Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

produkcja zdrowego mleka (może i glupie ale...)  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
11/12/2008 9:46 pm  

Jak wiadomo mleko krowie nie jest dobre dla ludzi. mleko krowie jest odpowiednie dla krów a dla ludzi mleko ludzkie. dlatego też może lepiej zamiast krowich ferm warto założyc fermy kobiet. trzymano by tam kobiety które dawały by mleko dla ludzi. przecież to zdrowiej! zapładniano by je sztucznie żeby nie przerwać laktacji. siedziały by sobie w zamknietym pomieszczeniu i "produkowały mleko". i w końcu byłoby można pić zdrowe mleko.

brzmi drastycznie? dziwne jak tak można traktować kobiety? a kobiety innego gatunku mozna?


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
11/12/2008 10:36 pm  

warto założyc fermy kobiet. trzymano by tam kobiety które dawały by mleko dla ludzi. przecież to zdrowiej! zapładniano by je sztucznie żeby nie przerwać laktacji. siedziały by sobie w zamknietym pomieszczeniu i "produkowały mleko". i w końcu byłoby można pić zdrowe mleko.

Ciekawy pomysł. Proponuję żeby tymi kobietami opiekowała się Kazimiera Szczuka 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/12/2008 10:37 pm  

a dlaczego akurat ona??


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
11/12/2008 10:40 pm  

No właśnie.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
11/12/2008 10:44 pm  

Ciekawe kto by się ciepnął takiego mleka ?
Pamiętam gdy karmiłam piersią swoje dzieci z jakim obrzydzeniem dorośli patrzyli na odciągane mleko. Sama miałam opory by spróbować , było bardzo słodkie . 🙂
Wniosek chyba jeden -mleko jest dla dzieci., które nie potrafią przyswoić żadnego innego pokarmu.


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
11/12/2008 10:48 pm  

widocznie tak. ja tez bym chyba nie wypila. dziwne bo od krowy jakos nikt sie nie brzydzi a to przeciez tez z cycka 😛


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
11/12/2008 11:01 pm  

dziwne bo od krowy jakos nikt sie nie brzydzi a to przeciez tez z cycka

Są osoby które się brzydzą , czytałam ich wypowiedzi tutaj na forum. Weganie nie piją z różnych powodów, niektórzy się brzydzą , niektórzy ze względów zdrowotnych ,moralnych , etycznych...


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/12/2008 11:06 pm  

jak miałam próbować ludzkiego mleka to też było mi dziwnie..bo to taka..wydzielina no...


OdpowiedzCytat
Lelula
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
11/12/2008 11:26 pm  

jedną z bardziej obrzydliwych rzeczy jaka widzialam bylo, jak moja znajoma siknela swojemu mezowi mleka do kawy prosto z piersi...

brzmi nieprawdopodobnie, a jednak...

boszzzzzzzz 😮


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
11/12/2008 11:31 pm  

jedną z bardziej obrzydliwych rzeczy jaka widzialam bylo, jak moja znajoma siknela swojemu mezowi mleka do kawy prosto z piersi...

I co , wypił ? :rotfl:


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
11/12/2008 11:33 pm  

właśnie przymierzam się do zrezygnowania z mleka i chyba teraz łatwiej mi to pójdzie.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
11/12/2008 11:34 pm  

No właśnie, dziwni jesteśmy. Ja też bym się kobiecego nie napiła 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Lelula
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
11/12/2008 11:34 pm  

nie wiem...wyszlam...

ja nie wypilam, a mialam ze smietanka 😉


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
11/12/2008 11:45 pm  

a dlaczego akurat ona??

A dlatego bo jest sybolem wyzwolonej kobiety i świetnie według mnie spelniala by tę rolę .
Ja pilem takie mleczko jak bylem niemowlakiem ale nie pamiętam jego smaku 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/12/2008 11:46 pm  

yyy...coś ciężkie to Twoje skojarzenie, Stanisławie, bo nie wiem w dalszym ciągu o co kaman...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca