Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Agresja mięsożerców w stosunku do wegetarian/ wegan  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
28/03/2009 2:15 am  

A ja mam pytanie do Likwidatora. Co symbolizuje Twój awatar i czy istnieje szansa na jego zmianę?


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
28/03/2009 3:48 pm  

A nic nie oznacza (jeśli chodzi o samego psa - także nic mu nie było, po prostu tak "uchwycony" został;p). Oczywiście mogę zmienić, jeśli Ci tak to przeszkadza.

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
28/03/2009 4:33 pm  

Zawsze mi się wydaje, że jemu coś jest 😉 Ale jeśli tak to ok.


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
17/04/2009 3:46 pm  

co do agresji :
"nie jestes wege bo masz przepisy na potrawy z miesem! " (jakby nie bylo logiczne ze mieso mozna zamienic na cos innego O_O)
" obrazasz Boga bo on rozdawal ryby" nie wiem czy rozdawal nie widzialam moj bog mowi nie zabijaj i nic nie precyzuje ... 😛


OdpowiedzCytat
paname
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 4
07/05/2009 4:47 pm  

Tu chodzi o stosunek do odmienności. Byłam świadkiem bardzo nieprzyjemnej rozmowy, w której uczestniczył mięsożerca i wegetarianka.Kobieta dosłownie zbluzgała faceta za to, ze je mięso (a dokładnie zwłoki), nazwała ograniczonym w myśleniu człowiekiem. A on się tylko przyznał, że je. Nic zupełnie nie miał do osób na diecie warzywnej. Także nietolerancja dotyczy wszystkich. Wszystko zależy od tego z jakiej większości składa się towarzystwo.


OdpowiedzCytat
Agutek
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 5
07/05/2009 8:07 pm  

Hmmm, u mnie w rodzinie na poczatku byly teksty ze umre mlodo i moje dzieci beda niedorozwiniete. Dwie osoby ktore mialy najwiecej do powiedzenia pala od 20 lat, jak im powiedzialam ze palenie jest na pewno bardziej szkodliwe niz wegetarianizm odpowiedzieli ze duzo ludzi pali i zyje, a wegetarian to oni nie znaja czyli ze umieraja mlodo. Poza tym zawsze sie trafi ktos madry z tekstem bog dal nam zwierzeta zebysmy je jedli albo ze bez miesa nikt nie da rady zyc. O dziwo odkad wyjechalam z Polski zadnego glupiego tekstu nie slyszalam 🙂


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
07/05/2009 9:15 pm  

Dzisiaj stoczylam wygrana walke. Corka- wegetarianka wygrala:P po raz kolejny mam lepsze wyniki od mojej miesnej mamy;) Kazde wyniki. I dzisiaj nie dalam sie zbyc tym, ze onja jest starsza itp itd. Powiedziialam jej, ze wygralam i mimo, ze nie przyznala mi racji, wie ze tak jest:) Ba, powiedziala nawet, ze latem bedzie jesc mniej miesa... Dobre i to;)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
13/05/2009 1:23 am  

Ostatni tydzien sprawil, ze chba stracilam wiare w tolerancje... Jezdze rowerem do szkoly i zostawiam go w "parkingu rowerowym". Przychodze w piatek po rower, a tam... Hamulce rozkrecone, wyrwane przerzutki a na rowerze karteczka z napisem "WEGETARIANIE CHODZA PIESZO".
Po czym dzis pewiem chlopak chce pokazac mi "fajne zdjecie". I co widze? Zdjecie zdechlego, wypatroszonego ptaka na moim rowerze... Straszne. Kiedy przyszlam po rower, ptak lezal obok... Ludzie sa okropni... :((

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
13/05/2009 2:44 am  

czapla_666 o ile się nie mylę takie zachowanie podpada pod jakiś paragraf, ja bym tak tego nie zostawiła!


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
13/05/2009 2:55 am  

Ale ja nawet nie wiem , kto to zrobil...;/

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
13/05/2009 2:57 am  

Ano, to chyba jest przestępstwo albo chociaż wykroczenie. Zgłosić na policji można nawet nie znając sprawców.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/05/2009 3:23 am  

To jest zniszczenie mienia o ile się nie mylę.
A jeśli ptaka zabili własnoręcznie dochodzi do tego znęcanie się nad zwierzętami.


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
13/05/2009 4:05 am  

Tylko ze dziewczyny, niestety rower jest juz naprawiony... A ptaka nie ma;/ Dzis wieczorem juz go nie bylo... Chyba nawet nie chce szwedac sie po policji i sadach... Poza tym i tak w szkole "jestem naznaczona" wegetarianizmem;/

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
13/05/2009 4:06 am  

Ja nie mogę, czapla, kto Cię tak prześladuje ??? To okropne! Kto wie że jesteś wege? Ja też bym to na policję zgłosiła, ale aż mi słów brakuje...


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
13/05/2009 4:19 am  

Wiedza ci, ktorzy kiedykolwiek szli ze mna cos zjesc, czyli pol szkoly;) Nie mam pojecia kto to... Ale sie nieprzyjemnie robi... Niby na korytarzu nie slysze zadnych komentarzy, a tu takie niespodzianki... Tragedia, ludzie sa tragiczni, skoro nie potrafia tego zaakceptowac...

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca