Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Przymus do jedzenia mięcha....  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
26/08/2008 12:37 am  

ktoś poaksował kilka postów! A tak nawiasem to pewnie po otrzymaniu tego podania się zgodzą ale pewnie bedziesz musiala jakos osobno,specjalnie placic doplacac czy cos skoro mieliby specjalne dla Ciebie osobno gotowac,m pzoatym internat to cos okropnego nie chcialabym byc w internacie 😀 😛


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
26/08/2008 2:01 am  

Faktycznie nie ciekawa sytuacja...
W naszym kraju nie szanuja wege.W takich sytuacjach zostajesz wrzucony/wrzucona na wysokie wody.
To nic ...warto być wytrwałym w swoich poglądach.
Życzę powodzenia !!!!!!


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
26/08/2008 3:16 am  

a od kiedy to do podania trzeba załączac cokolwiek?

Nikt tutaj nie powiedział ,że" trzeba " tylko "dobrze by było ". Takie podanie wyglądałoby bardziej wiarygodnie i jest większa szansa na pozytywne rozpatrzenie. Tak mi się wydaje...nie zaszkodzi a może pomóc. 😉


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
26/08/2008 3:34 am  

To nic ...warto być wytrwałym w swoich poglądach.

no właśnie to pewnie nie pierwsza i ostatnia przeszkoda w byciu wege

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
26/08/2008 3:44 am  

Nikt tutaj nie powiedział ,że" trzeba " tylko "dobrze by było ". Takie podanie wyglądałoby bardziej wiarygodnie i jest większa szansa na pozytywne rozpatrzenie. Tak mi się wydaje...nie zaszkodzi a może pomóc. 😉

hihi, racja 😉


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/08/2008 9:04 pm  

Dla mnei w byciu vegan największym utrudnieniem są sklepowe półki. Mamy za mały wybór produktów wegańskich. :(( Jak byłam miesiąc w Anglii to przytyłam kilogram, taki mają fajny asortyment :rotfl: A tutaj prawie nic :((

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
29/08/2008 11:55 am  

Niestety ,ale wierze ,że z czasem to się zmieni zmiany przychodzą powoli ,ale postęp jest i trzeba się choć z tego cieszyć.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
30/08/2008 4:05 am  

Zamiany są wszędzie i zawsze 😀 Kocham zmiany :rotfl: Tylko jedno mnie przygnębia. Zanim one tutaj dotrą, to ja juz zdąże wyjechać 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
02/09/2008 2:30 am  

Ja byłam w internacie dlugo i dawalam rade, nikt ci przeciez w talerz nie zajrzy, wiec jesz co chcesz, ale niestety podejrzewam ze tak jak ja bedziesz musiala liczyc na wlasny budzet w zakresie zywienia, do tego wszysycy patrza na ciebie jak na kogos nienormalnego. Nic przyjemnego ale coz...


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
03/09/2008 1:31 am  

"Nic przyjemnego ale coz..."

Wiem coś o tym, ostatnio usłyszałam: "ona jest weganką, nawet miodu nie je..."

No cóż...żenada...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca