Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Życzenia noworoczne  

  RSS

mgriks
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 63
01/01/2010 3:51 am  

W nowym roku 2010 Życzymy Wam wszystkim :
Szczęścia , Pokoju, Miłości, Wolności
Życzymy Wam, żebyśmy wszyscy razem zmienili klimat na lepsze.
Życzymy Wam, by wszyscy ludzie i zwierzęta były wolne od okrucieństwa,
deportacji, prześladowań, wyzysku i wszystkich złych rzeczy.
Życzymy Wam spełnienia waszych Dobrych marzeń.
Życzymy Wam udanych akcji
Życzymy Wam życiowej satysfakcji
A najbardziej Wam życzymy, byście zrobili wszystko, by zrealizować te marzenia.
Byście nigdy się nie poddali w walce o nie.
Byście zawsze dążyli, by stały one się prawdą.
Jeśli to uczynicie, wierzymy, że osiągniecie piękne zwycięstwo.
Wygracie samych Siebie.
Największe zmiany zaczynają się od zmiany jednostek
Zmiany samych Siebie
Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku.
Tego Wam właśnie życzymy.
Zmiany Waszych wszechświatów na lepsze.
Potem to już będzie tylko z górki.
Wielkie zmiany się już zaczęły. Zmiana klimatu doczekuje się poważnego podejścia coraz większej rzeszy społeczeństwa i powoli coraz więcej ludzi zaczyna żyć bardziej ekologicznie. Ludzie na całym świecie domagają się zmiany sytemu. Dokonują się przemiany mentalności. Coraz więcej z Nas przekonuje się, że życie szczęśliwe to życie dobre a nie chciwe polegające na wyścigu po rzeczy materialne. Coraz więcej ludzi, całe narody biorą życie w swoje własne ręce. Czas zaufania politykom i biznesmenom powoli dobiega końca. Ludzie coraz bardziej przekonują się, że ci co dla swych własnych interesów wpędzili Nas w kryzys ekonomiczny i ekologiczny nie wyciągną Nas z tego kryzysu, bo nie leży to w ich chciwej naturze kapitalizmu. Protesty przeciw COP 15 i hipokryzja samej konferencji tylko umocniła ekologiczny ruch o sprawiedliwość klimatyczną. Ruch ten w swojej szczerości i zaangażowaniu, jego nagłe i aktywne narodziny były jedynym sukcesem na tle klęsk, kłamstw rządów i wszystkiego co wydarzyło się w Kopenhadze. Ten ruch będzie rósł w siłę, bo tego od Nas wymaga historia oraz przyszłość naszych dzieci. Nie ma kompromisu w obronie matki Ziemi. Czas fałszywych rozwiązań, wyzysku, kapitalizmu czy to "zielonego" czy nie już upada. Przyszłość widzę świetlaną. Zmiany nadchodzą coraz szybszymi krokami. Wolność jest coraz bliżej. Od nas zależy czy nie będziemy się bali po nią sięgnąć...
SZCZĘŚCIA !!!!
w nowym roku 2009 życzy redakcja http://www.positi.blogspot.com [img] [/img]

Zapraszam na nasze strony http://www.positi.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
01/01/2010 4:16 am  

Przede wszystkim życzę Wam bezbolesnego kaca, wielu łask bożych i duuużo spirytusu. Tak, to tak dla zwały.

=


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
01/01/2010 3:51 pm  

Ja życze Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku. Żebyście byli zdrowi przede wszystkim, rozwijali się, stawali lepszymi ludźmi, więcej się uśmiechali, zrealizowali wszystkie postawione przed sobą cele, znaleźli miłość jeśli jej szukacie :D.

Pozdro od Bułka :spryciarz:

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
01/01/2010 7:26 pm  

A ja życzę wszystkim jeszcze więcej cierpliwości i wytrwałości, siły w dążeniu do celu, spełnienia marzeń tych malutkich i tych ogromnych.
I życzę sobie i wam, żeby nasz kochany portal dalej prężnie się rozwijał, był źródłem jeszcze większej ilości informacji i wymiany doświadczeń.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
02/01/2010 1:16 am  

A ja życzę wam wszystkim i sobie również, aby zawsze byli wokół nas ludzie, którzy nadają życiu sens .

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
  
Praca