Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Restauracja Wegetariańska  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

Złoty_Księżyc
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
17/11/2008 8:38 pm  

Ten temat jest bardzo ważny dla mnie. Będę wdzięczny za Wasze odpowiedzi, rady i uwagi.

Czy często bywacie w wege-restauracjach? Co najczęściej spożywacie?

Dziękuje za odpowiedzi.


OdpowiedzCytat
Złoty_Księżyc
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
19/11/2008 7:21 pm  

Ja tylko raz byłem w wege-restauracji. Jedzenie mi smakowało, chociaż dokładnie niewiem co jadłem 🙂 Pamiętam jednak, że przeszkadzał mi dym papierosowy. Uważam, ze we wszystkich restauracjach powinien być wprowadzony zakaz palenia. Co Wy o tym sądzicie?


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
19/11/2008 11:52 pm  

w restauracji wegetariańskiej nigdy nie byłam, bo i takiej nie widziałam 😛

bar owszem, greenway x 2, jadłostacja x 5. ale tylko po jedzenie "na szybko". tosty, tortille. o takie głupotki.

może od razu zakaz palenia to nie, ale osobne sale dla palących i dla nie palących by się przydały w każdej restauracji.


OdpowiedzCytat
Złoty_Księżyc
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
21/11/2008 10:59 pm  

Dzięki fafik 🙂

Czy wnętrze wege baru, restauracji ma dla Was jakiekolwiek znaczenie? czy tylko przychodzicie zjeść i nie liczy się nic więcej?


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
21/11/2008 11:20 pm  

green way jak najbardziej:) ostatnio dosyć często, z racji tego, że jakoś nie mam ochoty ani czasu na gotowanie. od dłuższego czasu zamawiam tylko kotlety z kapusty jeśli chodzi o wystrój, to cóż... green way, w którym jadam, nie ma jakiegoś specjalnego wystroju, nie ma tam zbyt wiele miejsca, trzeba się przeciskać z talerzem między ludźmi, a siedząc trącać łokciem ludzi ze stolika obok;P ale najważniejsze,że pysznie, zdrowo i tanio:)


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
22/11/2008 1:26 pm  

Czy często bywacie w wege-restauracjach?

U mnie w mieście takowa nie istnieje,więc nie bywam 😉
Czasem tylko gdy jestem na wyjeździe to jak najbardziej odwiedzam green way ( raz na 2-3 miesiące ) 😉


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
22/11/2008 6:02 pm  

dla mnie za daleko, sa w samym centrum lodzi, zupelnie nie po drodze, wiec nie jadam w wege restauracjach, wole sobie sama zrobic jedzonko.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
22/11/2008 7:25 pm  

W wege restauracji nigdy nie byłam, bywam w barach, ale nie tutaj, bo nie ma.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
09/12/2008 12:54 pm  

Niegdyś bywałam bardzo czesto w Green Wayu, tyle że to bar a nie restauracja. Jedzonko dobre, choc zdarzało się że czegoś nie można było juz zamówić bo się skończyło, a wcale nie była to końcówka dnia. Nie podoba mi się także że w Green Wayu można palić (ja nie palę i dym mi przeszkadza) i że jest tak krótko otwarty, tylko do 19, powinien być co najmniej do 21-22.
Poza tym, byłam parę razy z Budda Bar. Jest to indyjska restauracja, ale nie podają tam wyłącznie wege jedzonko, są też niestety mięsne potrawy. Ze wzglu na wyższe ceny chodzę tam rzadziej, może raz w miesiącu, ale trzeba przyznac że mają wiekszy wybór jedzonka, które jest bardzo smaczne. Jest też otwarte dłużej, więc można przyjść wieczorem i posiedzieć sobie przy piwku 😉

supergirl;)


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
09/12/2008 1:17 pm  

Gdzie w Green Wayu można palić? Odwiedziłam kilka i nigdzie nikt nie palił. Za to przeszkadza brak WC.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
09/12/2008 2:41 pm  

w "moim" Green Wayu jest toaleta, bardzo ładna i nie można palić, myślałam, że one wszystkie są takie same...


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
09/12/2008 2:44 pm  

To ja nigdy toalety nie spotkałam w GW, nawet chyba w warunkach franczyzy nie ma takich wymagań, żeby była 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
09/12/2008 5:57 pm  

Heh, no to mnie zdziwiliście z ta toaletą. Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest bo akurat nie miałam nigdy takiej potrzeby 😉 ale zawsze myślałam że w takich lokalach musi być WC. Musze się przyjrzeć nastepnym razem 😉
A co do palenia to widziałam jak ludzie palą i nikt im uwagi nie zwracał, więc przyjmuje że zakazu nie ma, niestety 🙁

supergirl;)


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
09/12/2008 8:34 pm  

w takim razie w Oln jest super Green Way 😀


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
09/12/2008 8:43 pm  

W Poznaniu są trzy. Ja bywam tylko w tym na ulicy Taczaka. Jest tak ok. Kwiaty w doniczkach, na ścianach jakieś rysunki w antyramach. Wszystko estetyczne. Miła obsługa. Toaleta też bardzo ładna. Obiło mi się o uszy, że w innym greenwayu (nie tym na Zeylanda!) na początku były plastikowe sztućce.... MASAKRA dobrze, że tego nie musiałam oglądać.
Przy rynku jest we Wrocławiu jest Greenway większy od poznańskiego w którym zawsze bywam. Dla mnie jest taki jakiś surowy tzn mniej przytulny...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca