Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W jakim wieku przeszliście na wege?  

Strona 7 / 19 Wstecz Następny
  RSS

kasia4833
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
30/11/2008 4:26 pm  

..prawie 13 😀 pzdr :*

Kasia


OdpowiedzCytat
Inessa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
03/01/2009 11:57 pm  

Ja pierwszy raz przeszłam na wegetarianizm w wieku 7 lat, niestety trwało to trochę ponad pół roku, ponieważ wszyscy uważali, że wiedzą najlepiej i że dzieci w moim wieku powinny jeść mięso 😡 Na szczęście kolejną decyzję podjęłam już sama i tak w wieku 16 lat ograniczyłam mięso do minimum (raz w tygodniu - to był warunek rodziców), natomiast w wieku 17 lat, postawiłam się i zdecydowałam, że już więcej mięsa nie ruszę 🙂

Inessa


OdpowiedzCytat
Sara781
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 2
10/01/2009 10:28 pm  

5 lat miałam 🙂


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
11/01/2009 10:27 pm  

Nie pamiętam dokładnej daty. U mnie zainteresowanie wegetarianizmem było tak w 4-6 klasie. Wtedy powoli odrzucałam mięso jadłam ryby. W 1 gimazjum (z hakiem) przeszłam na lakto-ovo-wegetarianizm. Teraz przechodzę powoli na weganizm xD (Dla niewtajemniczonych mam 15 lat) 🙂

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
Aktorka
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 1
05/02/2009 8:34 pm  

hej wam;)
Az mi głupio pisać, po tych waszych wypowiedziach;P
a tak serio nie jem mięsa ponad 2 miesiące. Wiem że to niedługi staż, w porównaniu do niektorych z was;)
Jednak ze mną było tak że zawsze chciałam przejsc na wegetarianizm. Aż tu pewnego dnia, tak po prostu stwierdziłam że to ten czas. Moze musiałam troche do tego dorosnąc?;]
Mam teraz 17, niedlugo stuknie mi 18-tka i ciesze się że nie zwlekałam dłuzej:D
pozdrawiam;);*

Aktorka


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
06/02/2009 2:21 pm  

hej wam;)
Az mi głupio pisać, po tych waszych wypowiedziach;P
a tak serio nie jem mięsa ponad 2 miesiące. Wiem że to niedługi staż, w porównaniu do niektorych z was;)
Jednak ze mną było tak że zawsze chciałam przejsc na wegetarianizm. Aż tu pewnego dnia, tak po prostu stwierdziłam że to ten czas. Moze musiałam troche do tego dorosnąc?;]
Mam teraz 17, niedlugo stuknie mi 18-tka i ciesze się że nie zwlekałam dłuzej:D
pozdrawiam;);*

Nie ważny staż ,ważna intencja 🙂 Pozdrawiam serdecznie! 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
patrysz78
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 1
20/02/2009 4:09 pm  

witam.
jestem tutaj po raz pierwszy, przestałam jeść mięso w wieku 15 lat, teraz mam 31 i mimo wszystko żyję, chociaz wielu, wielu przepowiadało mi masakryczne rzeczy, mam dwoje dzieci, tzn dwoje zdrowych, bardzo zdrowych dzieci, i ogólnie ok.
a jak wkleić jakąś fotkę?


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
20/02/2009 6:04 pm  

Witaj. 🙂
jak się zalogujesz to wejdź w [b]Twoje konto[/b], następnie [b] Edycja profilu[/b]. Tam znajdź [b] Dodaj własny avatar[/b] i po kliknięciu [b]Przeglądaj [/b] otworzy Ci się okno w ktorym znajdziesz fotkę na swoim komputerze. Musisz ją wcześniej zmniejszyć do około 160 x 200 plkseli i na koniec kliknąć [b] Zapisz zmiany.[/b]


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
25/02/2009 12:33 am  

W wieku 11,5 przestałam jeść mięso, ale nie do końca bo do 13 roku życia jadłam ryby. Od 13 roku życia jestem 'czysta' 😀 Teraz mam niecałe 19.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
Kamila111
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 6
03/03/2009 8:32 pm  

Ja w wieku 14lat -teraz mam już niestety 32 lata.


OdpowiedzCytat
Misia_WEGA
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 38
17/03/2009 12:51 pm  

Hej 🙂

11 lat .........radykalnie:) ,a przez to ,że mięso mnie obrzydzało,a później było mi bardzo szkoda zwierząt, to nigdy nie złamałam się 🙂

Spotkałam w swym życiu takich pseudo wegetarian, co jedli rosół, zupy na mięsie, sosy mięsne,ale mięso "odsuwali na bok" ;p

Moim przestępstwem jest osądzanie ludzi nie po tym jak wyglądają, lecz po tym, co mówią i myślą. Moim przestępstwem jest to, że jestem bardziej bystra od ciebie - nigdy mi tego nie wybaczysz.


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
24/03/2009 10:43 pm  

ja miałam 7 lat.
do końca nie pamiętam jak to było.
wiem, że na początku rodzina nie chciała przyjąć tego do wiadomości i próbowali mnie zmuszać, ale ja się nie dałam. 😉
i dlatego ciągle jestem wege.
mam teraz 15 lat i jestem dumna z mego ośmioletniego stażu. 😉

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
KarolPoProstu
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 25
02/04/2009 11:30 pm  

Witam, ja jestem wegetarianinem od początku życia, wiec mam tak jakby 15 letni staż 🙂
podziwiam waszą determinację, ja miałem drogę na skróty :red:


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
03/04/2009 4:17 pm  

Witam, ja jestem wegetarianinem od początku życia, wiec mam tak jakby 15 letni staż 🙂
podziwiam waszą determinację, ja miałem drogę na skróty :red:

Chciałabym być wege od urodzenia... No ale cóż, około 9 jadłam mięso, potem na szczęście przestałam. A skłoniła mnie do tego pewna kreskówka o nastolatce wegetariance. Jak widać kreskówki mogą wprowadzić coś dobrego do życia człowieka. 😀 Byłam też kilka miesięcy weganką. Niedługo znów zamierzam spróbować z weganizmem.


OdpowiedzCytat
Julcia
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
03/04/2009 10:24 pm  

28 lat. Mięso nigdy mi za bardzo nie smakowało, ale jadłam, bo od dziecka wmawiano mi, że jest niezbędne 😮 "Nawróciłam się" po obejrzeniu filmu "Nie w moim imieniu". Jedyne czego żałuję, to, że nastąpiło to tak póżno.


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 19 Wstecz Następny
  
Praca