Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W jakim wieku przeszliście na wege?  

Strona 6 / 19 Wstecz Następny
  RSS

Czarnaaaa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 38
19/10/2008 9:30 pm  

Ja przeszłam na wegetarianizm w wieku 11 lat, ale mięsa nie jadłam już od 9 lat.
Do 11 roku życia jadłam tylko ryby..,
Jak ten czas szybko płynie !


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
20/10/2008 7:07 pm  

Czarnaaaa a co na to Twoi rodzice jak nie jadlas miesa w weiku 11 lat? Co wogole Cie skusilo do niejedzenia miesa a jedzenia ryb w wieku 9 lat? Ja mialam podobnie, tez najpierw nie jadlam miesa, ale jadlam ryby i dopiero potem wyrzucilam ryby z jadlospisu.


OdpowiedzCytat
Czarnaaaa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 38
21/10/2008 7:12 pm  

Zawsze jakoś mięso mi nie smakowało, kiedy miałam 9 lat to po prostu nie jadłam mięsa i mam przestała kazać mi je jeść, ale poszłyśmy na kompromis. Nie jadłam mięsa ale jadłam ryby. Kiedy skończyłyśmy 11 lat, mam zapytała co chcemy dostać a my powiedziałyśmy że pozwolenie na nie jedzenie mięsa.
Taka to nasza mała- wege hiostoria.
;*


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
21/10/2008 7:18 pm  

jak dla mnie piękna i wielka serduchem wege historia:)


OdpowiedzCytat
Czarnaaaa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 38
21/10/2008 7:21 pm  

A dziękuję miło mi.
Wiesz Jaga, my zawsze kochałyśmy zwierzątka i odkąd dowiedziałyśmy się o pochodzeniu mięsa to wierciłyśmy rodzicom dziurę w brzuchu żeby pozwolili przejść na wegetarianizm.
No i się udało.
😀


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
22/10/2008 3:55 am  

I to mnie cieszy 🙂


OdpowiedzCytat
Likana
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 3
26/10/2008 3:51 pm  

Na początku witam jako nowa osoba na formu:D
Przestałam jeś mięso w wieku zaledwie 11 lat, ale na dobre przerzuciłam się na wege jak miałam 13lat 🙂


OdpowiedzCytat
heyst
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
26/10/2008 5:59 pm  

I ja witam jako nowy forumowicz. Na dobre przestałem jeść mięso po skończeniu szkoły średniej. Wyjazd na studia do innego miasta, dał mi sporo nowych możliwości by decydować o sobie i swoim życiu. A mieszkając z rodzicami, pomimo moich starań by stać się wege, bywało z tym różnie... Trwam w swych postanowieniach ponad 8 lat.


OdpowiedzCytat
basiek.h
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 18
14/11/2008 7:37 pm  

witajcie! Mając 45 lat przeszłam na wegetarianizm , a właściwie zmusiła mnie córka, która bardzo chciała być wegetarianką. Początki były trudne moja wiedza na ten temat była nijak. Nie wiedziałam jak gotować aby urozmaicać jadłospis, na co zwracać uwagę przy zakupie różnych towarów spożywczych. Od czego są książki ? uczyłam się od podstaw jak gotować. Mogę teraz powiedzieć - jestem w tym dobra uwielbiam wymyślać nowe potrawy. Teraz mogę powiedzieć że przejście na wegetarianizm było najlepszą decyzja w życiu. Moje zdrowie i córki no i oczywiście życie kochanych zwierząt jest najważniejsze.


OdpowiedzCytat
pijanaxpowietrzem
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 105
15/11/2008 9:38 pm  

Ja w wieku 13 lat XD

Watashi wa Monió desu.


OdpowiedzCytat
kosher
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 12
15/11/2008 10:59 pm  

ja mialam okresy wege nie-wege ale odkad odnalazlam to forum jestem wege!!!! wiek- 24 lata, tez niestety pozno...


OdpowiedzCytat
toksyczna_siostra
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 14
16/11/2008 10:31 am  

ja jak miałam 20 lat ale już wcześniej chciałam przejść na wege


OdpowiedzCytat
MARTA_456
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 5
16/11/2008 7:34 pm  

Ja przeszłam na wegetarianizm w wieku 12lat, ale przechodziłam stopniowo od 11 roku życia. A teraz mam 20 lat.

mati


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
16/11/2008 9:47 pm  

zbierałam się na to od dziecka 😛 ale przeszlam w wieku gdzies 11-12 lat, nie pamietam dokladnie :PP
a lat mam tyle ze dalej konczy sie -naście 😛


OdpowiedzCytat
karuś
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
24/11/2008 5:56 pm  

Leci czwarty rok, od kiedy nie jem mięsa, a mam 20 lat. Z dnia na dzień, bez żadnych ceregieli czy stopniowego zmniejszania dawek mięsa. Jedynie ryby jadłam jeszcze przez kilka tygodni, sama nie wiem dlaczego. Dla mnie przejście na wegetarianizm było naturalną koleją rzeczy, bo ciągnęło mnie do tego od dziecka. Skutek miłości do zwierząt i zainteresowaniem zdrową żywnością- po prostu.

karina


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 19 Wstecz Następny
  
Praca