Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sxe  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
29/01/2009 6:01 pm  

"Skoro Tola z Blog 27 afiszuje się z byciem sXe"

hehe ona to najwyżej emo girl 😀

lady vegan


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
30/01/2009 5:54 am  

a pozniej taki nieswiadomy czlowiek dowiaduuje sie ze srola jest sXe i wydaje opinie: nie wiem co to za grupa ale są g.... warci.
eh


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
30/01/2009 12:34 pm  

Dlatego uważam, że nie należy się obnosić z informacją, że wspiera się ruch ;>

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
fuego
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 30
13/09/2010 2:41 pm  

Straight edge hmm

Myślę, że to świetna sprawa. Ale musi to wypływać z wnętrza bo jeżeli jest to robione na pokaz tylko po to żeby na koncercie powozić się z iksami na rękach, to długo dana osoba w tym nie przetrwa. Znam kilku straight edge'owcow i muszę przyznać, że potrafią oni dobrze się bawić. Często dużo lepiej niż ludzie pijący i używkujący.

Straight edge to na pewno bunt, nie można o tym zapomnieć. Ja postrzegam to jako bunt przeciwko temu, że np kupując alkohol poprzez akcyzę wspierasz państwo, papierosy testowane są na zwierzętach, a używki są da mnie poprostu śmieciami. Poza tym coraz więcej osób tzw działających np na rzecz zwierząt pije alkohol i przez to jak na moje ruch się rozpada i w dużym stopniu osłabia. Straight edge to duże wyrzeczenie, szczególnie w społeczeństwie gdzie jednak toleruje sie alkohol,papierosy itp. Ale myślę, że kluczem jest tu świadomość, bo jeżeli robi się coś świadomie to pozostanie się przy tym i będzie to jakimś pozytywnym napędem w życiu.

pzdr!


OdpowiedzCytat
Biofeedback
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 107
13/09/2010 2:52 pm  

Generalnie Fuego mogę się zgodzić, świadomość odgrywa tu dominującą rolę. Gdy robimy to tylko po to by pokazać że ikxy królują, to nie ma sensu. choć jak śpiewa Fokus - w bezsensie sens też można znaleźć, samo nastawienie oczywiście pozytywne i bunt przeciwko temu co za złe się uważa, bacząc na to że filozofia tego ruchu robi swoje, tym samym można sens znaleźć we wszystkim co straight edge proponuję świadomości.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie


OdpowiedzCytat
Biofeedback
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 107
13/09/2010 4:05 pm  

ja równiez znam kilka osób sxe i z ich strony wygląda to bardzo naturalnie, nie ma mowy o robieniu czegoś na siłę. Osobiście zwolenników podziwiam, bo ruch graniczy jednak z dużym poswięceniem, ale jeśli to stanowi sens życia i punkt wyjścia na wszystko to w pełni to akceptuję. Polecam gorąco film :

[url] http://www.youtube.com/watch?v=G_c9v9G5-xs&feature=related[/url]

Doceniam i staram się postępować zgodnie z wartościami jakie przedstawiają, ale '!zakrzywienie' nastąpiło u mnie jak miałem 20 lat 😉 😀 co nie znaczy że muszę być potępiony. Lubię ten Ruch.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca