Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ech...  

  RSS

euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
02/03/2006 1:43 am  

witajcie drodzy forumowicze.

chcialam tylko napisac, ze ostatnio sie nie odzywam, bo brak mi czasu - mam sama nauke, sprawdziany, psa i zajecia dodatkowe na glowie, wychodze z domu rano, wracam wieczorem i praktycznie nie wlaczam koputera. teraz jakos dalam rade, ale i tak padam na nos...

stasznie tesknie za Wami wszystkimi, za pisaniem i czytaniem na forum, za wymienianiem pogladow i witaniem nowych czlonkow (moze powitam Was tutaj - hurtowo: witam serdecznie!)... 🙁

pozdrawiam i mam nadzieje, ze znajde troche czasu (moze w weekend... chociaz watpie) zeby popisac w nowych i starych tematach, bo mi bardzo tego brakuje...

euridice

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
jarek
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 70
02/03/2006 2:35 am  

My też za tobą tęsknimy Euridice ! Ale skoro tak bardzo brakuje Ci czasu na kontakt z nami , to może twój pies mógłby w końcu sam wychodzić na spacery , no i przejąć przynajmniej część twoich obowiązków . Gdybyś go na początek nauczyła włączać i wyłączać komputer i wytłumaczyła mu jak się należy prawidłowo logować na naszym Portalu , to byłoby już chyba jakieś odciążenie dla Ciebie . Naprawdę Euridice , nie mogę zrozumieć dlaczego nie korzystasz ze starych , sprawdzonych wzorców , to znaczy : Co dwie głowy to nie jedna !
A w weekend to się raczej wyśpij ! Nara ! ! ! 😉


OdpowiedzCytat
Hobbit
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 220
04/03/2006 9:58 pm  

Hej hej! Zyczę Ci żebyś szybko uporała się ze swoją robotą i znalazła więcej czasu do poklikania na forum! Też tęsknimy za trwoją energią i entuzjazmem! 🙂 🙂 🙂

[edytowane 4/3/2006 od Hobbit]

[edytowane 4/3/2006 od Hobbit]


OdpowiedzCytat
BASIOŁEK:*
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 97
08/03/2006 1:04 pm  

ja też ostatnio nie miałam czasu żeby cokolwiek pisac... 🙁 ale mam nadzieje,że to sie zmieni...


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
20/03/2006 12:55 am  

witajcie ponownie! 😀

wreszcie dorwalam sie do komputera i postanowilam nieco nadrobic zaleglosci - troche popisac, powitac nowych ludkow (troche ich przybylo 🙂 ). najbardziej zdziwil mnie fakt, ze prawie wszyscy pozmieniali avatarki i ledwo Was poznaje 😛

stare, dobre forum... 😀

pozdrawiam i mam nadzieje, ze uda mi sie pisac czesciej (chociaz pewnie nie w tym tygodniu, bo w ta sobote co bedzie mam wojewodzki konkusr o skandynawii ((my love :heartpump: 😀 )) i siedze bez przerwy nad ksiazkami).

pozdrawiam raz jeszcze - usciski dla Wszystkich. 🙂

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Raissa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 30
20/03/2006 1:17 pm  

No to trzymamy mocno kciuki za Ciebie, co bys zdobyła pierwsze miejsce conajmniej ! 🙂

Mocno trzymamy. Pozdrawiam 🙂

Raissa!


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
23/04/2006 1:46 am  

napisze to pod moim starym tematem, bo to co zamierzam napisac jest troche zbyt trywialne aby twozyc calkiem nowy 😛 . a wiec:

prosze odwiedzac Galerie i podziwiac moje nowe fotki!! 😀 😀 😉 😉 😛 😛 (zartuje... ;P)

nie, nie... tak naprawde to jest to tylko wiadomosc do empathy (no chyba, ze jeszcze ktos jest zainteresowany...), z ktora gadalam o wlosach i ich obcinaniu... etc. etc. :red:

pozdrawiam wszystkich cieplutko C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
  
Praca