta się skończyła to chyba z pół roku ich nie ruszałam, dopóki tacie nie posmakowały ^^ dwa miesiące (a może trzy?) później zostałam weganką. bardzo lubię wszelkiego rodzaju strączkowe i kasze, właściwie tak że bez nich obiad jest dla mnie jak brak ziemniaków do obiadu dla mojego dziadka 😉

a nowe VEGE jest znacznie lepsze niż pierwszy numer. bardzo łana grafika, mnóstwo ciekawostek i dużo przepisów m.in. jak przygotować świerze owoce, potrawy z amarantusem. naprawdę polecam 😉 sporo jest o ekologii i w ogóle 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Fenelcia
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 18
14/08/2008 2:26 am  

😉


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 19 Wstecz Następny
  
Praca