Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Idiotyczne reality  

Strona 7 / 10 Wstecz Następny
  RSS

Dyzio
stały bywalec
11/06/2009 4:42 pm  

Są 'be', dla mnie to była wielka trauma chodzić do przedszkola,

A ja w przedszkolu najlepiej lubiłem leżakowanie po obiedzie 😀

OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
11/06/2009 4:47 pm  

A dla mnie to jest totalny idiotyzm bo mi się nigdy wtedy nie chciało spać i zaburzało mi to mój rytm dnia : | Swojego dziecka do przedszkola nie poślę, chyba że będzie samo chciało.

OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
11/06/2009 4:52 pm  

ja się panicznie bałem podczas leżakowania szczególnie, bo było cicho, kiedy musiałem wyjść do toalety, poprosić o to pani 🙁
w ogóle człowiek był wtedy baaaardzoo "przepraszam, że żyję"

[edytowane 11/6/2009 przez drop]

OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
11/06/2009 5:43 pm  

Ej tam ludzie, przedszkole było super 😀 , pierwsze miłości 😀 , pierwsze walki o klocki 😡 , pierwsze dobre uczynki ... dzielenie się klockami 😀 , nauka pisania 😀 , piaskownica 😀 , huśtawka 😀 . Nie wiem gdzie byliście ale ja nadal pamiętam siebie w stroju szeryfa z gwiazdą większą ode mnie 😀 ...

mn

OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
11/06/2009 5:52 pm  

ja byłem w przedszkolu na Zbiorczej, na Widzewie na pocz. lat 60-tych

OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
11/06/2009 5:56 pm  

Ja gdzieś na teofilowie, przy traktorowej i gdzieś koło 90-lat 😛

mn

OdpowiedzCytat
katie_chatterbox
bywalec
12/06/2009 2:59 pm  

Ja raczej miło wspominam czasy przedszkolne. Może dlatego, że w moim przedszkolu miałam bardzo fajną grupę dzieci i naprawdę miłe panie ciocie. Chciałabym, żeby w przyszłości moje dziecko znalazło się w tak wspaniałym miejscu:D

Nie wiem gdzie byliście ale ja nadal pamiętam siebie w stroju szeryfa z gwiazdą większą ode mnie

Pamiętam, że mama uszyła mi tak piękną sukienkę, że żadna inna dziewczynka ani wcześniej ani później nie miała takiej 😛 i jeszcze miałam zrobioną różdżkę do tego. Pamiętam też, że w ogóle uwielbiałam przedszkolną gwiazdkę, bo dostawaliśmy wtedy torby pełne słodyczy 😀

Za to podstawówka była dla mnie raczej dość traumatyczna, ponieważ dziewczyna, która mnie nie lubiła (bo miałam inne poczucie humoru 😀 ), była GURU wśród dziewczyn w klasie, więc one nie były raczej dla mnie miłe 😉

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
12/06/2009 6:06 pm  

Podstawówka też była spoko 😀 i ta wymiana karteczkami z króla lwa, to były czasy 🙁 ...

mn

OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
13/06/2009 2:33 am  

Karteczki 😀 Niektóre były pachnące, tego zapachu nigdy nie zapomnę ^^

OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
13/06/2009 7:51 am  

podstawówka to już inna historia 😀 wtedy z pełną mocą objawiło się moje ADHD 😎

OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
13/06/2009 1:50 pm  

Katie jeśłi chodziłaś do przedszkola w Pabianicach to Ci powiem, że małe miejscowości są spokojniejsze i atmosfera w przedszkolu też bardziej dziecku sprzyjająca niż w Łodzi

OdpowiedzCytat
katie_chatterbox
bywalec
13/06/2009 1:53 pm  

ADHD? 😀 Moja ciocia (która jest przedszkolanką) proponowała mojej mamie, kiedy byłam młodsza, żeby mnie wysłała do psychologa z powodu nadpobudliwości^^ Teraz czasami też ktoś mi mówi, że powinnam się leczyć (już nie u psychologa, a u psychiatry!), chociaż moja mama powtarza, że nafaszerowaliby mnie tylko lekami, a i tak by nic to nie dało:D

Z mojej traumatycznej podstawówki pamiętam też zabawy w berka na korytarzu albo w kucanego i oczywiście uwagi w dzienniczku co najmniej trzy razy w tygodniu:)
A karteczki z króla lwa to nawet gdzieś mam w domu na pamiątkę 😛

Tak, chodziłam do przedszkola w Pabianicach:) Do 5:)

[edytowane 13/6/2009 przez katie_chatterbox]

[edytowane 13/6/2009 przez katie_chatterbox]

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
13/06/2009 1:57 pm  

Katie........... Powaliłaś mnie na cycki :rotfl:

OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
13/06/2009 3:05 pm  

w przedszkolu kontestujemy, a potem możemy upaść do stanowiska grzecznej urzędniczki przedszkola

[edytowane 13/6/2009 przez drop]

OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
13/06/2009 3:08 pm  

Ale offtopa strzeliliśmy 😛

OdpowiedzCytat
Strona 7 / 10 Wstecz Następny

Praca