Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nie rozumiem...  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
27/09/2008 3:25 am  

To naprawdę masz skomplikowane problemy mieszkaniowe ale przynajmniej się sama nie nudzisz. Podejrzewam, że do zamieszkania w jaskini się nie nadajesz bo długo byś w samotności nie wytrzymała 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/09/2008 3:28 am  

sam żeś napisał wcześniej, że sama tam mieszkać nie będę 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
27/09/2008 6:27 pm  

... i nic z tego właściwie nie wyniknie oprócz steku bezsensownie wylanych słów (ludzkiej specjalizacji 🙂
[edytowane 25/9/2008 przez tru]

twoj post potwierdza to, co wyzej napisales 😛

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
29/09/2008 9:01 pm  

Jednak z Tego co przeczytałem, z Twoich postów wynika, że Ty już mieszkasz z jakimś wege w takim razie nie wiem czy Ci będzie chciało się wabić jeszcze jednego mężczyznę.

mam do Nantosvelta'y całkowite zaufanie.. czego tu z resztą nie rozumieć? Mieszkała z 3 naraz, a potem z każdym po kolei. Życie róźnie potrafi sięułożyć 😉

stay classy...


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
29/09/2008 9:04 pm  

mam do Nantosvelta'y całkowite zaufanie.

a Ty mówisz językiem fleksyjnym w ogóle?


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
30/09/2008 12:58 am  

mam do Nantosvelta'y całkowite zaufanie..

Dziękuję za zaufanie. Będę robić co w mojej mocy, żeby Cię nie zawieść :rotfl: (nie napiszę na pewno, bo nie mam w zwyczaju nic obiecywać 😮 )

Najlepiej ludzie reagują jak mówię, że spałam kiedyś w jednym łóżku z dwoma przyjaciółkami: lesbijką i biseksualistką :rotfl: A to, że spanie w jednym łóżku nic nie oznacza, to dla inny temat 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
30/09/2008 2:26 pm  

wow kusi mnie by zapytać jak to jest spać z les i bi jednocześnie ale to chyba nie ten temat 😉
żeby admin nie usunął tego postu napiszę zwyczajnie, że tego ...nie rozumiem ehehe

stay classy...


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
30/09/2008 4:07 pm  

Oj Sagamore, chyba masz kosmate myśli, i to z samego rana jak widzę. Co to będzie wieczorem.... 😀


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
30/09/2008 6:18 pm  

Sagamore, w takim ukladzie napiszę Ci to na temacie o gejach i lesbijkach, to pewnie będzie dobry temat 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca