Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Idiotyczne reality  

Strona 1 / 10 Następny
  RSS

jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
12/09/2008 4:09 pm  

jestem zniesmaczona 😮 natknęłam się właśnie na jakieś idiotyczne reality pt:"Republika małolatów" do końca nie wiem o co tam chodzi leci to na tvn o godz 11.
z tego co zrozumiałam jest tam około 40 dzieciaków w wieku od 8 do 15 lat mieszkają zupełnie same bez dorosłych w opuszczonym miasteczku na dzikim zachodzie i mają sobie radzić z codziennym życiem ,są zaopatrzeni w jedzenie w puszkach i podstawowe produkty. ale w tym co dzisiaj zobaczyłam któryś z dzieciaków stwierdził że potrzebują białka żeby normalnie funkcjonować i że trzeba w tym celu zabić kurę!!!! i wiecie że te dzieci zabiły 2 kury 😮 😮 😮 serio normalnie toporek i jechane! a jaka radość po zjedzeniu rosołu 🙁
jestem totalnie zdegustowana i przerażona że dzieci potrfią przemyślnie robić takie rzeczy???
bo nie cierpieli głodu po prostu zachciało im się mięska.....
co wy na to???

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
12/09/2008 4:14 pm  

yyyy, jeśli takie coś ma faktycznie miejsce to takie coś powinno byc zabronione! zabijanie na ekranie, świetna rozrywka, naprawdę...ogólnie jestem przeciwna wszystkim reality shows, jeden jest głupszy od drugiego, a potem te "gwiazdy" robią kariery w tv, a ich jednyną zasługą jest wygłupianie się przez 3 miesiące i pokazywanie golizny, grrrrr


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
12/09/2008 4:25 pm  

o kurcze 😀 co jeszcze mozna wymyslic, aby podniesc ogladalnosc? nic juz mnie nie zaskoczy :rotfl: zenada, zenada...zabicie kury - atrakcja dla mas, jak nisko mzona upasc?
Mam nadzieje, ze szybko to zdejma i zadne wiecej zwierze juz nie ucierpi...


OdpowiedzCytat
badba
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 160
12/09/2008 5:53 pm  

😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

brak słów.... 😮

SEMPER FI


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
12/09/2008 6:21 pm  

A jeszcze wczoraj chwaliłam chwaliłam tvn za świetny reportaż 😉 Też mam nadzieję ,że szybciej to się skończy niż zaczęło. 😡


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
12/09/2008 9:16 pm  

Widziałam to... Było okropne i było mi żal takiej małej wegetarianki, która płakała z tego powodu i nawet zamknęła się w kurniku chcąc ratować te kurczaki. Ogólnie całe reality kretyńskie. Już ludzie na prawdę nie wiedzą co wymyślić.

[edytowane 12/9/2008 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
13/09/2008 1:18 am  

naaszczescie tego nie widzialam keidys w tvn bylo takie show dgzie zabijali kroliki ale ekolodzy costam zrobili i wycofali z anteny, sis mi mowila na wakacjach bo mowila ze lubila ten rpogram


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
13/09/2008 1:41 am  

czego ludzie nie zrobią dla oglądalnosci 😡 I jeszcze z dziećmi 😡
Takie reality show nie jest niczym lepszym niż testy na ludziach w czasie II wojny światowej na ludzich czy testy produktów na zwierzętach 😡 😡 😡

Az chce się odejść z tego świata :((

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
14/09/2008 4:07 am  

Całe szczęsci ,że zdjeli ten program.
Potem dziwią się ,że są psychole i kretyni.Nawet wśród dzieci.
Taka sma sytuacja była jak trzech gówniarzy skatowało na śmierć pieska(w Polsce)

Smutne............... 🙁


OdpowiedzCytat
badba
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 160
14/09/2008 7:20 pm  

juz go zdjęli z anteny...?.. BARDZO DOBRZE... potem sie dziwią że dzieci wyładują agresję na biednym piesku, czy innym stworzeniu...

zdecydowanie takim programom MÓWIMY NIE...!!!!! 😡

[edytowane 14/9/2008 przez badba]

SEMPER FI


OdpowiedzCytat
Niezapominajka*)
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 13
15/09/2008 4:02 pm  

jestem zniesmaczona 😮 natknęłam się właśnie na jakieś idiotyczne reality pt:"Republika małolatów" do końca nie wiem o co tam chodzi leci to na tvn o godz 11.
z tego co zrozumiałam jest tam około 40 dzieciaków w wieku od 8 do 15 lat mieszkają zupełnie same bez dorosłych w opuszczonym miasteczku na dzikim zachodzie i mają sobie radzić z codziennym życiem ,są zaopatrzeni w jedzenie w puszkach i podstawowe produkty. ale w tym co dzisiaj zobaczyłam któryś z dzieciaków stwierdził że potrzebują białka żeby normalnie funkcjonować i że trzeba w tym celu zabić kurę!!!! i wiecie że te dzieci zabiły 2 kury 😮 😮 😮 serio normalnie toporek i jechane! a jaka radość po zjedzeniu rosołu 🙁
jestem totalnie zdegustowana i przerażona że dzieci potrfią przemyślnie robić takie rzeczy???
bo nie cierpieli głodu po prostu zachciało im się mięska.....
co wy na to???

Cóż, niestety ja też widziałam ten program... Okropny... 😡 Znieczulica dosięgła dzieci-tragedia... Naprawdę żal mi tej dziewczynki, która płakała i nie chciała, aby zabito kury. Bellis_perennis, ona była wegetarianką? Nie wiedziałam - widocznie nie słuchałam uważnie.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
16/09/2008 12:28 am  

Tak, ta mała była wege. Mówiła też o swoich rodzicach wegetarianach. Tzn raczej wspominała. Cały czas płakała.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
20/09/2008 3:26 am  

Całe szczęsci ,że zdjeli ten program.

Chyba jednak nie zdjęli. 😡 No , chyba ,że go zdjęli w Stanach...ale u nas go nadają...
Dzisiaj widziałam mały fragment tego programu w tvn.
Kupa dzieciaków biegająca między stadem owiec , nie wiem gonili te owce .... Piszą ,że to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality w Stanach.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
23/09/2008 1:00 am  

A ja sie zastanawialam, czemu psychologowie pozwolili na taki program 😮 a tu się dowiaduję, że to amerykańska produkcja 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Cheery
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 53
23/09/2008 1:54 am  

a cóż psycholodzy mają tu do powiedzenia?


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 10 Następny
  
Praca